BULDAN MESLEK YÜKSEKOKULU DANIŞMA KURULU 

UNVAN

AD SOYAD

Müdür

Prof.Dr. Yıldıray TURHAN

Müdür Yardımcısı

Doç. Dr. Yusuf KAYA

Yüksekokul Sekreteri

Ali Rıza BAŞBUĞ

Öğrenci Temsilcisi

Burak ERKARACA

 

 

 

Akademik Birim Öğr. Üyesi /Görevlisi

D.r. Ögr. Üyesi Cumali ERDEMİL

Doç. Dr. Emine UTKUN AKTANER

Öğr. Gör. Nuray KESKİN

Dr.Ögr. Gör Mustafa Tuncay ÖZDEMİR

Mezun Temsilcisi

Ayşe Aylin EFEOĞLU

Kamu Kurum Temsilcisi

Halk Eğitim Müdürü: Mehmet ÇAPACIOĞLU

İşveren

Halil BAŞTÜRKMEN

İşveren

Mehmet MUSTAK

Özel Sektör Yönetici (Ev Tekstil Fabrikası)

Mehmet DÖNMEZ

Özel Sektör Yöneticisi

Caner KAYMAK

Özel Sektör Çalışanı (Nakış Ustası)

Okan COŞAN

Elsanatları Tekstil Üreticisi

Ethem KAÇANOĞLU

Mali Müşavir

Salih ATLAMAZ

Meslek Odası Temsilcisi

Ahmet Turan BİLGİN

Meslek Odası Temsilcisi

Ayhan EMİRDAĞ

Program Danışma Kurulu ve Birim Program Değerlendirme Komisyonu

 

Büro Yönetimi ve Sekreterlik Hizmetleri Programı Danışma Kurulu: 

Akademik Alt Birim Başkanı: Öğretim Görevlisi Nuray KESKİN

Akademik Alt Birim Kurulu üyeleri: Öğretim Görevlisi Özlem FEDAİ DENİŞ

                                                              Öğretim Görevlisi Fatma Canan DENİZ

Halil ŞAHAN –Gebze İhtisas Vergi Dairesi

Serkan SERT-Pamukkale Üniversitesi Denizli Sağlık Hizmetleri  Meslek Yüksekokulu Yüksekokul Sekreteri

Mehmet ASLAN-Mali Müşavir

Rana SÜĞLÜN- Mali Müşavir

Derya ELMAS-Prizma Yazılım Bilişim Sistemleri Mühendislik İnş. San. Ve Tic. Aş.

Ahmet ASLAN- Mali Müşavir

Büro Yönetimi ve Sekreterlik Hizmetleri Programı Birim Program Değerlendirme Komisyonu:

Başkan: Öğretim Görevlisi Nuray KESKİN

Üye: Öğretim Görevlisi Özlem FEDAİ DENİŞ

Üye: Öğretim Görevlisi Fatma Canan DENİZ

 

Dış Ticaret Programı Danışma Kurulu:

Akademik Alt Birim Başkanı: Dr.Öğr. Üyesi Cumali ERDEMİL

Akademik Alt Birim Kurulu üyeleri: Öğretim Görevlisi Sultan ODABAŞ GÜZİN

                                                             Öğretim Görevlisi Rana AYTAÇ

Mehmet Can ÇAKIR- Öğrenci Temsilcisi

Ahmet DALAN , Sercan PÜYE- Mezun Temsilcisi

ARİF BAGAV-Kamu Kurum Temsilcisi

Ceyhun OKKA , Yılmaz GÜNEY-İşveren

Ayhan YILDIZ- Özel Sektör Yöneticisi

Derya YENİAY- Özel Sektör Çalışanı

Umut SOYTÜRK- Serbest Meslek Erbabı

Halil BAŞTÜRKMEN-Meslek odası Temsilcisi

 

Dış Ticaret Programı Birim Program Değerlendirme Komisyonu:

Başkan: Dr.Öğr.Üyesi Cumali ERDEMİL

Üye: Öğretim Görevlisi Sultan ODABAŞ GÜZİN

Üye: Öğretim Görevlisi Rana AYTAÇ

 

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı Danışma Kurulu:

Akademik Alt Birim Başkanı: Doç. Dr. Yusuf KAYA

Akademik Alt Birim Kurulu üyeleri: Öğretim Görevlisi Murat ULUSOY

                                                              Öğretim Görevlisi Yahya Kemal GÜL

 Burak ERKARACA- Öğrenci Temsilcisi

İlhan COŞAN- Mezun Temsilcisi

Doç. Dr. Mehmet UTKU-Kamu Kurum Temsilcisi

SMMM Salih ATLAMAZ-İşveren

Salih AKKAŞOĞLU- Özel Sektör Yöneticisi

Zeynep AKKAŞOĞLU- Özel Sektör Çalışanı

SMMM Naci ÇOMUK- Serbest Meslek Erbabı

SMMM Mehmet SARIOĞLU-Meslek odası Temsilcisi

 

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı Birim Program Değerlendirme Komisyonu:

Başkan: Öğretim Görevlisi Murat Ulusoy

Üye: Öğretim Görevlisi Yahya Kemal Gül

 

Bankacılık ve Sigortacılık Programı Danışma Kurulu:

Akademik Alt Birim Başkanı: Doç. Dr. Yusuf KAYA

Akademik Alt Birim Kurulu üyeleri: Öğr.Gör.Dr. Saynur Çiçek

                                                           Öğr.Gör. İbrahim Ersin Turgut

                                                           Öğr.Gör. Arzu Terzi

 Rukiye YILDIZ- Öğrenci Temsilcisi

İlhan COŞAN- Mezun Temsilcisi

Doç. Dr. Mehmet UTKU-Kamu Kurum Temsilcisi

Halil AKTIM-İşveren

Metin TERZİ- Özel Sektör Yöneticisi

Recai TOKAT- Özel Sektör Çalışanı

Halil AKTIM- Serbest Meslek Erbabı

Cemal BAŞARAN-Meslek odası Temsilcisi

 

Bankacılık ve Sigortacılık Programı Birim Program Değerlendirme Komisyonu:

Başkan: Öğr.Gör.Dr. Saynur Çiçek

Üye: Öğr.Gör. İbrahim Ersin Turgut

Üye: Öğr.Gör. Arzu Terzi 

 

Mimari Restorasyon Programı Danışma Kurulu:

Akademik Alt Birim Başkanı : Öğr. Gör. M. Tuncay ÖZDEMİR

Akademik Alt Birim Kurulu üyeleri: Öğr. Gör. Erkan BALOĞLU

                                                             Öğr. Gör. Gamze SAYIN

 Mimari Restorasyon Bölümü Öğrencisi Aslı Elif KARAMAN

Milli Saraylar Başkanlığı Metal Atölyesi Restoratör-Konservatör Ferdane İZKIŞ (Buldan MYO Mimari Restorasyon Mezunu)

Eskişehir Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Müdürlüğü Restoratör-Konservatör Gökhan ÇELEBİ (Buldan MYO Mimari Restorasyon Mezunu)

Pamukkale Üniversitesi Arkeoloji Bölümü, Tripolis Kazı Başkanı  Prof. Dr. Bahadır DUMAN

Pamukkale Üniversitesi Arkeoloji Bölümü, Stratonikeia ve Lagina Kazısı Başkanı Prof. Dr. Bilal SÖĞÜT

Can Mimarlık Restoratör – Mimar Can ŞİMŞEK (Buldan MYO Mimari Restorasyon Mezunu)

Stratonikeia ve Lagina Kazısı  Restoratör-Konservatör Baki SOYDAN (Buldan MYO Mimari Restorasyon Mezunu)

Ula Belediyesi Personel Limited Şirketi Idyma Kazısı Restoratör-Konservatör Ali Azad CANATA (Buldan MYO Mimari Restorasyon Mezunu)

Msw Fotoğrafçılık Muhammet SERTEL (Buldan MYO Mimari Restorasyon Mezunu)

 

Mimari Restorasyon Programı Birim Program Değerlendirme Komisyonu:

Başkan : Öğr. Gör. M. Tuncay ÖZDEMİR

Üye: Öğr. Gör. Erkan BALOĞLU

Üye: Öğr. Gör. Gamze SAYIN

 

Moda Tasarımı Programı Danışma Kurulu:

Akademik Alt Birim Başkanı: Doç Dr. Emine UTKUN AKTENER

 Akademik Alt Birim Kurulu üyeleri : Öğr. Gör. Melek ARPACI GÜNDOĞAN

                                                           Öğr. Gör. Dr. Semih DEMİRAL

Öğrenci Temsilcisi : Moda Tasarımı Bölümü Öğrencisi Mine Şule ERYİĞİT (2. Sınıf)

Ayşenur KURT- (Buldan MYO Moda Tasarımı Bölümü Mezunu)

Prof. Dr. Sema PALAMUTÇU-Pamukkale Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Bölümü)

Mehmet DÖNMEZ- Dönmez Tekstil

Hale EFEOĞLU –Efeoğlu Tekstil

Melda MUSTAK- Buldan Evi

Seren DÖNMEZ YEŞİLYURT- Dönmez Tekstil

Ethem KAÇANOĞLU- Kaçanoğlu Tekstil 

Ahmet Turan BİLGİN- SS Buldan 1 Nolu Dokumacılar Küçük Sanat Kooperatifi Başkanı

 

Moda Tasarımı Programı Birim Program Değerlendirme Komisyonu:

Başkan: Doç Dr. Emine UTKUN AKTENER

Üye : Öğr. Gör. Melek ARPACI GÜNDOĞAN 

Üye: Öğr. Gör. Dr. Semih DEMİRAL

 

Menü