Denizli Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu

Duyurular

Tümünü Gör
Güncellenme Tarihi: 22 Aralık 2020

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Mazeret Sınav Programları

Aşağıdaki listede bulunan öğrencilerin mazeret sınav başvuruları kabul edilmiştir.

DENİZLİ TEKNİK BİLİMLEMLER MYO 2020-2021 GÜZ DÖNEMİ MAZERET SINAVINA GİRECEK ÖĞRENCİ LİSTESİ
Program Dal Öğrenci No Adı Soyadı Ders Sınav Tarihi Sınav Saati
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 19331060 GÖKSU ÇELİK IBGL 206 SİSTEM ANALİZİ VE TASARIMI 25.12.2020 12:00-14:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 19331063 EDİP ATMACA IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 19331069 ALİ EMRE SARIKAYA IBGL 208 NESNE TABANLI PROGRAMLAMA II 23.12.2020 14:00-16:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 19331069 ALİ EMRE SARIKAYA IBGL 206 SİSTEM ANALİZİ VE TASARIMI 25.12.2020 12:00-14:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 19331078 BAŞAK DOST IBGL 206 SİSTEM ANALİZİ VE TASARIMI 25.12.2020 12:00-14:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 19331078 BAŞAK DOST IBGL 208 NESNE TABANLI PROGRAMLAMA II 23.12.2020 14:00-16:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331001 CEMAL ALİ UĞURLUOĞLU IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331002 İZZET GÜNEY IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331002 İZZET GÜNEY IBGL 101 MATEMATİK 24.12.2020 08:00-10:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331004 TAMER PİŞKİN IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331010 BARAN BAL ATI 101 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331011 EMRE DEMİRGÜR IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331014 MUHARREM ÖNEL IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331016 BEDİR YUNUS MALERİ IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331020 CEMAL TÜYSÜZ IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331028 RAMAZAN ÇAL IBGL 101 MATEMATİK 24.12.2020 08:00-10:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331028 RAMAZAN ÇAL IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331028 RAMAZAN ÇAL IBGL 103 PROGRAMLAMA TEMELLERİ 25.12.2020 13:00-15:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331028 RAMAZAN ÇAL IBGL 110 VERİTABANI I 23.12.2020 12:00-14:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331028 RAMAZAN ÇAL IBGL 118 BLOK PROGRAMLAMA EĞİTİMİ 25.12.2020 15:00-17:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331028 RAMAZAN ÇAL IKMY 163 KALİTE GÜVENCE VE STANDARTLARI 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-12:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331028 RAMAZAN ÇAL ING 125 İNGİLİZCE - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331028 RAMAZAN ÇAL TKD 101 TÜRK DİLİ - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331028 RAMAZAN ÇAL ATI 101 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331030 ALİHAN KİRİŞ IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331031 MEVLÜT KÜÇÜKSARI IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331033 RAMAZAN CENGİZ IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331034 EMİRHAN ÜLKER IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331036 GÜLSU YÖRÜK IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331039 YİĞİT DURMUŞ ASLAN IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331041 UFUK MERSİN IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331042 ŞEREFSAİD NURKAYA IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331043 BERKAY EKİZ IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331045 CİHAN ÖMÜR IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331046 MUSTAFA USLU IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331053 MEHMET MELİH DANKAÇ IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331056 FİDAN ÇOBAN IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331059 HACER SARAÇ IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331060 BERKE ÖZBEK IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331062 HAKAN CURA IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331063 ENES ŞEVİK IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331065 EMRE KAĞAN TUTKUN IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331066 SİNAN KARABAL IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331068 MEHMET ALİ BİLGİNÇ IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331069 BARIŞ AYDIN IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331072 SÜMEYYE CENGİZ IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331077 MUHAMMED YİĞİT YILMAZLAR IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331078 AHMET GÖKSU IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331078 AHMET GÖKSU IBGL 103 PROGRAMLAMA TEMELLERİ 25.12.2020 13:00-15:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331079 MUHAMMET SADIK KAHYA IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331080 ARDA KURU IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331082 AHMET FURKAN PULLU IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331084 MUSA ŞİMŞEK IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331085 BUĞRA AKSOY IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331086 CANSU SAĞLAMOĞLU IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331087 SALAHİDDİN SARAÇ IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331501 ŞEVVAL BAYIK IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331502 METİN TATAR IBGL 101 MATEMATİK 24.12.2020 08:00-10:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331502 METİN TATAR ATI 101 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331502 METİN TATAR IBGL 103 PROGRAMLAMA TEMELLERİ 25.12.2020 13:00-15:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331502 METİN TATAR IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331502 METİN TATAR IBGL 110 VERİTABANI I 23.12.2020 12:00-14:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331502 METİN TATAR IBGL 118 BLOK PROGRAMLAMA EĞİTİMİ 25.12.2020 15:00-17:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331502 METİN TATAR IKMY 159 ÇEVRE KORUMA 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-12:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331502 METİN TATAR ING 125 İNGİLİZCE - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 20331502 METİN TATAR TKD 101 TÜRK DİLİ - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI (İ.Ö.) 18332053 BURAK YILDIRIM IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI (İ.Ö.) 19332020 KADER YILMAZ IBGL 221 MOBİL UYGULAMALAR 23.12.2020 21:00-23:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI (İ.Ö.) 19332056 NUSRET MUSA DOĞAN ATI 101 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI (İ.Ö.) 19332056 NUSRET MUSA DOĞAN IBGL 206 SİSTEM ANALİZİ VE TASARIMI 25.12.2020 12:00-14:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI (İ.Ö.) 19332056 NUSRET MUSA DOĞAN IBGL 225 GÖRSEL PROGRAMLAMA 25.12.2020 20:00-22:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI (İ.Ö.) 19332058 SALİH YAKIN IBGL 225 GÖRSEL PROGRAMLAMA 25.12.2020 20:00-22:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI (İ.Ö.) 19332058 SALİH YAKIN IBGL 221 MOBİL UYGULAMALAR 23.12.2020 21:00-23:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI (İ.Ö.) 19332501 HAVVA İLAL IBGL 221 MOBİL UYGULAMALAR 23.12.2020 21:00-23:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI (İ.Ö.) 20332020 MELİH BURAK GÖKDEMİR IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI (İ.Ö.) 20332061 MEHMET BAHADIR ÖZEN IBGL 106 GRAFİK VE ANİMASYON 25.12.2020 09:00-11:00
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI (İ.Ö.) 20332061 MEHMET BAHADIR ÖZEN IBGL 110 VERİTABANI I 23.12.2020 12:00-14:00
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ 20345026 DUYGU AKÇAL BCT 121 BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİNE GİRİŞ 25 Aralık 2020 Cuma 16:00-18:00
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ 20345026 DUYGU AKÇAL IKMY 183 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-12:00
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ 20345026 DUYGU AKÇAL ATI 101 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ 20345026 DUYGU AKÇAL ING 125 İNGİLİZCE - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ 20345026 DUYGU AKÇAL BCT 115 MATEMATİK I 23 Aralık 2020 Çarşamba 12:00-14:00
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ 20345026 DUYGU AKÇAL BCT 123 DOGRU AKIM DEVRE ANALİZİ 23 Aralık 2020 Çarşamba 14:00-16:00
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ 20345029 RECEP TAYYİP ATLİ BCT 127 SAYISAL ELEKTRONİK 24 Aralık 2020 Perşembe 14:00-16:00
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ 20345029 RECEP TAYYİP ATLİ IKMY 183 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-12:00
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ 20345043 SİNEM BAYRAKTAR TKD 101 TÜRK DİLİ - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ 20345049 YUSUF ÇÜMEN IKMY 183 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-12:00
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ 20345051 ÖZGÜR KEÇİCİ IKMY 183 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-12:00
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ 20345076 EKREM BAŞKALE BCT 127 SAYISAL ELEKTRONİK 24 Aralık 2020 Perşembe 14:00-16:00
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ 20345076 EKREM BAŞKALE IKMY 183 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-12:00
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ (İ.Ö.) 17346022 HAKAN BİRİNCİ BCT 115 MATEMATİK I 23 Aralık 2020 Çarşamba 12:00-14:00
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ (İ.Ö.) 17346022 HAKAN BİRİNCİ BCT 216 ARAŞTIRMA YÖNTEM VE TEKNİKLERİ 25 Aralık 2020 Cuma 14:00-16:00
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ (İ.Ö.) 17346022 HAKAN BİRİNCİ BCT 229 BİYOMALZEMELER 24 Aralık 2020 Perşembe 10:00-12:00
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ (İ.Ö.) 17346022 HAKAN BİRİNCİ BCT 250 MİKRODENETLEYİCİLER 24 Aralık 2020 Perşembe 12:00-14:00
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ (İ.Ö.) 17346022 HAKAN BİRİNCİ BCT 253 AMELİYATHANE VE YOĞUN BAKIM CİHAZLARI 25 Aralık 2020 Cuma 10:00-12:00
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ (İ.Ö.) 17346022 HAKAN BİRİNCİ BCT 254 TIBBİ GÖRÜNTÜLEME VE IŞINLI TEDAVİ CİHAZLARI 25 Aralık 2020 Cuma 12:00-14:00
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ (İ.Ö.) 18346024 ÖMER ÖZCAN IKMY 217 GİRİŞİMCİLİK 23 Aralık 2020 Çarşamba 14:00-16:00
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ (İ.Ö.) 20346013 SEVİL CAN DEMİRBİLEK IKMY 183 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-12:00
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ (İ.Ö.) 20346025 ŞEVVAL KAVAL IKMY 163 KALİTE GÜVENCE VE STANDARTLARI 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-12:00
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ (İ.Ö.) 20346030 ALİ KARIŞOĞLU ATI 101 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ (İ.Ö.) 20346030 ALİ KARIŞOĞLU BCT 127 SAYISAL ELEKTRONİK 24 Aralık 2020 Perşembe 14:00-16:00
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ (İ.Ö.) 20346030 ALİ KARIŞOĞLU IKMY 183 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-12:00
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ (İ.Ö.) 20346033 ŞEVVAL DOĞA AĞAÇDİKEN BCT 127 SAYISAL ELEKTRONİK 24 Aralık 2020 Perşembe 14:00-16:00
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ (İ.Ö.) 20346037 BERKAY KARAISLI IKMY 183 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-12:00
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ (İ.Ö.) 20346042 BATUHAN GÖKTAŞ IKMY 183 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-12:00
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ (İ.Ö.) 20346044 MERT KIRLI BCT 121 BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİNE GİRİŞ 25 Aralık 2020 Cuma 16:00-18:00
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ (İ.Ö.) 20346044 MERT KIRLI BCT 123 DOGRU AKIM DEVRE ANALİZİ 23 Aralık 2020 Çarşamba 14:00-16:00
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ (İ.Ö.) 20346044 MERT KIRLI BCT 125 ÖLÇME TEKNİĞİ 25 Aralık 2020 Cuma 08:00-10:00
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ (İ.Ö.) 20346044 MERT KIRLI BCT 127 SAYISAL ELEKTRONİK 24 Aralık 2020 Perşembe 14:00-16:00
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ (İ.Ö.) 20346044 MERT KIRLI IKMY 159 ÇEVRE KORUMA 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-12:00
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ (İ.Ö.) 20346062 ROZERİN ARSLAN BCT 115 MATEMATİK I 23 Aralık 2020 Çarşamba 12:00-14:00
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ (İ.Ö.) 20346062 ROZERİN ARSLAN BCT 127 SAYISAL ELEKTRONİK 24 Aralık 2020 Perşembe 14:00-16:00
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ (İ.Ö.) 20346501 TUĞBA GÖNEN IKMY 183 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-12:00
ELEKTRİK 06321078 HASAN YİĞİT IELK 302 ELEKTRİK TESİSAT PLANLARI 23 Aralık 2020 Çarşamba 12:00-14:00
ELEKTRİK 18321011 BERKAY MAYDA IELK 122 BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÇİZİM 23 Aralık 2020 Çarşamba 14:00-16:00
ELEKTRİK 18321011 BERKAY MAYDA IKMY 163 KALİTE GÜVENCE VE STANDARTLARI 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-12:00
ELEKTRİK 18321027 İLYAS DURGUT IKMY 183 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-12:00
ELEKTRİK 18321027 İLYAS DURGUT IELK 303 ELEKTROMEKANİK KUMANDA SİSTEMLERİ 24 Aralık 2020 Perşembe 10:00-12:00
ELEKTRİK 18321039 NEDİM AKTAŞ ATI 101 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
ELEKTRİK 18321039 NEDİM AKTAŞ IELK 122 BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÇİZİM 23 Aralık 2020 Çarşamba 14:00-16:00
ELEKTRİK 18321039 NEDİM AKTAŞ IKMY 163 KALİTE GÜVENCE VE STANDARTLARI 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-12:00
ELEKTRİK 18321050 SAMET ALABAŞ IMKN 115 FİZİK 24 Aralık 2020 Perşembe 08:00-09:45
ELEKTRİK 18321501 VELİCAN ŞİMŞEK IMKN 115 FİZİK 24 Aralık 2020 Perşembe 08:00-09:45
ELEKTRİK 18321501 VELİCAN ŞİMŞEK IKMY 183 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-12:00
ELEKTRİK 19321040 CANER AKDEMİR ATI 101 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
ELEKTRİK 19321040 CANER AKDEMİR IELK 240 GÜÇ ELEKTRONİĞİ 24 Aralık 2020 Perşembe 12:00-14:00
ELEKTRİK 19321040 CANER AKDEMİR IELK 302 ELEKTRİK TESİSAT PLANLARI 23 Aralık 2020 Çarşamba 12:00-14:00
ELEKTRİK 20321024 YUNUS EMRE AKGÖZLÜ IELK 124 MATEMATİK 1 24 Aralık 2020 Perşembe 14:00-16:00
ELEKTRİK 20321024 YUNUS EMRE AKGÖZLÜ IELK 304 ELEKTRİK ENERJİ SANTRALLERİ 25 Aralık 2020 Cuma 10:00-12:00
ELEKTRİK 20321027 ALİ KARAGÖZ IKMY 163 KALİTE GÜVENCE VE STANDARTLARI 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-12:00
ELEKTRİK 20321043 DERVİŞ ÖNER ALTINSOY IELK 113 DOĞRU AKIM DEVRELERİ 24 Aralık 2020 Perşembe 16:00-18:00
ELEKTRİK 20321043 DERVİŞ ÖNER ALTINSOY IELK 304 ELEKTRİK ENERJİ SANTRALLERİ 25 Aralık 2020 Cuma 10:00-12:00
ELEKTRİK 20321043 DERVİŞ ÖNER ALTINSOY IELK 124 MATEMATİK 1 24 Aralık 2020 Perşembe 14:00-16:00
ELEKTRİK 20321043 DERVİŞ ÖNER ALTINSOY IELK 121 ÖLÇME TEKNİĞİ 25 Aralık 2020 Cuma 12:00-14:00
ELEKTRİK 20321045 AHMET TAVŞAN IELK 304 ELEKTRİK ENERJİ SANTRALLERİ 25 Aralık 2020 Cuma 10:00-12:00
ELEKTRİK 20321049 HAMDİ ŞAHİN IELK 121 ÖLÇME TEKNİĞİ 25 Aralık 2020 Cuma 12:00-14:00
ELEKTRİK 20321049 HAMDİ ŞAHİN IELK 124 MATEMATİK 1 24 Aralık 2020 Perşembe 14:00-16:00
ELEKTRİK 20321049 HAMDİ ŞAHİN IKMY 183 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-12:00
ELEKTRİK 20321049 HAMDİ ŞAHİN IELK 122 BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÇİZİM 23 Aralık 2020 Çarşamba 14:00-16:00
ELEKTRİK 20321049 HAMDİ ŞAHİN IELK 120 TESİSATA GİRİŞ 25 Aralık 2020 Cuma 14:00-16:00
ELEKTRİK 20321051 EMİNE ZAMAN ATI 101 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
ELEKTRİK 20321057 ERAY TUNÇER TKD 101 TÜRK DİLİ - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
ELEKTRİK 20321065 NURİ YILMAZ IELK 122 BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÇİZİM 23 Aralık 2020 Çarşamba 14:00-16:00
ELEKTRİK (İ.Ö.) 09322081 SÜLEYMAN AYGÜN IMKN 115 FİZİK 24 Aralık 2020 Perşembe 08:00-09:45
ELEKTRİK (İ.Ö.) 18322004 İSMAİL TÜLÜOĞLU IELK 122 BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÇİZİM 23 Aralık 2020 Çarşamba 14:00-16:00
ELEKTRİK (İ.Ö.) 18322004 İSMAİL TÜLÜOĞLU IMKN 115 FİZİK 24 Aralık 2020 Perşembe 08:00-09:45
ELEKTRİK (İ.Ö.) 18322014 MUSTAFA EMRE EFE IMKN 115 FİZİK 24 Aralık 2020 Perşembe 08:00-09:45
ELEKTRİK (İ.Ö.) 18322025 YILMAZ BOZOĞLU IKMY 183 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-12:00
ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ 18333017 FURKAN ÖZKAN IKMY 217 GİRİŞİMCİLİK 23 Aralık 2020 Çarşamba 14:00-16:00
ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ 19333002 YILMAZ CAN YİĞİT IKMY 217 GİRİŞİMCİLİK 23 Aralık 2020 Çarşamba 14:00-16:00
ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ 19333027 SERHAT AVCİ IKMY 217 GİRİŞİMCİLİK 23 Aralık 2020 Çarşamba 14:00-16:00
ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ 19333033 KANİ UYSAL IKMY 217 GİRİŞİMCİLİK 23 Aralık 2020 Çarşamba 14:00-16:00
ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ 19333035 CAN AMBAR ENE 115 BİLGİSAYAR 25 Aralık 2020 Cuma 14:00-16:00
ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ 19333038 EMİN DEMİR IENE 225 GÜÇ ELEKTRONİĞİ 25 Aralık 2020 Cuma 10:00-12:00
ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ 19333038 EMİN DEMİR IENE 244 SCADA SİSTEMLERİ 25 Aralık 2020 Cuma 16:00-18:00
ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ 20333007 MUHAMMET HAKAN SÜMBÜLLÜ BCT 115 MATEMATİK I 23 Aralık 2020 Çarşamba 12:00-14:00
ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ 20333007 MUHAMMET HAKAN SÜMBÜLLÜ BCT 125 ÖLÇME TEKNİĞİ 24 Aralık 2020 Perşembe 12:00-14:00
ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ 20333007 MUHAMMET HAKAN SÜMBÜLLÜ ENE 115 BİLGİSAYAR 25 Aralık 2020 Cuma 14:00-16:00
ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ 20333007 MUHAMMET HAKAN SÜMBÜLLÜ IENE 108 BİLGİSAYAR DESTEKLİ DEVRE TASARIMI 24 Aralık 2020 Perşembe 14:00-16:00
ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ 20333007 MUHAMMET HAKAN SÜMBÜLLÜ IENE 117 DOĞRU AKIM DEVRE ANALİZİ 25 Aralık 2020 Cuma 12:00-14:00
ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ 20333007 MUHAMMET HAKAN SÜMBÜLLÜ IKMY 159 ÇEVRE KORUMA 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-12:00
ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ 20333023 UĞUR CAN ERDEN IENE 108 BİLGİSAYAR DESTEKLİ DEVRE TASARIMI 24 Aralık 2020 Perşembe 14:00-16:00
GELENEKSEL EL SANATLARI 19711024 CEYLAN GÜLERYÜZ ŞAKIR IELS 121 ALAN ARAŞTIRMASI 25.12.2020 10:00-12:00
GELENEKSEL EL SANATLARI 19711024 CEYLAN GÜLERYÜZ ŞAKIR IKMY 183 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-12:00
GELENEKSEL EL SANATLARI 19711024 CEYLAN GÜLERYÜZ ŞAKIR ING 125 İNGİLİZCE - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
GELENEKSEL EL SANATLARI 19711024 CEYLAN GÜLERYÜZ ŞAKIR TKD 101 TÜRK DİLİ - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
GELENEKSEL EL SANATLARI 19711024 CEYLAN GÜLERYÜZ ŞAKIR ATI 101 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
GELENEKSEL EL SANATLARI 19711024 CEYLAN GÜLERYÜZ ŞAKIR IELS 101 DEKORATİF DERİ TEKNİKLERİ 24.12.2019 10:00-12:00
GELENEKSEL EL SANATLARI 19711024 CEYLAN GÜLERYÜZ ŞAKIR IELS 105 DOĞAL BOYACILIK 24.12.2019 14:00-16:00
GELENEKSEL EL SANATLARI 19711024 CEYLAN GÜLERYÜZ ŞAKIR IELS 113 TEMEL TASARIM 25.12.2020 14:00-16:00
GELENEKSEL EL SANATLARI 20711037 İBRAHİM ALICI ATI 101 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
GELENEKSEL EL SANATLARI 20711037 İBRAHİM ALICI ING 125 İNGİLİZCE - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
GELENEKSEL EL SANATLARI 20711037 İBRAHİM ALICI TKD 101 TÜRK DİLİ - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
GELENEKSEL EL SANATLARI 20711067 SEDA YILDIZ IELS 113 TEMEL TASARIM 25.12.2020 14:00-16:00
GELENEKSEL EL SANATLARI 20711067 SEDA YILDIZ IELS 121 ALAN ARAŞTIRMASI 25.12.2020 10:00-12:00
GELENEKSEL EL SANATLARI 20711067 SEDA YILDIZ IKMY 183 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-12:00
GELENEKSEL EL SANATLARI 20711067 SEDA YILDIZ IELS 105 DOĞAL BOYACILIK 24.12.2019 14:00-16:00
GELENEKSEL EL SANATLARI 20711067 SEDA YILDIZ IELS 101 DEKORATİF DERİ TEKNİKLERİ 24.12.2019 10:00-12:00
GRAFİK TASARIM 19341028 UYGAR KESKİN ATI 101 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
GRAFİK TASARIM 19341033 YASEMİN BATI GRF 248 AMBALAJ TASARIMI 24.12.2020 09:00-10:00
GRAFİK TASARIM 19341053 ONUR KARADAĞ ING 125 İNGİLİZCE - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
GRAFİK TASARIM 19341061 BERİL GÜRBÜZ GRF 147 GÖRSEL TASARIM 24.12.2020 09:00-10:00
GRAFİK TASARIM 19341061 BERİL GÜRBÜZ GRF 247 BASKIYA HAZIRLIK 23.12.2020 09:00-10:01
GRAFİK TASARIM 20341021 DOĞUCAN YURDAGÜL IKMY 183 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-12:00
GRAFİK TASARIM 20341035 BERFİN BİTİRMİŞ IKMY 183 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-12:00
GRAFİK TASARIM 20341048 KAĞAN GÜL GRF 112 GRAFİK TASARIM 24.12.2020 11:00-12:00
GRAFİK TASARIM 20341048 KAĞAN GÜL GRF 137 BİLGİSAYAR DESTEKLİ PERSPEKTİF 23.12.2020 13:00-14:00
GRAFİK TASARIM 20341048 KAĞAN GÜL GRF 138 GRAFİK DESEN 25.12.2020 09:00-10:00
GRAFİK TASARIM 20341048 KAĞAN GÜL GRF 139 TEMEL TASARIM 25.12.2020 13:00-14:00
GRAFİK TASARIM 20341048 KAĞAN GÜL GRF 155 TİPOGRAFİ I 24.12.2020 13:00-14:00
GRAFİK TASARIM 20341048 KAĞAN GÜL IKMY 165 MEDYA OKURYAZARLIĞI 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-12:00
GRAFİK TASARIM (İ.Ö.) 18342501 DENİZ CAN CANİŞCİ GRF 244 ÖZGÜN BASKI 25.12.2020 17:00-18:00
GRAFİK TASARIM (İ.Ö.) 20342025 FATMA SU ÖZSARAÇ GRF 155 TİPOGRAFİ I 24.12.2020 17:00-18:01
GRAFİK TASARIM (İ.Ö.) 20342029 TUNAHAN SARUN ATI 101 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
GRAFİK TASARIM (İ.Ö.) 20342029 TUNAHAN SARUN GRF 112 GRAFİK TASARIM 23.12.2020 18:00-19:00
GRAFİK TASARIM (İ.Ö.) 20342029 TUNAHAN SARUN GRF 137 BİLGİSAYAR DESTEKLİ PERSPEKTİF 25.12.2020 17:00-18:01
GRAFİK TASARIM (İ.Ö.) 20342029 TUNAHAN SARUN GRF 138 GRAFİK DESEN 24.12.2020 18:00-19:00
GRAFİK TASARIM (İ.Ö.) 20342029 TUNAHAN SARUN GRF 139 TEMEL TASARIM 25.12.2020 17:00-18:00
GRAFİK TASARIM (İ.Ö.) 20342029 TUNAHAN SARUN GRF 155 TİPOGRAFİ I 24.12.2020 17:00-18:01
GRAFİK TASARIM (İ.Ö.) 20342029 TUNAHAN SARUN IKMY 163 KALİTE GÜVENCE VE STANDARTLARI 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-12:00
GRAFİK TASARIM (İ.Ö.) 20342029 TUNAHAN SARUN TKD 101 TÜRK DİLİ - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
GRAFİK TASARIM (İ.Ö.) 20342054 FURKAN YILDIRIM GRF 155 TİPOGRAFİ I 24.12.2020 17:00-18:00
GRAFİK TASARIM (İ.Ö.) 20342068 SUAT BİLECEN GRF 112 GRAFİK TASARIM 23.12.2020 18:00-19:00
İÇ MEKAN TASARIMI 19801027 HÜSEYİNCAN YANGÖZ IMT 203 TASARLA-UYGULA-III 24 Aralık 2020 Perşembe 12:00-14:00
İÇ MEKAN TASARIMI 19801033 EMRE AKSOY IMT 107 MOBİLYA TASARIMINA GİRİŞ 24 Aralık 2020 Perşembe 10:00-12:00
İÇ MEKAN TASARIMI 19801033 EMRE AKSOY IMT 213 MEKAN DONATI ELEMANLARI 25 Aralık 2020 Cuma 10:00-12:00
İÇ MEKAN TASARIMI 19801034 GÜLSÜM SELEN YILMAZ IMT 203 TASARLA-UYGULA-III 24 Aralık 2020 Perşembe 12:00-14:00
İÇ MEKAN TASARIMI 19801035 SAMET SARI IMT 109 TASARLA-UYGULA-I 25 Aralık 2020 Cuma 12:00-14:00
İÇ MEKAN TASARIMI 19801035 SAMET SARI IMT 107 MOBİLYA TASARIMINA GİRİŞ 24 Aralık 2020 Perşembe 10:00-12:00
İÇ MEKAN TASARIMI 19801035 SAMET SARI IMT 117 MİMARLIK VE SANAT TARİHİ 23 Aralık 2020 Çarşamba 14:00-16:00
İÇ MEKAN TASARIMI 19801035 SAMET SARI IMT 119 YAPI BİLGİSİ 25 Aralık 2020 Cuma 14:00-16:00
İÇ MEKAN TASARIMI 19801035 SAMET SARI IMT 206 TİCARİ YAPILARDA İÇ MEKAN TASARIMI 23 Aralık 2020 Çarşamba 12:00-14:00
İÇ MEKAN TASARIMI 19801035 SAMET SARI IMT 105 BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÇİZİM-I 23 Aralık 2020 Çarşamba 12:00-14:00
İÇ MEKAN TASARIMI 19801041 ERHAN TUNÇ IMT 215 MOBİLYA ÇİZİM TEKNİKLERİ 23 Aralık 2020 Çarşamba 14:00-16:00
İÇ MEKAN TASARIMI 20801013 LEYLA ÇEVİK IMT 105 BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÇİZİM-I 23 Aralık 2020 Çarşamba 12:00-14:00
İÇ MEKAN TASARIMI 20801013 LEYLA ÇEVİK IMT 107 MOBİLYA TASARIMINA GİRİŞ 24 Aralık 2020 Perşembe 10:00-12:00
İÇ MEKAN TASARIMI 20801013 LEYLA ÇEVİK IMT 103 TEKNİK RESİM 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-12:00
İÇ MEKAN TASARIMI 20801013 LEYLA ÇEVİK IMT 119 YAPI BİLGİSİ 25 Aralık 2020 Cuma 14:00-16:00
İÇ MEKAN TASARIMI 20801013 LEYLA ÇEVİK IMT 210 TASARIMDA EKOLOJİK YAKLAŞIMLAR 23 Aralık 2020 Çarşamba 14:00-16:00
İÇ MEKAN TASARIMI 20801013 LEYLA ÇEVİK IMT 101 TEMEL TASARIM 24 Aralık 2020 Perşembe 14:00-16:00
İÇ MEKAN TASARIMI 20801013 LEYLA ÇEVİK IMT 109 TASARLA-UYGULA-I 25 Aralık 2020 Cuma 12:00-14:00
İÇ MEKAN TASARIMI 20801051 FATİH ERDOĞAN IMT 103 TEKNİK RESİM 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-12:00
KİMYA TEKNOLOJİSİ 19335031 OĞUZHAN BAY IKMY 275 ENDÜSTRİYEL KİMYA LABORATUARI 23.12.2020 16.00
KİMYA TEKNOLOJİSİ 19335042 YASEMİN TUTUŞ IKMY 275 ENDÜSTRİYEL KİMYA LABORATUARI 23.12.2020 16.00
KİMYA TEKNOLOJİSİ 20335007 BUSE NUR AKSU IKMY 103 MATEMATİK I 24.12.2020 16.00
KİMYA TEKNOLOJİSİ 20335035 MENEKŞE BAYSAL ING 125 İNGİLİZCE - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
KİMYA TEKNOLOJİSİ 20335039 EMİRHAN YÜCEL IKMY 173 GENEL KİMYA LABORATUARI 25.12.2020 16.00
KİMYA TEKNOLOJİSİ 20335042 ALEYNA KABIŞ IKMY 159 ÇEVRE KORUMA 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-12:00
KİMYA TEKNOLOJİSİ 20335051 NUR SENA IŞIK IKMY 117 SU VE ENDÜSTRİDE KULLANIMI 24.12.2020 15.00
MAKİNE 15323079 ALPARSLAN YİĞİD IMKN 245 ALIŞILMAMIŞ ÜRETİM YÖNTEMLERİ 25-12-2020 12:00-13:45
MAKİNE 15323079 ALPARSLAN YİĞİD IMKN 247 KALIP TEKNOLOJİSİ 24-12-2020 18:00-19:45
MAKİNE 15323079 ALPARSLAN YİĞİD IMKN 117 TEKNİK RESİM 24-12-2020 12:00-13:45
MAKİNE 15323079 ALPARSLAN YİĞİD IMKN 229 TERMODİNAMİK 24-12-2020 20:00-21:45
MAKİNE 15323079 ALPARSLAN YİĞİD IMKN 231 HİDROLİK VE PNÖMATİK 25-12-2020 16:00-17:45
MAKİNE 16323015 EMRE AYDOĞAN ATI 101 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
MAKİNE 16323015 EMRE AYDOĞAN IMKN 117 TEKNİK RESİM 24-12-2020 12:00-13:45
MAKİNE 16323015 EMRE AYDOĞAN IMKN 215 KAYNAK TEKNOLOJİSİ 24-12-2020 16:00-17:45
MAKİNE 16323015 EMRE AYDOĞAN IMKN 225 BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÜRETİM 24-12-2020 14:00-15:45
MAKİNE 16323015 EMRE AYDOĞAN IMKN 231 HİDROLİK VE PNÖMATİK 25-12-2020 16:00-17:45
MAKİNE 16323015 EMRE AYDOĞAN IMKN 233 MAKİNE ELEMANLARI 25-12-2020 14:00-15:45
MAKİNE 16323015 EMRE AYDOĞAN IMKN 245 ALIŞILMAMIŞ ÜRETİM YÖNTEMLERİ 25-12-2020 12:00-13:45
MAKİNE 17323501 SEFA ALANYALI IMKN 225 BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÜRETİM 24-12-2020 14:00-15:45
MAKİNE 17323501 SEFA ALANYALI IMKN 233 MAKİNE ELEMANLARI 25-12-2020 14:00-15:45
MAKİNE 19323025 MUSTAFA ERDOĞMUŞ IMKN 247 KALIP TEKNOLOJİSİ 24-12-2020 18:00-19:45
MAKİNE 19323057 ÖZGÜN AKBAŞ ATI 101 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
MAKİNE 19323057 ÖZGÜN AKBAŞ TKD 101 TÜRK DİLİ - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
MAKİNE 19323061 ERDEM YILDIRIM IMKN 229 TERMODİNAMİK 24-12-2020 20:00-21:45
MAKİNE 19323061 ERDEM YILDIRIM ATI 101 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
MAKİNE 19323061 ERDEM YILDIRIM TKD 101 TÜRK DİLİ - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
MAKİNE 19323061 ERDEM YILDIRIM IMKN 233 MAKİNE ELEMANLARI 25-12-2020 14:00-15:45
MAKİNE 19323064 SAİT ÇAĞLAYAN KACAR IMKN 117 TEKNİK RESİM 24-12-2020 12:00-13:45
MAKİNE 19323065 ŞAFAK İPÇİOĞLU IMKN 117 TEKNİK RESİM 24-12-2020 12:00-13:45
MAKİNE 19323065 ŞAFAK İPÇİOĞLU IMKN 233 MAKİNE ELEMANLARI 25-12-2020 14:00-15:45
MAKİNE 19323067 ÖZHAN AŞCI IMKN 247 KALIP TEKNOLOJİSİ 24-12-2020 18:00-19:45
MAKİNE 19323067 ÖZHAN AŞCI IMKN 233 MAKİNE ELEMANLARI 25-12-2020 14:00-15:45
MAKİNE 19323067 ÖZHAN AŞCI IMKN 229 TERMODİNAMİK 24-12-2020 20:00-21:45
MAKİNE 20323003 ÖMER FARUK YÜKSEL IMKN 119 TEMEL İMALAT İŞLEMLERİ 24-12-2020 10:00-11:45
MAKİNE 20323010 LEYLA İNAN IMKN 117 TEKNİK RESİM 24-12-2020 12:00-13:45
MAKİNE 20323017 SAFA ERDEM GÜNEŞ IMKN 119 TEMEL İMALAT İŞLEMLERİ 24-12-2020 10:00-11:45
MAKİNE 20323017 SAFA ERDEM GÜNEŞ BCT 239 GİRİŞİMCİLİK 25-12-2020 10:00-11:45
MAKİNE 20323037 MURAT SERT IMKN 117 TEKNİK RESİM 24-12-2020 12:00-13:45
MAKİNE 20323037 MURAT SERT BCT 239 GİRİŞİMCİLİK 25-12-2020 10:00-11:45
MAKİNE 20323037 MURAT SERT IMKN 113 MATEMATİK 25-12-2020 08:00-09:45
MAKİNE 20323050 EMRE SERİNKEN IMKN 117 TEKNİK RESİM 24-12-2020 12:00-13:45
MAKİNE 20323054 MUSTAFA GÖKÇE IMKN 117 TEKNİK RESİM 24-12-2020 12:00-13:45
MAKİNE 20323056 EMİRCAN YILDIRIM IMKN 113 MATEMATİK 25-12-2020 08:00-09:45
MAKİNE 20323056 EMİRCAN YILDIRIM BCT 239 GİRİŞİMCİLİK 25-12-2020 10:00-11:45
MAKİNE 20323056 EMİRCAN YILDIRIM IMKN 119 TEMEL İMALAT İŞLEMLERİ 24-12-2020 10:00-11:45
MAKİNE 20323056 EMİRCAN YILDIRIM IMKN 117 TEKNİK RESİM 24-12-2020 12:00-13:45
MAKİNE 20323068 NECMETTİN AKAYDIN IMKN 117 TEKNİK RESİM 24-12-2020 12:00-13:45
MAKİNE 20323068 NECMETTİN AKAYDIN IMKN 115 FİZİK 24-12-2020 08:00-09:45
MAKİNE 20323073 FAHRİ YİĞİT ÇAMCI BCT 239 GİRİŞİMCİLİK 25-12-2020 10:00-11:45
MAKİNE (İ.Ö.) 15324022 EMRE DAĞDEVİREN ATI 101 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
MAKİNE (İ.Ö.) 15324022 EMRE DAĞDEVİREN IMKN 229 TERMODİNAMİK 24-12-2020 20:00-21:45
MODA TASARIMI 17769054 SİMGE MELEK KAYA IMOD 119 GİYSİ TASARIMINDA TEKNİK ÇİZİM 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-11:30
MODA TASARIMI 18769021 DAMLA AYDIN IMOD 250 GİYSİ TASARIMI 23 Aralık 2020 Çarşamba 14:00-15:30
MODA TASARIMI 18769021 DAMLA AYDIN IMOD 251 GİYSİ ÜRETİMİ II 25 Aralık 2020 Cuma 10:00-11:30
MODA TASARIMI 18769021 DAMLA AYDIN IMOD 254 TASARIM VE ÜRÜN GELİŞTİRME 23 Aralık 2020 Çarşamba 15:30-17:00
MODA TASARIMI 19769011 BÜŞRA BOZDOĞAN IMOD 251 GİYSİ ÜRETİMİ II 25 Aralık 2020 Cuma 10:00-11:30
MODA TASARIMI 19769011 BÜŞRA BOZDOĞAN IMOD 252 BİLGİSAYAR DESTEKLİ MODA TASARIMI 24 Aralık 2020 Perşembe 14:00-15:30
MODA TASARIMI 19769011 BÜŞRA BOZDOĞAN IMOD 255 KUMAŞ VE YARDIMCI MALZEME BİLGİSİ 25 Aralık 2020 Cuma 14:00-15:30
MODA TASARIMI 19769011 BÜŞRA BOZDOĞAN IMOD 250 GİYSİ TASARIMI 23 Aralık 2020 Çarşamba 14:00-15:30
MODA TASARIMI 19769022 ZEYNEP OLGUN IMOD 254 TASARIM VE ÜRÜN GELİŞTİRME 23 Aralık 2020 Çarşamba 15:30-17:00
MODA TASARIMI 19769022 ZEYNEP OLGUN IMOD 251 GİYSİ ÜRETİMİ II 25 Aralık 2020 Cuma 10:00-11:30
MODA TASARIMI 19769022 ZEYNEP OLGUN IMOD 250 GİYSİ TASARIMI 23 Aralık 2020 Çarşamba 14:00-15:30
MODA TASARIMI 19769040 SARİYE KARAKAYA IMOD 253 KONFEKSİYON ORGANİZASYONU VE PLANLAMA 24 Aralık 2020 Perşembe 15:30-17:00
MODA TASARIMI 19769040 SARİYE KARAKAYA IMOD 256 DRAPAJ 25 Aralık 2020 Cuma 15:30-17:00
MODA TASARIMI 20769006 AYŞE HAYLA IMOD 117 KALIP HAZIRLAMA I 24 Aralık 2020 Perşembe 10:00-11:30
MODA TASARIMI 20769009 NEŞE YILMAZ IMOD 117 KALIP HAZIRLAMA I 24 Aralık 2020 Perşembe 10:00-11:30
MODA TASARIMI 20769037 BAHADIR ARİFOĞLU IMOD 117 KALIP HAZIRLAMA I 24 Aralık 2020 Perşembe 10:00-11:30
MODA TASARIMI 20769044 YİĞİT RAFET ASLAN ATI 101 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
MODA TASARIMI 20769050 AYSU GÜZEL IMOD 117 KALIP HAZIRLAMA I 24 Aralık 2020 Perşembe 10:00-11:30
MODA TASARIMI 20769066 SERRA BALCI IMOD 119 GİYSİ TASARIMINDA TEKNİK ÇİZİM 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-11:30
MODA TASARIMI 20769069 SİBEL AY ATI 101 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
MODA TASARIMI 20769073 PELİN GEZER ATI 101 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
MODA TASARIMI 20769073 PELİN GEZER IMOD 119 GİYSİ TASARIMINDA TEKNİK ÇİZİM 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-11:30
MODA TASARIMI (İ.Ö.) 16770019 ŞEHNAZ EREN IMOD 256 DRAPAJ 25 Aralık 2020 Cuma 15:30-17:00
MODA TASARIMI (İ.Ö.) 18770020 MAKBULE ARIM ING 125 İNGİLİZCE - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
MODA TASARIMI (İ.Ö.) 18770502 GAMZE PAMAY IMOD 117 KALIP HAZIRLAMA I 24 Aralık 2020 Perşembe 10:00-11:30
MODA TASARIMI (İ.Ö.) 18770502 GAMZE PAMAY IMOD 254 TASARIM VE ÜRÜN GELİŞTİRME 23 Aralık 2020 Çarşamba 15:30-17:00
OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ 19727006 SERKAN RAMİZOĞLU IOTM 101 FİZİK 24.12.2020 14:00
OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ 19727006 SERKAN RAMİZOĞLU MAT 131 TEMEL MATEMATİK 25.12.2020 12:30
OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ 20727018 ALPER DOKUR IOTM 101 FİZİK 24.12.2020 14:00
OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ 20727018 ALPER DOKUR MAT 131 TEMEL MATEMATİK 25.12.2020 12:30
OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ 20727033 ÖZMERT ÜZÜN MAT 131 TEMEL MATEMATİK 25.12.2020 12:30
OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ 20727033 ÖZMERT ÜZÜN IOTM 101 FİZİK 24.12.2020 14:00
OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ 20727033 ÖZMERT ÜZÜN IOTM 107 MOTOR TEKNOLOJİSİ 25.12.2020 11:00
OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ 20727033 ÖZMERT ÜZÜN IOTM 108 MAKİNE ELEMANLARI 24.12.2020 12:30
OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ 20727033 ÖZMERT ÜZÜN IOTM 113 OTOMOTİV ELEKTRİĞİ VE ELEKTRONİĞİ 24.12.2020 11:00
OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ 20727033 ÖZMERT ÜZÜN OTO 201 TERMODİNAMİK 25.12.2020 14:00
TEKSTİL TEKNOLOJİSİ 18327019 AKIN BANUŞOĞLU GRF 101 MATEMATİK 24.12.2020 13:00
TEKSTİL TEKNOLOJİSİ 19327012 NURTEN ÇAKAN IKMY 183 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-12:00
TEKSTİL TEKNOLOJİSİ 19327049 YUSUF MUTLUTÜRK IKMY 183 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 23 Aralık 2020 Çarşamba 10:00-12:00
TEKSTİL TEKNOLOJİSİ 20327013 ASENA BAĞLAR IMOD 210 ARAŞTIRMA YÖNTEM VE TEKNİKLERİ 23.12.2020 16:00
TEKSTİL TEKNOLOJİSİ 20327013 ASENA BAĞLAR ITKS 107 İPLİK TEKNOLOJİSİ 23.12.2020 13:00
TEKSTİL TEKNOLOJİSİ 20327013 ASENA BAĞLAR GUTE 107 DOĞAL LİFLER 25.12.2020 10:00
TEKSTİL TEKNOLOJİSİ 20327038 HALİL İÇEN IMOD 210 ARAŞTIRMA YÖNTEM VE TEKNİKLERİ 23.12.2020 16:00
TEKSTİL TEKNOLOJİSİ 20327038 HALİL İÇEN TENG 506 TEKNİK TEKSTİLLER 25.12.2020 16:00
TEKSTİL TEKNOLOJİSİ 20327043 CENGİZHAN AYTEN ATI 101 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
TEKSTİL TEKNOLOJİSİ 20327043 CENGİZHAN AYTEN GRF 101 MATEMATİK 24.12.2020 13:00
TEKSTİL TEKNOLOJİSİ 20327043 CENGİZHAN AYTEN GUTE 107 DOĞAL LİFLER 25.12.2020 10:00
TEKSTİL TEKNOLOJİSİ 20327043 CENGİZHAN AYTEN GUTE 108 KONFEKSİYON TEKNOLOJİSİ 25.12.2020 13:00
TEKSTİL TEKNOLOJİSİ 20327043 CENGİZHAN AYTEN IMOD 210 ARAŞTIRMA YÖNTEM VE TEKNİKLERİ 23.12.2020 16:00
TEKSTİL TEKNOLOJİSİ 20327043 CENGİZHAN AYTEN ING 125 İNGİLİZCE - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.
TEKSTİL TEKNOLOJİSİ 20327043 CENGİZHAN AYTEN ITKS 107 İPLİK TEKNOLOJİSİ 23.12.2020 13:00
TEKSTİL TEKNOLOJİSİ 20327043 CENGİZHAN AYTEN ITKS 109 DOKUMA TEKNOLOJİSİ 24.12.2020 10:00
TEKSTİL TEKNOLOJİSİ 20327043 CENGİZHAN AYTEN ITKS 112 İLETİŞİM 24.12.2020 16:00
TEKSTİL TEKNOLOJİSİ 20327043 CENGİZHAN AYTEN TKD 101 TÜRK DİLİ - I 21 Aralık Saat: 00:01 de başlayıp 22 Aralık saat 23:59 kadar.