PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
STAJ DUYURULARI

1) Staj ile ilgili güncel duyuruları ve diğer duyuruları takip etmek için haftada bir bölümümüz internet sitesini ziyaret ediniz. http://www.pau.edu.tr/eem

2) Staj tarihlerini belirlerken resmi tatilleri, sınavları, ve derslerinizin olduğu günleri ve bugünler staj yapamayacağınız dikkate alınız. (Rahatsızlık v.b. gibi durumları da düşünerek staj yapacağınız gün sayısını %10-%15 fazla seçmeniz faydanıza olacaktır. )

3) Yaz ve ara tatil dönemine yapılan stajlar izleyen öğretim dönemi başlangıcının ilk 15 gün içerisinde staj evraklarını ilgili staj sorumlusunun belirttiği  “Staj Görüşme Zamanında” teslim etmesi zorunludur. ( Son günlerde oluşacak yoğunluk sebebiyle staj mülakatınızı gerçekleştirememe durumunuz için ilk günlerde mülakat işlemlerinizi gerçekleştirmeye çalışınız. Aksi durumlardan kaynaklanan sonuçlardan öğrenci sorumludur.)

4) Stajla ilgili sorularınızın cevabını ilk olarak bölüm internet adresimizdeki staj yönetmelikleri ve uygulama esaslarında arayınız.

5) Staj defterinde kesinlikle katalog bilgilerine yer vermeyeniz. Aksi takdirde katalog bilgilerinin tamamından sorumlu olacaksınız.

6) Staj yeri onay formunu dikkatlice okuyarak ve eksiksiz doldurunuz aksi takdirde olumsuz yanıt alacaksınız.

7) “Staj Değerlendirme Formu” stajınızın bitimine yakın bir zamanda staj yerindeki yetkili kişiye doldurtup kapalı ve üzeri kaşeli zarf içerisinde getiriniz. Aksi durumlarda işletme notu sıfır sayılacaktır.

8) Staj işlemlerini takip edilmesi öğrencinin sorumluluğundadır. Staj için son başvuru tarihleri  bahar ve güz dönemi derslerinin sona ermesiyle bitmektedir. Staja başlama tarihinden en az 10 gün önce staj yeri onay formunu işletmeye onaylatmanız yararınıza olacaktır.

 

 

Bölüm Staj Koordinatörlüğü Başkanı

Dr. Öğr. Ü. H. Hilal EZERCAN KAYIR 
Oda No : MA-K4-
E-Posta  :  hezercan@pau.edu.tr 

 

Staj Sorumlusu (TEMEL STAJ)

Arş. Gör. Mehmet ÇAKIR
Oda No   :  MA-K4-32
E-Posta  :   cakirmehmet@pau.edu.tr

 

Staj Sorumlusu (MESLEK STAJI)

Arş. Gör. Ali KIRKBAŞ
Oda No   : MA-K4-33 
E-Posta  :   alikirkbas@pau.edu.tr