BULDAN MESLEK YÜKSEKOKULU

2019 – 2020 EĞİTİM – ÖĞRETİM DÖNEM KURUL VE KOMİSYONLAR

 

KAYIT SİLME, İNTİBAK VE MEZUNİYET KOMİSYONU:

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı:

Program Koordinatörü: Dr. Öğr. Ü. Yusuf KAYA (Bölüm Başkanı)

1) Öğr. Gör. Yahya Kemal GÜL (Bölüm Başkan Yrd)

2) Öğr. Gör. Murat ULUSOY

 

Dış Ticaret Programı:

Program Koordinatörü: Dr. Öğr. Ü. Cumali ERDEMİL(Bölüm Başkanı)

1)Öğr. Gör. Sultan Odabaş GÜZİN (Bölüm Başkan Yrd)

2)Öğr. Gör. Rana AYTAÇ

 

Pazarlama Programı:

Program Koordinatörü: Öğr. Gör. Arzu TERZİ (Bölüm Başkanı)

1) Öğr. Gör. Erkan YEŞİL (Bölüm Başkan Yrd)

 

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Programı:

Program Koordinatörü: Öğr. Gör. Özlem FEDAİ DENİŞ (Bölüm Başkanı)

 1)Öğr. Gör. Nuray KESKİN (Bölüm Başkan Yrd)

2) Öğr. Gör. Erkan YEŞİL 

3) Öğr. Gör. Fatma Canan DENİZ

 

Moda Tasarımı Programı:

Program Koordinatörü: Doç. Dr. Emine UTKUN AKTENER (Bölüm Başkanı)

1) Dr. Öğr. Ü. Gizem KARAKAN GÜNAYDIN (Bölüm Başkan Yrd)

2) Öğr. Gör. Dr. Senem PAK

3) Öğr. Gör. Melek ARPACI GÜNDOĞAN

4) Öğr. Gör. Nezla ÜNAL

 

Bankacılık ve Sigortacılık Programı:

Program Koordinatörü: Dr. Öğr. Ü. Yusuf KAYA (Bölüm Başkanı)

1)Öğr. Gör. Dr. Saynur ÇİÇEK (Bölüm Başkan Yrd)

2) Öğr. Gör. İbrahim Ersin TURGUT

3) Öğr. Gör. Arzu TERZİ

 

Mimari Restorasyon Programı:

Program Koordinatörü: Öğr. Gör. Mustafa Tuncay ÖZDEMİR (Bölüm Başkanı)

1) Öğr. Gör. Erkan BALOĞLU(Bölüm Başkan Yrd)

2)Öğr. Gör. Gamze ŞAYIN

 

Giyim Üretim Teknolojisi:

Program Koordinatörü:  Öğr.Gör. Semih DEMİRAL (Bölüm Başkanı)

İÇ TETKİK KOMİSYONU:

- Prof. Dr. İsmail ÇEVİŞ

- Dr. Öğr. Ü. Cumali ERDEMİL

- Doç. Dr. Emine UTKUN AKTENER

- Dr. Öğr. Ü. Yusuf KAYA

-Öğr.Gör. Semih DEMİRAL

-MYO Sekreteri Cumhur MUSTAK

 

STAJ VE EĞİTİM UYGULAMA KURULU:

- Dr. Öğr. Ü. Yusuf KAYA (Başkan)

- Öğr. Gör. Erkan YEŞİL 

- Dr. Öğr. Ü. Cumali ERDEMİL

-Öğr. Gör. Erkan BALOĞLU

-Öğr. Gör. Nuray KESKİN

-Öğr. Gör. İbrahim Ersin TURGUT

-.Doç. Dr. Emine UTKUN AKTENER

-Öğr. Gör. Arzu TERZİ 

-Öğr. Gör. Melek ARPACI GÜNDOĞAN

 

İÇ EĞİTİM KOMİSYONU:

- Dr. Öğr. Ü. Yusuf KAYA (Başkan)

- Dr. Öğr. Ü. Cumali ERDEMİL

- Öğr. Gör. Yahya Kemal GÜL

-Öğr. Gör. İbrahim Ersin TURGUT

- Doç. Dr. Emine UTKUN AKTENER          

-MYO Sekreteri Cumhur MUSTAK

 

PROJELER KOMİSYONU:

- Dr. Öğr. Ü. Yusuf KAYA (Başkan)

- Öğr. Gör. Erkan YEŞİL

-Öğr. Gör. Dr. Senem PAK

-Doç. Dr. Emine UTKUN AKTENER

-Öğr. Gör. Erkan BALOĞLU

 

MUAYENE KOMİSYONU:

- Öğr. Gör. Erkan YEŞİL (Başkan)

-Memur Mehmet TOKSÖZ

-Memur Gözde ARSLAN

- Memur Ali Rıza BAŞBUĞ (Yedek)

 

PİYASA FİYAT ARAŞTIRMA KOMİSYONU:

- Dr. Öğr. Ü. Yusuf KAYA (Başkan)

- Bil. İşl. Ali Rıza BAŞBUĞ

- Bil. İşl. Ali TOKGÖZ (Yedek)

 

DEMİRBAŞ AYIKLAMA VE İMHA KOMİSYONU:

-MYO Sekreteri Cumhur MUSTAK (Başkan)

-Bil. İşl. Ali Rıza BAŞBUĞ

-Bil. İşl. Ali TOKGÖZ

 

ARŞİV AYIKLAMA VE İMHA KOMİSYONU:

-MYO Sekreteri Cumhur MUSTAK (Başkan)

-Bil. İşl. Ali Rıza BAŞBUĞ

-Bil. İşl. Ali TOKGÖZ

 

ULUSLARARASI İLİŞKİLER KOMİSYONU:

- Dr. Öğr. Ü. Cumali ERDEMİL(Başkan)

- Dr. Öğr. Ü. Gizem KARAKAN GÜNAYDIN

- Doç. Dr. Emine UTKUN AKTENER

-Öğr. Gör. Özlem FEDAİ DENİŞ

-Öğr. Gör. Dr. Senem PAK

 

VERİ TOPLAMA VE PERFORMANS DEĞERLENDİRME KOMİSYONU:

- Öğr. Gör. Erkan YEŞİL (Başkan)

-Öğr. Gör. Nuray KESKİN

- Dr. Öğr. Ü. Yusuf KAYA

-Öğr. Gör. Semih DEMİRAL

-Öğr. Gör. Mustafa Tuncay ÖZDEMİR

-Öğr. Gör. Gamze ŞAYIN

BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER KOMİSYONU:

-Öğr. Gör. Nuray KESKİN (Başkan)

- Öğr. Gör. Özlem Fedai DENİŞ

- Öğr. Gör. Fatma Canan DENİZ

-Öğr. Gör. Saynur ÇİÇEK

-MYO Sekreteri Cumhur MUSTAK

 

SPOR, KÜLTÜR VE SANAT KOMİSYONU:

- Dr. Öğr. Ü. Yusuf KAYA (Başkan)

-Öğr. Gör. Erkan BALOĞLU

-Öğr. Gör. Erkan YEŞİL

-MYO Sekreteri Cumhur MUSTAK

-Bil. İşl. Ali Rıza BAŞBUĞ 

 

 

 

 

BURS KOMİSYONU:

- Dr. Öğr. Ü. Yusuf KAYA  (Başkan)

-Öğr. Gör. Erkan YEŞİL

- Dr. Öğr. Ü. Cumali ERDEMİL

-MYO Sekreteri Cumhur MUSTAK

 

DERS VE SINAV PROGRAMI HAZIRLAMA KOMİSYONU:

- Dr. Öğr. Ü. Yusuf KAYA (Başkan)

- Öğr. Gör. Erkan YEŞİL

- MYO Sekreteri Cumhur MUSTAK

-Öğr. Gör. Murat ULUSOY

 

 

 

MESLEK YÜKSEK OKULU KURUL ÜYELERİ

Prof. Dr. İsmail ÇEVİŞ (MYO MÜDÜRÜ)

Dr. Öğr. Ü. Yusuf KAYA (MYO M.YARDIMCISI-FİNANS-BANKACILIK VE SİG. BÖL. BŞK. - MUH. VE VERGİ BÖL. BAŞ.)

Öğr. Gör. Erkan YEŞİL (MYO M.YARDIMCISI)

Dr. Öğr. Ü. Cumali ERDEMİL (DIŞ TİC.BÖL. BAŞ.)

Öğr. Gör. Özlem FEDAİ DENİŞ (BÜRO HİZ. VE SEK. BÖL. BŞK.)

Öğr. Gör. Arzu TERZİ (PAZARLAMA VE REKLAMCILIK BÖL. BŞK.)

Doç. Dr. Emine UTKUN AKTENER (MODA TASARIM BÖL. BŞK.)

Öğr. Gör. Tuncay ÖZDEMİR (MİMARLIK VE ŞEHİRCİLİK BÖL. BŞK.)

Öğr. Gör. Nezla ÜNAL (GİYİM ÜRETİM TEK.BÖL.BAŞK.)

Cumhur MUSTAK (MYO SEKRETERİ)

 

 

MESLEK YÜKSEKOKUL YÖNETİM KURULU

Prof. Dr. İsmail ÇEVİŞ (Başkan)

Prof. Dr. Bilal SÖĞÜT

Doç. Dr. Bahadır DUMAN

Dr. Öğr. Ü. Yusuf KAYA

Dr. Öğr. Ü. Cumali ERDEMİL

Öğr. Gör. Erkan YEŞİL

Raportör Cumhur MUSTAK