Güncellenme Tarihi: 31 Temmuz 2021

Çardak OSB Meslek Yüksekokulu ilk mezunlarını verdi

 

      Pamukkale Üniversitesi Çardak OSB Meslek Yüksekokulu, ilk dönem mezunlarını düzenlenen törenle uğurladı.

     Çardak Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen mezuniyet törenine, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet KUTLUHAN, Çardak İlçe Kaymakamı Ökkeş Furkan KARAKURT, Çardak Garnizon Komutanı Hava İstihkam Albay Nedret ÖZTÜRK, Çardak Belediye Başkanı Hüsnü YILMAZ, Rektör Yardımcıları; Prof. Dr. Necip ATAR ve Prof. Dr. İbrahim KISAÇ, Çardak OSB Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Ömer BOYACI ile ilçe protokolü, akademik ve idari personelin yanı sıra öğrencilerin aileleri katıldı. 

     Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan tören açılış konuşmalarıyla devam etti. Yüksekokul Müdürü Öğr. Gör. Ömer BOYACI’ nın konuşmasının ardından tören diğer protokol konuşmalarıyla devam etti.

     Konuşmaların ardından dönem birincisi Öğrenci Nail AYYILDIZ mezuniyet kütüğe plaket çaktı. Dereceye giren öğrencilere ödülleri ve belgeleri ilçe protokolü ve öğretim üyeleri tarafında takdim edildi.

    Tören Meslek Yüksekokulunun ilk göz ağrısı güzide öğrencileri, Pamukkale Üniversitesinin değerli yöneticileri ve ilçe protokolünün fotoğraf çekimi ile son buldu.