2023-2024 ÖZEL YETENEK SINAVI BOŞ KONTENJAN İLANI

Güncellenme Tarihi: 01 Eylül 2023

2023-2024 Özel Yetenek Sınavı Kılavuzumuzda da belirtildiği gibi asıl kontenjanların boş kalması halinde yedek listeden sırası gelen adayların çağırılması gerekmektedir.

Yedek listede isimleri bulunan adayların aşağıdaki maddede açıklandığı şekilde, KESİN KAYIT yaptırmak üzere 07 Eylül 2023 tarihinde 13:30-14:00 saatleri arasında Eğitim Fakültesi Öğrenci İşlerinde (3. Kat) hazır bulunmaları ve evraklarını kontrol ettirmeleri gerekmektedir.

Saat 14:00’da yedek listedeki sıralamaya göre, boş kalan kontenjanlar dolana kadar gelen adaylardan kayıt hakkı kazananlar tutanak ile tespit edilir.

Evrakları tam olan şahsen başvuru yapan ve yedek listede sırası gelen aday; kayıt işlemleri için yönlendirilir.

2023-2024 ÖZEL YETENEK SINAVI KILAVUZUNUN KONU İLE İLGİLİ MADDESİ

  • Kesin kayıtlar sonucunda kontenjanların boş kalması halinde; kesin kayıt için istenen evrakları tam olan yedek listedeki adayların Üniversite/Fakülte tarafından ilan edilen tarihlerde Eğitim Fakültesi Öğrenci İşlerine şahsen başvuru yapmaları gerekir. Evrakları tam olan ve şahsen başvuru yapan yedek listedeki adayların kayıtları, Üniversite/Fakülte tarafından ilan edilen tarihlerde saat 17.00’ ye kadar Eğitim Fakültesi Öğrenci İşlerinde gerçekleştirilir.

 

                     Resim-İş Öğretmenliği Engelsiz Öğrenci Boş Kontenjan: 9 (Dokuz)

                     Müzik Öğretmenliği Engelsiz Öğrenci Boş Kontenjan: 10 (On)

                     Müzik Öğretmenliği Engelli Öğrenci Boş Kontenjan: 1 (Bir)