Ünvanı Adı-Soyadı Görv. Atanma Tarihi Görevin Bitiş Tarihi Üyelik Görevi
Prof.Dr.  Ali AYDIN 08.08.2017 Gör.Süresince Dekan/Başkan
Prof.Dr.  Ö.Altan DOMBAYCI 05.01.2018 05.01.2021 Profesör Temsilcisi
Prof.Dr.  Nazım USTA 07.09.2016 07.09.2019 Profesör Temsilcisi
Prof.Dr.  Hasan ÇALLIOĞLU 14.04.2017 14.04.2020 Profesör Temsilcisi
Doç.Dr.  Erkan ÖZTÜRK 12.12.2018 12.12.2021 Doçent Temsilcisi
Doç.Dr.  Nilgün KABAY 14.04.2017 14.04.2020 Doçent Temsilcisi
Dr.Öğr.Üyesi Arzum IŞITAN 12.05.2016 12.05.2019 Doktor Öğretim Üyesi Temsilcisi
Fak.Sekr. Ethem ÇELİK 19.09.2016 Gör.Süresince Raportör