Duyurular

Tümünü Gör

Program Danışma Kurulu ve Birim Program Değerlendirme Komisyonu

 

Büro Yönetimi ve Sekreterlik Hizmetleri Programı Danışma Kurulu: 

Başkan: Öğretim Görevlisi Nuray KESKİN

Üye: Öğretim Görevlisi Özlem FEDAİ DENİŞ

Üye: Öğretim Görevlisi Fatma Canan DENİZ

 

Büro Yönetimi ve Sekreterlik Hizmetleri Programı Birim Program Değerlendirme Komisyonu:

Başkan: Öğretim Görevlisi Nuray KESKİN

Üye: Öğretim Görevlisi Özlem FEDAİ DENİŞ

Üye: Öğretim Görevlisi Fatma Canan DENİZ

 

Dış Ticaret Programı Danışma Kurulu:

Başkan: Dr.Öğr.Üyesi Cumali ERDEMİL

Üye: Öğretim Görevlisi Sultan ODABAŞ GÜZİN

Üye: Öğretim Görevlisi Rana AYTAÇ

 

Dış Ticaret Programı Birim Program Değerlendirme Komisyonu:

Başkan: Dr.Öğr.Üyesi Cumali ERDEMİL

Üye: Öğretim Görevlisi Sultan ODABAŞ GÜZİN

Üye: Öğretim Görevlisi Rana AYTAÇ

 

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı Danışma Kurulu:

Başkan: Öğretim Görevlisi Murat Ulusoy

Üye: Öğretim Görevlisi Yahya Kemal Gül

 

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı Birim Program Değerlendirme Komisyonu:

Başkan: Öğretim Görevlisi Murat Ulusoy

Üye: Öğretim Görevlisi Yahya Kemal Gül

 

Bankacılık ve Sigortacılık Programı Danışma Kurulu:

Başkan: Öğr.Gör.Dr. Saynur Çiçek

Üye: Öğr.Gör. İbrahim Ersin Turgut

Üye: Öğr.Gör. Arzu Terzi

 

Bankacılık ve Sigortacılık Programı Birim Program Değerlendirme Komisyonu:

Başkan: Öğr.Gör.Dr. Saynur Çiçek

Üye: Öğr.Gör. İbrahim Ersin Turgut

Üye: Öğr.Gör. Arzu Terzi 

 

Mimari Restorasyon Programı Danışma Kurulu:

Başkan : Öğr. Gör. M. Tuncay ÖZDEMİR

Üye: Öğr. Gör. Erkan BALOĞLU

Üye: Öğr. Gör. Gamze SAYIN

 

Mimari Restorasyon Programı Birim Program Değerlendirme Komisyonu:

Başkan : Öğr. Gör. M. Tuncay ÖZDEMİR

Üye: Öğr. Gör. Erkan BALOĞLU

Üye: Öğr. Gör. Gamze SAYIN

 

Moda Tasarımı Programı Danışma Kurulu:

Başkan: Doç Dr. Emine UTKUN AKTENER

Üye : Öğr. Gör. Melek ARPACI GÜNDOĞAN

 

Moda Tasarımı Programı Birim Program Değerlendirme Komisyonu:

Başkan: Doç Dr. Emine UTKUN AKTENER

Üye : Öğr. Gör. Melek ARPACI GÜNDOĞAN

 

Giyim Üretim Teknolojisi Programı Danışma Kurulu:

Başkan: Öğretim Görevlisi Semih DEMİRAL

Üye: Öğretim Görevlisi Semih DEMİRAL

 

Giyim Üretim Teknolojisi Programı Birim Program Öz Değerlendirme Komisyonu:

Başkan: Öğretim Görevlisi Semih DEMİRAL

Üye: Öğretim Görevlisi Semih DEMİRAL