BİRİM PROGRAM DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

Başkan: Dr. Öğretim Üyesi Ahmet ÖZEK

Üye: Öğr. Gör. Burak ÖZKAN

Üye: Öğr. Gör. Mustafa ALTINTAŞ

Üye: Öğr. Gör. Ahmed PAKSOY

Üye: Yüksekokul Sekreteri Murat DİLMEN

Üye: Memur Mehmet DOLGUNER

Üye: Memur Zeliha TANAY

Üye: Öğrenci Mehmet Emin KARAKÖSE

 

SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ ÖZ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

Başkan : Öğr. Gör. Dr. Aslı MANAV

Üye: Öğr. Gör. Mustafa ALTINTAŞ

Üye: Öğr. Gör. Bahadır GÖNENÇ

Üye: Yüksekokul Sekreteri Murat DİLMEN

 

ULAŞTIRMA VE TRAFİK HİZMETLERİ ÖZ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

Başkan : Öğr. Gör. Volkan HELVA

Üye: Öğr. Gör. Duygu EROL

Üye: Öğr. Gör. Gizem IŞIKHAN

Üye: Yüksekokul Sekreteri Murat DİLMEN

 

BÖLÜM DANIŞMA KOMİSYONU

Prof. Dr. Hüseyin CEYLAN

DESKİ Genel Müdürü Niyazi TÜRLÜ

İşletme Şefi Mesut ŞIMARIK

Öğr. Gör. Ahmed PAKSOY

Öğr. Gör. Volkan HELVA

Öğr. Gör. Bahadır GÖNENÇ

Öğrenci Mehmet Emin KARAKÖSE

 

YATAY GEÇİŞ,İNTİBAK-KAYITSİLME VE AF KOMİSYONU

Başkan : Öğr. Gör. Hakan ÜNDEN

Üye: Öğr. Gör. Burak ÖZKAN

Üye: Öğr. Gör. Ahmed PAKSOY

 

STAJ VE EĞİTİM UYGULAMA KOMİSYONU

Başkan : Öğr. Gör. Volkan HELVA

Üye: Öğr. Gör. Duygu EROL

Üye: Öğr. Gör. Bahadır GÖNENÇ

 

BURS KOMİSYONU

Başkan : Öğr. Gör. Burak ÖZKAN

Üye: Öğr. Gör. Hakan ÜNDEN

Üye: Öğr. Gör. Ahmed PAKSOY

 

SEÇİM KOMİSYONU

Başkan : Öğr. Gör. Mustafa ALTINTAŞ

Üye: Öğr. Gör. Burak ÖZKAN

Üye: Öğr. Gör. Volkan HELVA

 

MEZUNİYET KOMİSYONU

Başkan : Öğr. Gör. Mustafa ALTINTAŞ

Üye: Öğr. Gör. Gizem IŞIKHAN

Üye: Öğr. Gör. Bahadır GÖNENÇ

 

AKADEMİK TEŞVİK KOMİSYONU

Başkan : Öğr. Gör. Ahmed PAKSOY

Üye: Öğr. Gör. Burak ÖZKAN

Üye: Öğr. Gör. Mustafa ALTINTAŞ

 

FAALİYET BİLGİ KOMİSYONU

Başkan : Yüksekokul Sekreteri Murat DİLMEN

Üye: Öğr. Gör. Duygu EROL

Üye: Öğr. Gör. Bahadır GÖNENÇ

 

YEMEK KOMİSYONU

Başkan : Yüksekokul Sekreteri Murat DİLMEN

Üye: Öğr. Gör. Gizem IŞIKHAN

Üye: Bilgisayar İşletmeni Mehmet DOLGUNER

 

PANDEMİ BİRİM KOMİSYONU

Başkan : Öğr. Gör. Dr. ASLI MANAV

Üye: Öğr. Gör. Gizem IŞIKHAN

Üye: Yüksekokul Sekreteri Murat DİLMEN