Denizli Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu

Güncellenme Tarihi: 04 Haziran 2020

STAJ DUYURUSU

STAJ DUYURUSU

Tüm öğrencilerimiz, staj başlangıç tarihi en erken 15 Haziran 2020 olacak şekilde staj başvurularını Pusula Bilgi Sistemi->Öğrenci Bilgi Sistemi üzerinden yapacaklardır. 

İnternet Sitemizdeki "Staj İşlemleri->Staj İşlemleri Akış Şemaları" sayfasında Pusula Bilgi Sistemi üzerinden staj başvurusu işlemleri ile ilgili kılavuzları inceleyebilirsiniz.

Eğer sistemde herhangi bir problem ile karşılaşırsanız Staj Koordinatörleri listesi İnternet Sitemizin Staj İşlemleri menüsü altında bulunmaktadır.

MEZUNİYET AŞAMASINDA OLAN ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE:

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı tarafından gönderilen Pandemi Dönemi Ölçme Değerlendirme İlkeleri kapsamında yer alan “Mezuniyet durumunda olan öğrencilerin staj uygulamalarının değerlendirmesinde küresel salgın dönemi şartları göz önünde bulundurularak ilgili yükseköğrenim kurumları tarafından gerekli düzenlemelerin yapılması” maddesine dayanarak Covid-19 Pandemi süreciyle sınırlı kalmak üzere; mezuniyet aşamasında olan ve talep eden öğrencilerimizin staj uygulamalarının ödev şeklinde değerlendirilmesine oy birliği ile karar verilmiştir. 

Ödev şeklinde staj başvurusu ile ilgili kılavuz İnternet Sitemizdeki "Staj İşlemleri->Staj İşlemleri Akış Şemaları" sayfasında bulunmaktadır.