Menü

Güncellenme Tarihi: 16 Nisan 2020

2019-2020 Bahar Uzaktan Eğitimle Verilen Derslerin Sınav Türü

2019-2020 Bahar Döneminde Canlı Ders Sistemi üzerinden uzaktan öğretim ile verilen derslerin ara sınavlarının sınav türünün nasıl olacağı ekli listede belirtilmiştir. Ara sınavlar 4 - 17 Mayıs 2020 tarihleri arasında yapılacaktır.

Sınavların uygulanması ve ödevlerin teslimi konusunda ders sorumlusu öğretim elemanı ile irtibat halinde olunması gerekmektedir. Pusula Bilgi Sisteminde üniversitemizin sizlere kayıt sırasında verdiği @posta.pau.edu.tr uzantılı e-postalar bulunmaktadır. Pusula Bilgi Sisteminden E-posta Servisine tıkladığınızda, Pusula Bilgi Sistemi ya da üniversitenizden sınav, ders işleyişi, ödev gibi çeşitli konularda size gelen duyuru ya da bilgilendirmelere ulaşabilirsiniz. Bu nedenle bu e-posta hesaplarına gelen postaları Pusula Bilgi Sistemi üzerinden kontrol etmeniz önerilmektedir. E-posta ile ilgili sorun yaşıyorsanız çözümü için şu duyuruyu inceleyebilirsiniz.  Öğrenci E-posta Hesabı

Ayrıca, Pusula Bilgi Sistemi - Eğitim Destek Sistemi (EDS) üzerinden ödev/proje gönderme ve sınav uygulamasına ilişkin öğrenci bilgilendirme dosyaları ektedir.