Denizli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Güncellenme Tarihi: 01 Ekim 2020

Hedefimiz; Bir Cana Daha Umut Olmak

Covid-19 pandemisi sebebiyle güz dönemini uzaktan eğitim ile yürütecek olan yüksekokulumuz Denizli İl Sağlık Müdürlüğü ile iş birliği yapılarak uzaktan eğitim uygulamalarında kullanılmak üzere eğitim videoları çekerek öğrencilerle paylaşıma açmıştır.
Yüksekokulumuz İlk ve Acil Yardım programı Öğretim Görevlileri Şeyma BATMAZ ve Mehmet Halil ÖZTÜRKün girişimleri, Yüksekokul Müdürümüz Prof. Dr. Hülya Çetin, Müdür Yardımcılarımız Doç. Dr. Pınar İli ve Öğretim Görevlisi Huriye DEMİRHANın destekleri  ve değerli katkıları için Denizli İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Berna ÖZTÜRk'e, Denizli 112 İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Gürcan GÜVEN'e teşekkür ederiz.
Yüksekokul müdürümüz Prof. Dr. Hülya ÇETİN; eğitim videolarının çekiminde büyük bir özveri ile hem teknik konuda hem de uygulamalarda yüksekokulumuza destek veren herkese, vefakar Denizli 112 çalışanları ATT Kazım BOYACIOĞLU, ATT Yüksel GÜLEN, AABT Osman KARAMAN, AABT TANRIÖĞEN, AABT Burhan GÜVEN, AABT Ali Erkan ŞİMŞEK, AABT Halil Eren AYTAR, AABT Yasevil Fulya TAN, AABT Şeyma KAYA, Hemşire Selda EROL, ATT İlknur GÜVENÇ, Abdullah ARMAN, okulumuz Öğretim Görevlileri Hilal PARLAK SERT ve Tuğçe YEŞİLYAPRAK ile Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi Okan VARDAR'a bu zorlu süreçteki özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.