2022-2023 Bahar Dönemi Final Sınav Programı

Güncellenme Tarihi: 30 Mayıs 2023

E-27848278-880-370791 sayılı yazıya istinaden ikinci sınıfların final sınav programında güncelleme yapılmıştır. Herhangi bir sıkıntı yaşamamanız adına lütfen güncellenen sınav programını dikkate alınız. Birinci sınıfların sınav programında herhangi bir değişiklik yoktur. 30.05.2023

2022-2023 Bahar Dönemi Final Sınavları pusula bilgi sistemi - eğitim destek sitemi üzerinden çevrimiçi yapılacaktır.

Sınav süresi dersin sorumlusu tarafından belirlenir. Sınavı başlatmadan önce mutlaka sınava dair açıklamaları okuyunuz.

DİKKATLİCE OKUYUNUZ: Çoktan seçmeli sınavlarda sınava giriş aralığı uygulaması vardır. Bu saat aralığı içerisinde sınavınızı başlatabilirsiniz. Sınav başlangıcından itibaren sınava göre değişen sınav süreniz bulunmaktadır.

 Sınava girme limitiniz bir (1) dir (Sınava göre değişebilir). Onun için başlattığınız sınavı mecbur sebepler haricinde tek seferde bitiriniz. Soruları boş bırakmayınız, sayfaları atlamayınız, daha sonra geri dönmeniz mümkün olmayabilir. Sınav Bittikten sonra uygulamayı bitir ve gönder demeyi unutmayınız.

OZD sınavları EĞİTİM DESTEK SİSTEMİ 5 üzerinden ilgili ders menüsüden yapılacaktır.

Mümkün olduğunca sınavlarınızı bilgisayar üzerinden yapmaya özen gösteriniz.  Bilgisayar erişimi olmayan öğrencilerimiz, üniversitemiz kütüphanesinde ve birim bilgisayar laboratuvarında yer alan bilgisayarları sınav için kullanabilir.