Denizli Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu

T.C.

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ

Denizli Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü

Yüksekokul Yönetim Kurulu Toplantı Tutanağı

(Karar Sureti)

 

 

DENİZLİ TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU

( AKADEMİK BİRİM AKADEMİK DEĞERLENDİRME VE KALİTE GELİŞTİRME KURULU )

Prof. Dr. Rafet KILINÇARSLAN

Başkan

Dr.Öğr.Üyesi Gürçay Kıvanç AKYILDIZ (Müdür Yrd. )

Üye

Öğr.Gör. Niyazi DÜDÜK (Müdür Yrd)

Üye

Prof.Dr. Yahya CAN

Üye

Dr.Öğr.Üyesi Ali ZEYTÜNLÜOĞLU

Üye

Dr.Öğr.Üyesi Mihriban KALKANCI

Üye

Yüksekokul Sek. İsmail KAPLAN

Üye

Öğrenci Temsilcisi:

Üye

DENİZLİ TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU

( İDARİ BİRİMLER DEĞERLENDİRME VE KALİTE GELİŞTİRME KURULU )

Prof. Dr. Rafet KILINÇARSLAN

Başkan

Dr.Öğr.Üyesi Gürçay Kıvanç AKYILDIZ (Müdür Yrd. )

Üye

Öğr.Gör. Niyazi DÜDÜK (Müdür Yrd)

Üye

Prof. Dr. Yahya CAN

Üye

Dr.Öğr.Üyesi Ali ZEYTÜNLÜOĞLU

Üye

DENİZLİ TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU

( STRATEJİ PLANLAMA KOMİSYON ÜYELERİ )

Prof. Dr. Rafet KILINÇARSLAN

Başkan

Dr.Öğr.Üyesi Gürçay Kıvanç AKYILDIZ (Müdür Yrd. )

Üye

Öğr.Gör. Niyazi DÜDÜK (Müdür Yrd)

Üye

Dr.Öğr.Üyesi Mihriban KALKANCI

Üye

Dr.Öğr.Üyesi Ali ZEYTÜNLÜOĞLU

Üye

KAYIT SİLME, İNTİBAK, MEZUNİYET KOMİSYONU:

TEKSTİL, GİYİM, AYAKKABI VE DERİ BÖLÜMÜ

TEKSTİL TEKNOLOJİSİ PROGRAMI :
Prof.Dr. Yahya CAN (Bşk.)
Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem AKDUMAN

Dr.Öğr.Üyesi Mihriban KALKANCI

GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ PROGRAMI:

Prof.Dr. Yahya CAN (Bşk.)
Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem AKDUMAN

Dr.Öğr.Üyesi Mihriban KALKANCI

ELEKTRONİK VE OTOMASYON BÖLÜMÜ
 ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ PROGRAMI:
Dr.Öğr.Üyesi Adile SARI (Bşk.)

Dr.Öğr.Üyesi Ali ZEYTÜNLÜOĞLU

Öğr.Gör.Niyazi DÜDÜK

BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ PROGRAMI:

Dr.Öğr.Üyesi Adile SARI (Bşk.)

Dr.Öğr.Üyesi Ali ZEYTÜNLÜOĞLU

Öğr.Gör.Niyazi DÜDÜK

EL SANATLARI BÖLÜMÜ
GELENEKSEL EL SANATLARI PROGRAMI:

Prof.Dr. Selime MENTEŞ ÇOLAK (Bşk.)
Dr.Öğr.Üyesi Habibe KAHVECİOĞLU SARI

Öğr.Gör. Fatoş Neslihan ARĞUN

TASARIM BÖLÜMÜ

MODA TASARIMI PROGRAMI:

Dr.Öğr.Üyesi Nurcan KUTLU (Bşk.)

Öğr.Gör. Sedat GÖKÇE

Öğr.Gör. Nesrin KACAR

GRAFİK TASARIM PROGRAMI

Öğr.Gör. Tülay CANDEMİR (Bşk.)

Öğr.Gör. Ayşe Serenay ÖZMEN

Öğr.Gör. Neşe ARDA ONAR

İÇ MEKAN TASARIMI PROGRAMI

Doç.Dr. Kadir ÖZKAYA (Bşk)

Prof.Dr. Velittin KALINKARA

Öğr.Gör. Taner DİZEL

MAKİNE VE METAL TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ

MAKİNE PROGRAMI:
Doç.Dr. Ceren GÖDE (Bşk.)
Öğr.Gör. Ayşegül CEYLAN

Öğr.Gör. Ömer DİCAN

MALZEME VE MALZEME İŞLEME TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ
MOBİLYA VE DEKORASYON PROGRAMI:

Doç.Dr. Kadir ÖZKAYA (Bşk)

Prof.Dr. Velittin KALINKARA
Öğr. Gör. Taner DİZEL

MOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ
OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ PROGRAMI:

Öğr. Gör. Şenol KOÇ (Bşk)
Öğr. Gör. Ali ÇETİNOĞLU

Öğr.Gör. Mustafa ALVER

ELEKTRİK VE ENERJİ BÖLÜMÜ
ELEKTRİK PROGRAMI:

Öğr.Gör.Dr. Sadık ÖZDEMİR (Bşk.)

Öğr.Gör. Murat CEYLAN

Öğr.Gör.Dr. Ayten CANTAŞ BAĞDAŞ

ALTERNATİF ENERJİ KAYNAKLARI PROGRAMI:

Öğr.Gör.Dr. Sadık ÖZDEMİR (Bşk.)

Öğr.Gör. Murat CEYLAN

Öğr.Gör.Dr. Ayten CANTAŞ BAĞDAŞ

KİMYA VE KİMYASAL İŞLEME TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ

KİMYA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI:
Prof.Dr. Mustafa ODABAŞOĞLU (Bşk.)

Doç.Dr. Burcu UYSAL KARATAŞ

Öğr.Gör. Osman ÇAYLAK

BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI PROGRAMI:
Dr.Öğr.Üyesi Gürçay Kıvanç AKYILDIZ (Bşk.)
Öğr.Gör. Mete Okan ERDOĞAN

Öğr.Gör. Ercan DEMİRCİ

STAJ VE EĞİTİM UYGULAMA KURULU:

Yüksekokul Müdürü

Müdür Yardımcıları

Bölüm Başkanları

SPOR, KÜLTÜR, SANAT KOMİSYONU:
Dr.Öğr.Üyesi Mehmet KARACA (Bşk.)

Öğr. Gör. İhsan ÖZER

Öğr.Gör. Mustafa ALVER

MUAYENE KOMİSYONU:
Dr.Öğr.Üyesi Gürçay Kıvanç AKYILDIZ (Bşk.)
Öğr.Gör. Mustafa ALVER
Öğr. Gör. Osman ÇAYLAK

BURS KOMİSYONU:
Dr.Öğr.Üyesi Gürçay Kıvanç AKYILDIZ (Bşk.)

Dr.Öğr.Üyesi Adile SARI

Öğr.Gör. Niyazi DÜDÜK

SATIN ALMA-PİYASA FİYAT ARAŞTIRMA KOMİSYONU:
Prof.Dr. Rafet KILINÇARSLAN (Bşk.)
Yüksekokul Sekreteri İsmail KAPLAN
Memur Ergün ÖZEL

DÖNER SERMAYE BİRİMİ:

Dr.Öğr.Üyesi Gürçay Kıvanç AKYILDIZ (Bşk.) Doç.Dr. Kadir ÖZKAYA

Öğr.Gör. Ömer DİCAN

AYIKLAMA VE İMHA KOMİSYONU(EVRAK):
Yüksekokul Sekreteri İsmail KAPLAN (Bşk.)
Memur Celal TOPUZ
Memur Ergün ÖZEL

DEĞER TESBİT KOMİSYONU:

BÖLÜM BAŞKANI (MALZEMENİN CİNSİNE GÖRE) (Bşk)

ÖĞRETİM ELEMANI ( Uzman Kişi) (Üye)

Celal TOPUZ (Memur)

İMHA KOMİSYONU(DEMİRBAŞ)

Yüksekokul Sekreteri (Bşk)

Öğretim Elemanı (Uzman Kişi) (Üye)

Memur Ergün ÖZEL

MEZUNLARI TAKİP KOMİSYONU:

Öğr.Gör. Niyazi DÜDÜK (Bşk.)

Yüksekokulumuz Bölüm Başkanları (Üye)

Celal TOPUZ (Memur)

Yüksekokul Öğrenci Temsilcisi (Üye)

ORTAK ZORUNLU DERSLER KOMİSYONU

Dr.Öğr.Üyesi Gürçay Kıvanç AKYILDIZ (Bşk)

Öğr.Gör. Niyazi DÜDÜK

Öğr.Gör. Mustafa ALVER

ATIK KOMİSYONU

Teknik Bilimler MYO Birim Sorumlusu

Yüksekokul Sekreteri İsmail KAPLAN

Bilgisayar Teknolojileri

Bşk:Öğr.Gör. İhsan ÖZER

Üye ve Lab.Sor. :Öğr.Gör. Mete Okan ERDOĞAN

Elektrik ve Enerji

Bşk: Öğr.Gör.Dr.Ayten CANTAŞ BAĞDAŞ

 

Üye ve Lab.Sor. :Öğr.Gör. Murat CEYLAN

Elektronik ve Otomasyon

Bşk: Dr.Öğr.Üyesi Ali ZEYTÜNLÜOĞLU

 

Üye ve Lab.Sor. :Öğr.Gör. Hüseyin ÖZGÜNGÖR

El Sanatları

Bşk: Öğr.Gör.Fatoş Neslihan ARĞUN

 

Üye ve Lab.Sor. : Öğr.Gör. Huri KARCILI

Görsel-İşitsel Tekn. ve Medya Yapımcılığı

Bşk:Öğr.Gör. Okan TOKER

 

Üye ve Lab.Sor. :

Kimya ve Kimyasal İşleme Teknolojileri

Bşk: Doç.Dr. Burcu UYSAL KARATAŞ

 

Üye ve Lab.Sor. :Öğr.Gör.Osman ÇAYLAK

Makine ve Metal Teknolojisi

Bşk: Öğr.Gör. Ömer DİCAN

 

Üye ve Lab.Sor. :Öğr.Gör. Ayşegül CEYLAN

Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileri

Bşk: Öğr.Gör. Taner DİZEL

 

Üye ve Lab.Sor. :Doç.Dr. Kadir ÖZKAYA

Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri

Bşk: Öğr. Gör. Ali ÇETİNOĞLU

 

Üye ve Lab.Sor. :Öğretmen. Mustafa AK

Tasarım

Bşk: Öğr.Gör. Nesrin KACAR

 

Üye ve Lab.Sor. : Öğr.Gör. Tülay CANDEMİR (Grafik)

 

Üye ve Lab.Sor. : Öğr.Gör.Dr. Sevim YILMAZ (Moda)

Tekstil, Giyim, Ayakkabı ve Deri

Bşk: Dr.Öğr.Üyesi Gonca ŞİMŞEK GÜNDÜZ

 

Üye ve Lab.Sor. :Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem AKDUMAN

DENİZLİ TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU

FARABİ DEĞİŞİM PROGRAMI BİRİM KOORDİNATÖRÜ:

Birim Koordinatörü: Dr.Öğr.Üyesi Gürçay Kıvanç AKYILDIZ

Birim Koordinatör Yardımcısı: Öğr.Gör. Niyazi DÜDÜK

ALT BİRİM KOORDİNATÖRLERİ

 

Bilgisayar Teknolojisi

 

Başkan: Dr.Öğr.Üyesi Gürçay Kıvanç AKYILDIZ

Üye: Öğr.Gör. Mete Okan ERDOĞAN

Üye: Öğr.Gör. Ercan DEMİRCİ

 

Elektrik ve Enerji

Başkan: Öğr.Gör.Dr.Sadık ÖZDEMİR

Üye: Öğr.Gör.Dr.Ayten CANTAŞ BAĞDAŞ

Üye: Öğr.Gör. Murat CEYLAN

 

Elektronik ve Otomasyon

Başkan: Dr.Öğr.Üyesi Adile SARI

Üye: Dr.Öğr.Üyesi Ali ZEYTÜNLÜOĞLU

Üye: Öğr.Gör. Benhar AYDOĞAN

 

El Sanatları

Başkan: Prof.Dr. Selime MENTEŞ ÇOLAK

Üye: Dr.Öğr.Üyesi Habibe KAHVECİOĞLU SARI

Üye: Öğr.Gör. Fatoş Neslihan ARĞUN

Gıda İşleme

Başkan: Öğr.Gör. Niyazi DÜDÜK

Görsel-İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı

Başkan: Öğr.Gör. Koray ÇANKAYA

Üye: Öğr.Gör. Okan TOKER

 

Kimya ve Kimyasal İşleme Tekn.

Başkan: Doç.Dr. Fati YILDIRIM

Üye : Doç.Dr. Burcu UYSAL KARATAŞ

Üye: Öğr.Gör. Osman ÇAYLAK

 

Makine ve Metal Teknolojisi

Başkan: Doç.Dr. Ceren GÖDE

Üye: Öğr.Gör. Ayşegül CEYLAN

Üye: Öğr.Gör. Ömer DİCAN

 

Malzeme ve Malzeme İşleme Tek.

Başkan: Doç.Dr. Kadir ÖZKAYA

Üye: Prof.Dr. Velittin KALINKARA

Üye: Öğr.Gör. Taner DİZEL

 

Motorlu Araçlar Ulaştırma Tek.

Başkan: Öğr.Gör. Şenol KOÇ

Üye: Öğr.Gör. Ali ÇETİNOĞLU

Üye: Öğr.Gör.Mustafa ALVER

 

Tasarım

Başkan: Öğr.Gör.Dr. Sevim YILMAZ

Üye: Öğr.Gör. Tülay CANDEMİR

Üye: Öğr.Gör. Nesrin KACAR

 

Tekstil-Giyim-Ayakkabı-Deri

Başkan: Dr.Öğr.Üyesi Mihriban KALKANCI

Üye: Dr.Öğr.Üyesi Gonca ŞİMŞEK GÜNDÜZ

Üye: Dr.Öğr.Üyesi Levent İNANÇ

DENİZLİ TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU

ULUSLARARASI İLİŞKİLER (MEVLANA ve ERASMUS) KOORDİNATÖRÜ:

Birim Koordinatörü: Öğr.Gör. Niyazi DÜDÜK

Birim Koordinatör Yardımcısı: Dr.Öğr.Üyesi Gürçay Kıvanç AKYILDIZ

ALT BİRİM KOORDİNATÖRLERİ

 

Bilgisayar Teknolojisi

 

Başkan: Dr.Öğr.Üyesi Gürçay Kıvanç AKYILDIZ

Üye: Öğr.Gör. Mete Okan ERDOĞAN

Üye: Öğr.Gör. Ercan DEMİRCİ

 

Elektrik ve Enerji

Başkan: Öğr.Gör.Dr.Sadık ÖZDEMİR

Üye: Öğr.Gör.Dr.Ayten CANTAŞ BAĞDAŞ

Üye: Öğr.Gör. Murat CEYLAN

 

Elektronik ve Otomasyon

Başkan: Dr.Öğr.Üyesi Adile SARI

Üye: Dr.Öğr.Üyesi Ali ZEYTÜNLÜOĞLU

Üye: Öğr.Gör. Benhar AYDOĞAN

 

El Sanatları

Başkan: Prof.Dr. Selime MENTEŞ ÇOLAK

Üye: Dr.Öğr.Üyesi Habibe KAHVECİOĞLU SARI

Üye: Öğr.Gör. Fatoş Neslihan ARĞUN

Gıda İşleme

Başkan: Öğr.Gör. Niyazi DÜDÜK

Görsel-İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı

Başkan: Öğr.Gör. Koray ÇANKAYA

Üye: Öğr.Gör. Okan TOKER

 

Kimya ve Kimyasal İşleme Tekn.

Başkan: Doç.Dr. Burcu UYSAL KARATAŞ

Üye : Doç.Dr. Fati YILDIRIM

Üye: Öğr.Gör. Osman ÇAYLAK

 

Makine ve Metal Teknolojisi

Başkan: Doç.Dr. Ceren GÖDE

Üye: Öğr.Gör. Ayşegül CEYLAN

Üye: Öğr.Gör. Ömer DİCAN

 

Malzeme ve Malzeme İşleme Tek.

Başkan: Doç.Dr. Kadir ÖZKAYA

Üye: Prof.Dr. Velittin KALINKARA

Üye: Öğr.Gör. Taner DİZEL

 

Motorlu Araçlar Ulaştırma Tek.

Başkan: Öğr.Gör. Şenol KOÇ

Üye: Öğr.Gör. Ali ÇETİNOĞLU

Üye: Öğr.Gör.Mustafa ALVER

 

Tasarım

Başkan Dr.Öğr.Üyesi: Nurcan KUTLU YAPICI

Üye: Öğr.Gör.Dr. Sevim YILMAZ

Üye: Öğr.Gör. Ayşe Serenay ÖZMEN

 

Tekstil-Giyim-Ayakkabı-Deri

Başkan: Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem AKDUMAN

Üye: Dr.Öğr.Üyesi Gonca ŞİMŞEK GÜNDÜZ

Üye: Dr.Öğr.Üyesi Levent İNANÇ

ASLININ AYNIDIR.

05/09/2019

İsmail KAPLAN

Yüksekokul Sekreteri