Acıpayam Meslek Yüksekokulu

Menü

Duyurular

Tümünü Gör

Etkinlik Takvimi

<Ağustos 2020>
PztSalÇarPerCumCmtPaz
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
Tümünü Gör
Güncellenme Tarihi: 02 Temmuz 2020

DERECEYE GİREN MEZUNLARIMIZ

Dereceye giren mezunlarımız aşağıda ve ekli dosyada yayınlanmıştır.

Öğrencilerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Tüm mezunlarımızı tebrik ediyor, tüm öğrencilerimiz için başarılı bir kariyer yolculuğu, sağlık ve mutluluk diliyoruz.

YÜKSEKOKUL BAZINDA DERECEYE GİREN MEZUN LİSTESİ

SIRA NO

ÖĞRENCİ NO

ADI ve SOYADI

BÖLÜM

PROGRAMI

1.

18743028

Senem GÜRCAN

FİNANS-BANKACILIK ve SİGORTACILIK BÖLÜMÜ

MALİYE

2.

18741026

Aylin ARSLAN

BÜRO HİZMETLERİ VE SEKRETERLİK BÖLÜMÜ

BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI

3.

18731051

Ayşe SARIÇİÇEK

ÇOCUK BAKIMI ve GENÇLİK HİZMETLERİ BÖLÜMÜ

ÇOCUK GELİŞİMİ

 

BÜRO HİZMETLERİ VE SEKRETERLİK BÖLÜMÜ DERECEYE GİREN MEZUN LİSTESİ

SIRA NO

ÖĞRENCİ NO

ADI ve SOYADI

1

18741026

Aylin ARSLAN

2

18741003

Esra ALTIN

3

18749054

Damla NUR SÖNMEZ

 

 BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI DERECEYE GİREN MEZUN LİSTESİ

SIRA NO

ÖĞRENCİ NO

ADI ve SOYADI

1

18741026

Aylin ARSLAN

2

18741003

Esra ALTIN

3

18741039

Firdevs GÜÇER

 

 ÇAĞRI MERKEZİ HİZMETLERİ PROGRAMI DERECEYE GİREN MEZUN LİSTESİ

SIRA NO

ÖĞRENCİ NO

ADI ve SOYADI

1

18749054

Damla NUR SÖNMEZ

2

18749049

Fatma ALAN

3

18749037

Tansu SÖKEL

 

 ÇOCUK BAKIMI ve GENÇLİK HİZMETLERİ BÖLÜMÜ / ÇOCUK GELİŞİMİ PROGRAMI DERECEYE GİREN MEZUN LİSTESİ

SIRA NO

ÖĞRENCİ NO

ADI ve SOYADI

1

18731051

Ayşe SARIÇİÇEK

2

18731019

Derya GÖLCÜK

3

18731009

Kevser YILDIRIM

 

 VETERİNERLİK BÖLÜMÜ / LABORANT VE VETERİNER SAĞLIK PROGRAMI DERECEYE GİREN MEZUN LİSTESİ

SIRA NO

ÖĞRENCİ NO

ADI ve SOYADI

1

18745035

Tayyibe Sena ZKUMİT

2

18745059

Havva TÜRKATALAY

3

18745039

Şerif DAVLİ

 

 FİNANS-BANKACILIK ve SİGORTACILIK BÖLÜMÜ / MALİYE PROGRAMI DERECEYE GİREN MEZUN LİSTESİ

SIRA NO

ÖĞRENCİ NO

ADI ve SOYADI

1

18743028

Senem GÜRCAN

2

18743045

Zeynep BAKIR

3

18743076

Nahide AKOĞLU

 

MÜLKİYET KORUMA ve GÜVENLİK BÖLÜMÜ / ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA PROGRAMI DERECEYE GİREN MEZUN LİSTESİ

SIRA NO

ÖĞRENCİ NO

ADI ve SOYADI

1

18747045

Yeliz YILDIRIM

2

18747047

Şule DEMİR

3

18747004

Ceylan KARAKAYA

 

 GIDA İŞLEME BÖLÜMÜ / SÜT VE ÜRÜNLERİ TEKNOLOJİSİ PROGRAMI DERECEYE GİREN MEZUN LİSTESİ

SIRA NO

ÖĞRENCİ NO

ADI ve SOYADI

1.

18775016

Dilek UYSAL

2.

18775003

Hatice ELKAN

3.

18775018

Mehmet KARAGÖZ