Denizli Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu

Güncellenme Tarihi: 06 Temmuz 2020

Yüksekokulumuzda Dereceye Giren Öğrenciler (Eklenme Tarihi: 6 Temmuz 2020)

Yüksekokulumuzda 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı sonunda bulunduğu bölüm ve programlarda dereceye giren öğrencilerin listesi ve okul sıralaması ektedir.

OKUL SIRALAMASI

SIRALAMASI

PROGRAMI

ÖĞR.TÜRÜ

ÖĞR. NO

ADI SOYADI

DERECESİ

1.

Geleneksel El Sanatları

İ.Ö.

18712014

HATİCE DURNAL

3.88166

2.

Elektrik

N.Ö.

18321020

AYŞE ŞULE TURAN

3.875

3.

Geleneksel El Sanatları

N.Ö.

18711006

REYHAN BÜYÜKTUNA GÜNDÜZ

3.86

PROGRAM SIRALAMALARI

ELEKTRİK VE ENERJİ BÖLÜMÜ / ELEKTRİK (N.Ö.) PROGRAMI

SIRALAMASI

PROGRAMI

ÖĞR.TÜRÜ

ÖĞR.NO

ADI SOYADI

DERECESİ

1.

Elektrik

N.Ö.

18321020

AYŞE ŞULE TURAN

3.88

2.

Elektrik

N.Ö.

18321071

YUNUSEMRE KOÇU

3.8

3.

Elektrik

N.Ö.

18321046

MUHAMMET SEZMEZ

3.72

ELEKTRİK VE ENERJİ BÖLÜMÜ / ELEKTRİK (İ.Ö.) PROGRAMI

SIRALAMASI

PROGRAMI

ÖĞR.TÜRÜ

ÖĞR.NO

ADI SOYADI

DERECESİ

1.

Elektrik

İ.Ö.

17322507

ALİ ÖZTÜRK

3.73

2.

Elektrik

İ.Ö.

18322016

MUSTAFA GÜVEN

3.49

3.

Elektrik

İ.Ö.

18322026

SAMET GENÇ

3.12

ELEKTRİK VE ENERJİ BÖLÜMÜ/ALTERNATİF ENERJİ KAYNAKLARI (N.Ö.) PROGRAMI

SIRALAMASI

PROGRAMI

ÖĞR.TÜRÜ

ÖĞR.NO

ADI SOYADI

DERECESİ

1.

Alternatif Enerji Kaynakları

N.Ö.

18343037

HABİB GÜNDÜZ

3.8

2.

Alternatif Enerji Kaynakları

N.Ö.

18343041

DOĞUKAN KONUT

3.04

3.

Alternatif Enerji Kaynakları

N.Ö.

18343001

UĞUR DURU

3.01

MAKİNE VE METAL TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ/MAKİNE (N.Ö.) PROGRAMI

SIRALAMASI

PROGRAMI

ÖĞR.TÜRÜ

ÖĞR.NO

ADI SOYADI

DERECESİ

1.

Makine

N.Ö.

18323003

ALİ BAYIN

3.66

2.

Makine

N.Ö.

18323011

MUSTAFA ÖZET

3.63

3.

Makine

N.Ö.

18323022

EMRE KOYUNCU

3.54

TEKSTİL, GİYİM, AYAKKABI VE DERİ BÖLÜMÜ/TEKSTİL TEKNOLOJİSİ (N.Ö.) PROGRAMI

SIRALAMASI

PROGRAMI

ÖĞR.TÜRÜ

ÖĞR.NO

ADI SOYADI

DERECESİ

1.

Tekstil Teknolojisi

N.Ö.

18327008

BÜŞRA ÖZEL

2.98

2.

Tekstil Teknolojisi

N.Ö.

18327501

ASİYE GÜDER

2.53

3.

Tekstil Teknolojisi

N.Ö.

 

 

 

BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ/BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI (N.Ö.) PROGRAMI

SIRALAMASI

PROGRAMI

ÖĞR.TÜRÜ

ÖĞR.NO

ADI SOYADI

DERECESİ

1.

Bilgisayar Programcılığı

N.Ö.

18331071

ÇİĞDEM AYDIN

3.44

2.

Bilgisayar Programcılığı

N.Ö.

18331051

İBRAHİM SAFA KAYAR

3.39

3.

Bilgisayar Programcılığı

N.Ö.

18331006

CANSU BİNGÖL

3.38

BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ/BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI (İ.Ö) PROGRAMI

SIRALAMASI

PROGRAMI

ÖĞR.TÜRÜ

ÖĞR.NO

ADI SOYADI

DERECESİ

1.

Bilgisayar Programcılığı

İ.Ö.

18332035

CENNET ÖNLÜKUŞ

3.17

2.

Bilgisayar Programcılığı

İ.Ö.

18332028

ECE ÜNER

3.11

3.

Bilgisayar Programcılığı

İ.Ö.

 

 

 

ELEKTRONİK VE OTOMASYON BÖLÜMÜ/ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ (N.Ö.) PROGRAMI

SIRALAMASI

PROGRAMI

ÖĞR.TÜRÜ

ÖĞR.NO

ADI SOYADI

DERECESİ

1.

Elektronik Teknolojisi

N.Ö.

18333023

ARDA KAYA

3.75

2.

Elektronik Teknolojisi

N.Ö.

18333041

ŞİRİN TACAR

3.56

3.

Elektronik Teknolojisi

N.Ö.

18333037

ÖMER FARUK ER

3.54

ELEKTRONİK VE OTOMASYON BÖLÜMÜ/BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ (N.Ö.) PROGRAMI

SIRALAMASI

PROGRAMI

ÖĞR.TÜRÜ

ÖĞR.NO

ADI SOYADI

DERECESİ

1.

Biyomedikal Cihaz Teknolojisi

N.Ö.

18345029

KEMAL VAROL

3.61

2.

Biyomedikal Cihaz Teknolojisi

N.Ö.

18345031

ALİCAN İNANÇ

3.58

3.

Biyomedikal Cihaz Teknolojisi

N.Ö.

18345045

MUSTAFA GÜNEŞ

3.57

ELEKTRONİK VE OTOMASYON BÖLÜMÜ/BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ (İ.Ö.) PROGRAMI

SIRALAMASI

PROGRAMI

ÖĞR.TÜRÜ

ÖĞR.NO

ADI SOYADI

DERECESİ

1.

Biyomedikal Cihaz Teknolojisi

İ.Ö.

18346008

FURKAN ZEREN

3.65

2.

Biyomedikal Cihaz Teknolojisi

İ.Ö.

18346033

HÜSEYİN URAL

3.63

3.

Biyomedikal Cihaz Teknolojisi

İ.Ö.

18346054

AHMET YAVUZ EREN

3.54

KİMYA VE KİMYASAL İŞLEME TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ/KİMYA TEKNOLOJİSİ (N.Ö.) PROGRAMI

SIRALAMASI

PROGRAMI

ÖĞR.TÜRÜ

ÖĞR.NO

ADI SOYADI

DERECESİ

1.

Kimya Teknolojisi

N.Ö.

18335015

MERVE ASLAN

3.45

2.

Kimya Teknolojisi

N.Ö.

18335036

SEVGİNUR TEZCAN

3.39

3.

Kimya Teknolojisi

N.Ö.

18335019

DOĞUKAN AKPINAR

3.38

EL SANATLARI BÖLÜMÜ/GELENEKSEL EL SANATLARI (N.Ö.) PROGRAMI

SIRALAMASI

PROGRAMI

ÖĞR.TÜRÜ

ÖĞR.NO

ADI SOYADI

DERECESİ

1.

Geleneksel El Sanatları

N.Ö.

18711006

REYHAN BÜYÜKTUNA GÜNDÜZ

3.86

2.

Geleneksel El Sanatları

N.Ö.

18711008

ZAHİDE PERDECİOĞLU

3.85

3.

Geleneksel El Sanatları

N.Ö.

18711015

GÜLNİGAR KÖSE

3.76

EL SANATLARI BÖLÜMÜ/GELENEKSEL EL SANATLARI (İ.Ö.) PROGRAMI

SIRALAMASI

PROGRAMI

ÖĞR.TÜRÜ

ÖĞR.NO

ADI SOYADI

DERECESİ

1.

Geleneksel El Sanatları

İ.Ö.

18712014

HATİCE DURNAL

3.88

2.

Geleneksel El Sanatları

İ.Ö.

18712001

SERHAT ŞİBİR

3.83

3.

Geleneksel El Sanatları

İ.Ö.

18712007

NURAY ŞİBİR

3.79

MOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA BÖLÜMÜ/OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ (N.Ö.) PROGRAMI

SIRALAMASI

PROGRAMI

ÖĞR.TÜRÜ

ÖĞR.NO

ADI SOYADI

DERECESİ

1.

Otomotiv Teknolojisi

N.Ö.

18727018

UĞURCAN İŞCAN

3.6

2.

Otomotiv Teknolojisi

N.Ö.

18727020

NADİR CAN ÖZDEMİR

3.47

3.

Otomotiv Teknolojisi

N.Ö.

18727002

SEFA SEZER

3.45

MOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA BÖLÜMÜ/OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ (İ.Ö.) PROGRAMI

SIRALAMASI

PROGRAMI

ÖĞR.TÜRÜ

ÖĞR.NO

ADI SOYADI

DERECESİ

1.

Otomotiv Teknolojisi

İ.Ö.

18728501

ALPCAN ARSLANKAYA

3.03

2.

Otomotiv Teknolojisi

İ.Ö.

 

 

 

3.

Otomotiv Teknolojisi

İ.Ö.

 

 

 

TASARIM BÖLÜMÜ / MODA TASARIM (N.Ö.) PROGRAMI

SIRALAMASI

PROGRAMI

ÖĞR.TÜRÜ

ÖĞR.NO

ADI SOYADI

DERECESİ

1.

Moda Tasarım

18769032

FATMA GÖZLÜKAYA

3.38

2.

Moda Tasarım

18769017

AYCAN BALTA

3.28

3.

Moda Tasarım

18769501

FATMA ZEHRA BEKTAŞ

3.26

TASARIM BÖLÜMÜ / MODA TASARIM (İ.Ö.) PROGRAMI

SIRALAMASI

PROGRAMI

ÖĞR.TÜRÜ

ÖĞR.NO

ADI SOYADI

DERECESİ

1.

Moda Tasarım

İÖ

18770007

ÜMMÜ KANYILMAZ

3.2

2.

Moda Tasarım

İÖ

 

 

 

3.

Moda Tasarım

İÖ