Güncellenme Tarihi: 15 Aralık 2017

16.12.2017 Erasmus Dil Yeterliliği Sınavı Duyurusu (GÜNCEL)

 

Erasmus Programı Dil Yeterliliği Sınavı 16 Aralık 2017 Cumartesi günü Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulunda (FTR) yapılacaktır. İngilizce sınavı iki oturum halinde uygulanacaktır. İlk oturuma girecek olan öğrencilerin sınavı saat 09:00'da, ikinci oturuma girecek olan öğrencilerin sınavı ise 11:00'da başlayacaktır. Almanca sınavı saat 13:00'da, Fransızca sınavı ise saat 15:00'da başlayacaktır. 

Öğrenciler hangi salonda ve oturumda sınava gireceklerini ekteki listelerde bulabilirler. Listeler isim sırasına göre düzenlenmiştir. Lütfen sınav salonunuzu ve oturumunuzu dikkatli bir şekilde kontrol ediniz. 

İki dilden sınava girecek olup İngilizce Sınav listesinde adı olmayan öğrenciler için ekte Listede Olmayan Öğrenciler dosyası bulunmaktadır. Asıl listede adı olmayan öğrenciler bu dosyadan, hangi oturumda ve sınav salonunda olacaklarını öğrenebilirler. Bu durumda olup herhangi bir listede adını bulamayan öğrenciler,  sınav günü en geç saat 08:30'a kadar Yabancı Diller Yüksekokulu Sınav Koordinatörlüğüne gelerek nerede sınava gireceklerini öğrenebilirler.