Denizli Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu

DENİZLİ TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU

 

AKADEMİK BİRİM AKADEMİK DEĞERLENDİRME VE KALİTE GELİŞTİRME KURULU

Prof.Dr.Abdullah Cem KOÇ
Başkan
Dr.Öğr.Üyesi Nurcan KUTLU (Müdür Yrd.) Üye


Prof.Dr. Yahya CAN Üye
Dr.Öğr.Üyesi Ali ZEYTÜNLÜOĞLU Üye
Doç.Dr. Mihriban KALKANCI Üye
Yüksekokul Sek. İsmail KAPLAN Üye
Öğrenci Temsilcisi: Üye

 

İDARİ BİRİMLER DEĞERLENDİRME VE KALİTE GELİŞTİRME KURULU

Prof.Dr.Abdullah Cem KOÇ
Başkan
Dr.Öğr.Üyesi Nurcan KUTLU (Müdür Yrd.) Üye


Prof.Dr. Yahya CAN Üye
Dr.Öğr.Üyesi Ali ZEYTÜNLÜOĞLU Üye

 

STRATEJİ PLANLAMA KOMİSYON ÜYELERİ

Prof.Dr.Abdullah Cem KOÇ
Başkan
Dr.Öğr.Üyesi Nurcan KUTLU (Müdür Yrd.) Üye

Üye
Doç.Dr. Mihriban KALKANCI Üye
Dr.Öğr.Üyesi Ali ZEYTÜNLÜOĞLU Üye

 

ATIK KOMİSYONU

Teknik Bilimler MYO Birim Sorumlusu Yüksekokul Sekreteri İsmail KAPLAN
Bilgisayar Teknolojileri Bşk: Öğr.Gör. İsmail SARI
Üye ve Lab.Sor.: Öğr.Gör. İhsan ÖZER
Elektrik ve Enerji Bşk: Öğr.Gör.Dr. Ayten CANTAŞ BAĞDAŞ
Üye ve Lab.Sor.: Öğr.Gör. Murat CEYLAN
Elektronik ve Otomasyon Bşk: Dr.Öğr.Üyesi Ali ZEYTÜNLÜOĞLU
Üye ve Lab.Sor.: Öğr.Gör. Hüseyin ÖZGÜNGÖR
El Sanatları Bşk: Öğr.Gör. Fatoş Neslihan ARĞUN
Üye ve Lab.Sor: Öğr.Gör. Huri KARCILI
Görsel-İşitsel Tekn. ve Medya Yapımcılığı Bşk: Öğr.Gör. Okan TOKER
Üye ve Lab.Sor. :
Kimya ve Kimyasal İşleme Teknolojileri Bşk: Doç.Dr.Burcu UYSAL KARATAŞ
Üye ve Lab.Sor.: Öğr.Gör.Dr. Osman ÇAYLAK
Makine ve Metal Teknolojisi Bşk: Doç.Dr. Ceren GÖDE
Üye ve Lab.Sor.: Öğr.Gör. Ayşegül CEYLAN
Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileri Bşk: Doç.Dr. Kadir ÖZKAYA
Üye ve Lab.Sor.: Öğr.Gör. Taner DİZEL
Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bşk: Öğr. Gör. Ali ÇETİNOĞLU
Üye ve Lab.Sor.: Öğretmen Mustafa AK
Tasarım Bşk: Doç.Dr. Kadir ÖZKAYA (İç Mekan Tasarımı)
Üye ve Lab.Sor. : Dr.Öğr.Üyesi Nurcan KUTLU (Moda)
Üye ve Lab.Sor. : Öğr.Gör. Tülay CANDEMİR (Grafik)
Tekstil, Giyim, Ayakkabı ve Deri Bşk: Dr.Öğr.Üyesi Gonca ŞİMŞEK GÜNDÜZ
Üye ve Lab.Sor.: Doç.Dr. Çiğdem AKDUMAN

 

FARABİ DEĞİŞİM PROGRAMI BİRİM KOORDİNATÖRÜ

Birim Koordinatörü: Dr.Öğr.Üyesi Nurcan KUTLU

Birim Koordinatör Yardımcısı:

ALT BİRİM KOORDİNATÖRLERİ

Bilgisayar Teknolojisi Başkan: Dr.Öğr.Üyesi Ali ZEYTÜNLÜOĞLU
Üye: Öğr.Gör. İsmail SARI
Üye:Öğr.Gör. İhsan ÖZER
Elektrik ve Enerji
Başkan: Öğr.Gör.Dr. Ayten CANTAŞ BAĞDAŞ

Üye: Öğr.Gör. Murat CEYLAN

 

Elektronik ve Otomasyon

 

Başkan: Dr.Öğr.Üyesi Adile SARI
Üye: Dr.Öğr.Üyesi Ali ZEYTÜNLÜOĞLU
Üye: Öğr.Gör. Benhar AYDOĞAN

El Sanatları

 

Başkan: Prof.Dr. Selime ÇOLAK

Üye: Dr.Öğr.Üyesi Habibe KAHVECİOĞLU SARI

Üye: Öğr.Gör. Fatoş Neslihan ARĞUN

 

Gıda İşleme

Başkan: Öğr.Gör.Dr. Niyazi DÜDÜK

 

Görsel-İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Başkan: Öğr.Gör.Dr. Koray ÇANKAYA

Üye: Öğr.Gör. Okan TOKER

Kimya ve Kimyasal İşleme Tekn.

 

Başkan: Doç.Dr.Fati YILDIRIM

Üye: Doç.Dr. Burcu UYSAL KARATAŞ

Üye: Öğr.Gör.Dr. Osman ÇAYLAK

Makine ve Metal Teknolojileri

 

Başkan: Doç.Dr. Ceren GÖDE

Üye: Öğr.Gör. Ayşegül CEYLAN
Üye: Öğr.Gör. Ömer DİCAN
Malzeme ve Malzeme İşleme Tek.

 

Başkan: Doç.Dr. Kadir ÖZKAYA

Üye: Prof.Dr. Velittin KALINKARA
Üye: Öğr.Gör. Taner DİZEL
Motorlu Araçlar Ulaştırma Tek.

 

Başkan: Öğr.Gör. Mustafa ALVER

Üye: Öğr.Gör. Şenol KOÇ
Üye: Öğr.Gör. Ali ÇETİNOĞLU
Tasarım

 

Başkan: Öğr.Gör. Gülderen ÇAVUŞ

Üye: Öğr.Gör. Taner DİZEL
Üye: Öğr.Gör. Sedat GÖKÇE
Tekstil-Giyim-Ayakkabı-Deri

 

Başkan: Doç.Dr.Mihriban KALKANCI

Üye: Dr.Öğr.Üyesi Gonca ŞİMŞEK GÜNDÜZ
Üye: Dr.Öğr.Üyesi Levent İNANÇ

 

ULUSLARARASI İLİŞKİLER (MEVLANA ve ERASMUS) KOORDİNATÖRÜ

Birim Koordinatörü: Dr.Öğr.Üyesi Nurcan KUTLU

Birim Koordinatör Yardımcısı:

ALT BİRİM KOORDİNATÖRLERİ

Bilgisayar Teknolojisi Başkan: Dr.Öğr.Üyesi Ali ZEYTÜNLÜOĞLU
Üye: Öğr.Gör. İsmail SARI
Üye:Öğr.Gör. İhsan ÖZER
Elektrik ve Enerji

 

 

Başkan: Öğr.Gör.Dr. Ayten CANTAŞ BAĞDAŞ

Üye: Öğr.Gör. Murat CEYLAN

Elektronik ve Otomasyon

 

Başkan: Dr.Öğr.Üyesi Adile SARI

Üye: Dr.Öğr.Üyesi Ali ZEYTÜNLÜOĞLU
Üye: Öğr.Gör. Benhar AYDOĞAN

El Sanatları

 

 

Başkan: Prof.Dr. Selime ÇOLAK

Üye: Dr.Öğr.Üyesi Habibe KAHVECİOĞLU SARI
Üye: Öğr.Gör. Fatoş Neslihan ARĞUN
Gıda İşleme

 

Başkan: Öğr.Gör.Dr. Niyazi DÜDÜK

Görsel-İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı

 

Başkan:Öğr.Gör.Dr.Koray ÇANKAYA

Üye: Öğr.Gör. Okan TOKER
Kimya ve Kimyasal İşleme Tekn.

 

Başkan: Doç.Dr. Burcu UYSAL KARATAŞ

Üye : Doç.Dr. Fati YILDIRIM
Üye: Öğr.Gör.Dr. Osman ÇAYLAK
Makine ve Metal Teknolojisi

 

Başkan: Doç.Dr. Ceren GÖDE

Üye: Öğr.Gör. Ayşegül CEYLAN
Üye: Öğr.Gör. Ömer DİCAN
Malzeme ve Malzeme İşleme Tek.

 

Başkan:Doç.Dr. Kadir ÖZKAYA

Üye: Prof.Dr. Velittin KALINKARA
Üye: Öğr.Gör. Taner DİZEL
Motorlu Araçlar Ulaştırma Tek.

 

Başkan:Öğr.Gör. Mustafa ALVER

Üye: Öğr.Gör. Şenol KOÇ
Üye : Öğr.Gör. Ali ÇETİNOĞLU
Tasarım

 

Başkan Dr.Öğr.Üyesi: Nurcan KUTLU

Üye: Öğr.Gör. Taner DİZEL
Üye: Öğr.Gör. Neşe ARDA ONAR
Tekstil-Giyim-Ayakkabı-Deri

 

Başkan: Doç.Dr. Çiğdem AKDUMAN

Üye: Dr.Öğr.Üyesi Gonca ŞİMŞEK GÜNDÜZ
Üye: Dr.Öğr.Üyesi Levent İNANÇ

 

KAYIT SİLME, İNTİBAK, MEZUNİYET KOMİSYONU

TEKSTİL, GİYİM, AYAKKABI VE DERİ BÖLÜMÜ
TEKSTİL TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
Prof.Dr.  Yahya CAN (Bşk.)
Doç.Dr. Çiğdem AKDUMAN
Doç.Dr. Mihriban KALKANCI

GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
Prof.Dr.  Yahya CAN (Bşk.)
Doç.Dr. Çiğdem AKDUMAN
Doç.Dr. Mihriban KALKANCI

YATAY GEÇİŞ KOMİSYONU
Prof.Dr.  Yahya CAN (Bşk.)
Doç.Dr. Çiğdem AKDUMAN
Doç.Dr. Mihriban KALKANCI

ELEKTRONİK VE OTOMASYON BÖLÜMÜ
ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
Dr.Öğr.Üyesi Adile SARI (Bşk.)
Dr.Öğr.Üyesi Ali ZEYTÜNLÜOĞLU
Öğr.Gör.Dr. Niyazi DÜDÜK

BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
Dr.Öğr.Üyesi Adile SARI (Bşk.)
Dr.Öğr.Üyesi Ali ZEYTÜNLÜOĞLU
Öğr.Gör.Dr. Niyazi DÜDÜK

YATAY GEÇİŞ KOMİSYONU
Dr.Öğr.Üyesi Adile SARI (Bşk.)
Dr.Öğr.Üyesi Ali ZEYTÜNLÜOĞLU
Öğr.Gör.Dr. Niyazi DÜDÜK

EL SANATLARI BÖLÜMÜ
GELENEKSEL EL SANATLARI PROGRAMI
Prof.Dr. Selime  ÇOLAK (Bşk.)
Dr.Öğr.Üyesi  Habibe KAHVECİOĞLU SARI
Öğr.Gör. Huri KARCILI

YATAY GEÇİŞ KOMİSYONU
Prof.Dr. Selime  ÇOLAK (Bşk.)
Dr.Öğr.Üyesi  Habibe KAHVECİOĞLU SARI
Öğr.Gör. Huri KARCILI

TASARIM BÖLÜMÜ
MODA TASARIMI PROGRAMI
Dr.Öğr.Üyesi Nurcan KUTLU (Bşk.)
Öğr.Gör. Sedat GÖKÇE
Öğr.Gör. Ayşe Serenay ÖZMEN 

GRAFİK TASARIM PROGRAMI
Öğr.Gör. Tülay CANDEMİR  (Bşk.)
Öğr.Gör. Ayşe Serenay ÖZMEN
Öğr.Gör. Neşe ARDA ONAR

İÇ MEKAN TASARIMI PROGRAMI
Doç.Dr. Kadir ÖZKAYA (Bşk.)
Prof.Dr. Velittin KALINKARA 
Öğr.Gör. Taner DİZEL 

YATAY GEÇİŞ KOMİSYONU
Öğr.Gör. Gülderen ÇAVUŞ (Bşk)( Grafik Tasarım)
Öğr.Gör. Sedat GÖKÇE (Moda Tasarımı)
Öğr.Gör. Taner DİZEL (İç Mekan Tasarımı) 

MAKİNE VE METAL TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ
MAKİNE PROGRAMI
Doç.Dr. Ceren GÖDE (Bşk.)
Öğr.Gör. Ayşegül CEYLAN
Öğr.Gör. Ömer DİCAN

YATAY GEÇİŞ KOMİSYONU
Doç.Dr. Ceren GÖDE (Bşk.)
Öğr.Gör. Ayşegül CEYLAN
Öğr.Gör. Ömer DİCAN
Öğr.Gör. Beytullah YILMAZ

MALZEME VE MALZEME İŞLEME TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ
MOBİLYA VE DEKORASYON PROGRAMI
Doç.Dr. Kadir ÖZKAYA (Bşk.)
Prof.Dr. Velittin KALINKARA
Öğr.Gör. Taner DİZEL

YATAY GEÇİŞ KOMİSYONU
Doç.Dr. Kadir ÖZKAYA (Bşk.)
Prof.Dr. Velittin KALINKARA
Öğr.Gör. Taner DİZEL

MOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ
OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
Öğr.Gör. Mustafa ALVER (Bşk.)
Öğr.Gör. Şenol KOÇ
Öğretmen Mustafa AK

YATAY GEÇİŞ KOMİSYONU 
Öğr.Gör. Mustafa ALVER(Bşk)
Öğr. Gör. Ali ÇETİNOĞLU
Öğr. Gör. Şenol KOÇ

ELEKTRİK VE ENERJİ BÖLÜMÜ
ELEKTRİK PROGRAMI
Öğr.Gör.Dr. Sadık ÖZDEMİR (Bşk.)
Öğr.Gör.Dr. Ayten CANTAŞ BAĞDAŞ
Öğr.Gör. Murat CEYLAN

YATAY GEÇİŞ KOMİSYONU
Öğr.Gör.Dr. Sadık ÖZDEMİR (Bşk.)
Öğr.Gör.Dr. Ayten CANTAŞ BAĞDAŞ
Öğr.Gör. Murat CEYLAN

KİMYA VE KİMYASAL İŞLEME TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ
KİMYA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
Prof.Dr. Mustafa ODABAŞOĞLU (Bşk.)
Doç.Dr. Burcu UYSAL KARATAŞ
Öğr.Gör.Dr. Osman ÇAYLAK

YATAY GEÇİŞ KOMİSYONU
Prof.Dr. Mustafa ODABAŞOĞLU (Bşk.)
Doç.Dr. Burcu UYSAL KARATAŞ
Öğr.Gör.Dr. Osman ÇAYLAK

BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI PROGRAMI
Dr.Öğr.Üyesi Ali ZEYTÜNLÜOĞLU (Bşk.)
Öğr.Gör. İsmail SARI
Öğr.Gör. İhsan ÖZER

YATAY GEÇİŞ KOMİSYONU
Dr.Öğr.Üyesi Ali ZEYTÜNLÜOĞLU (Bşk.)
Öğr.Gör. İsmail SARI
Öğr.Gör. İhsan ÖZER

 

STAJ VE EĞİTİM UYGULAMA KURULU      
Yüksekokul Müdürü
Müdür Yardımcıları
Bölüm Başkanları

SPOR, KÜLTÜR, SANAT KOMİSYONU
Doç.Dr. Mehmet KARACA (Bşk.)
Öğr.Gör. İhsan ÖZER
Öğr.Gör. Mustafa ALVER

MUAYENE KOMİSYONU
Doç.Dr. Mehmet KARACA (Bşk.)
Öğr.Gör. Mustafa ALVER
Öğr.Gör. Dr. Osman ÇAYLAK

BURS KOMİSYONU
Doç.Dr. Mehmet KARACA (Bşk.)
Dr.Öğr.Üyesi Adile SARI
Öğr.Gör.Dr. Niyazi DÜDÜK

SATIN ALMA-PİYASA FİYAT ARAŞTIRMA KOMİSYONU
Prof.Dr. Abdullah Cem KOÇ (Bşk.)
Yüksekokul Sekreteri İsmail KAPLAN
Bilgisayar İşletmeni Muhammet Fatih YILMAZ

DÖNER SERMAYE BİRİMİ
Doç.Dr. Mehmet KARACA (Bşk.)
Doç.Dr. Kadir ÖZKAYA
Öğr.Gör. Ömer DİCAN

AYIKLAMA VE İMHA KOMİSYONU (EVRAK)
Yüksekokul Sekreteri İsmail KAPLAN (Bşk.)
Bilgisayar İşletmeni Celal TOPUZ
Memur Pınar AKKOYUN

DEĞER TESBİT KOMİSYONU
Bölüm Başkanı (Malzemenin Cinsine Göre) (Bşk.)
Öğretim Elemanı (Uzman Kişi) (Üye)
Celal TOPUZ (Bilgisayar İşletmeni)

İMHA KOMİSYONU (DEMİRBAŞ)
Yüksekokul Sekreteri (Bşk.)
Öğretim Elemanı (Uzman Kişi) (Üye)
Memur Pınar AKKOYUN

MEZUNLARI TAKİP KOMİSYONU
Öğr.Gör.Dr. Niyazi DÜDÜK (Bşk.)
Bölüm Başkanları (Üye)
Celal TOPUZ (Bilgisayar İşletmeni) 
Yüksekokul Öğrenci Temsilcisi (Üye)

ORTAK ZORUNLU DERSLER KOMİSYONU 
Doç.Dr. Mehmet KARACA (Bşk.)
Öğr.Gör.Dr. Niyazi DÜDÜK
Öğr.Gör. Mustafa ALVER