Menü

Etkinlik Takvimi

<Eylül 2018>
PztSalÇarPerCumCmtPaz
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567
Tümünü Gör

TAVAS MESLEK YÜKSEKOKULU KURUL VE KOMİSYONLARI

 

Tavas MYO Kurulu

Prof. Dr. Abdulvahap ÖZCAN

Kurul Başkanı

Öğr. Gör. Levent KIRCA

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Dr. Fikret SARI

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Gürol UNCU

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Aykut GÜNLÜ

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Figen YÜCE

Kurul Üyesi

 

Tavas MYO Yönetim Kurulu

Prof. Dr. Abdulvahap ÖZCAN

Kurul Başkanı

Prof. Dr. Mehmet Vefa NALBANT

Kurul Üyesi

Doç. Dr. Dündar KÖK

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Levent KIRCA

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Dr. Fikret SARI

Kurul Üyesi

Yüksekokul Sekreteri Hüseyin ÖNÜR

Raportör

 

Ders Programı Hazırlama Komisyonu-Sınav Programı Hazırlama Kurulu

Öğr. Gör. Gürol UNCU

Kurul Başkanı

Öğr. Gör. Nusret Ercan ŞENLİKCİ

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Ayten KILIÇ DEMİREL

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Fatma Nur BİLGİÇ

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Gökhan ERBİLGİN

Kurul Üyesi

 

Yatay Geçiş-İntibak-Not İnceleme-Kayıt Silme-Kayıt Dondurma-Mezuniyet Kurulu

Öğr. Gör. Aykut GÜNLÜ

Kurul Başkanı

Öğr. Gör. Gürol UNCU

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Naime Nur BOZBEYOĞLU

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Nusret Ercan ŞENLİKCİ

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Fatma Nur BİLGİÇ

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Gökhan ERBİLGİN

Kurul Üyesi

 

Tavas MYO Stratejik Planlama Kurulu

Öğr. Gör. Dr. Aysun GÜNDOĞAN

Kurul Başkanı

Öğr. Gör. Gürol UNCU

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Rüveyda BAĞBOZAN

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Sinem TÜRK ASLAN

Kurul Üyesi

Yüksekokul Sekreteri Hüseyin ÖNÜR

Raportör

 

Tavas MYO İdari Birimler Değerlendirme ve Kalite Geliştirme Kurulu

Öğr. Gör. Dr. Fikret SARI

Kurul Başkanı

Öğr. Gör. Levent KIRCA

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Gürol UNCU

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Betül PAK

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Sinem TÜRK ASLAN

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Naime Nur BOZBEYOĞLU

Kurul Üyesi

 

Tavas MYO Burs Komisyonu - Kısmi Zamanlı Öğrenci Komisyonu

Öğr. Gör. Figen YÜCE

Komisyon Başkanı

Öğr. Gör. Ayten KILIÇ DEMİREL

Komisyon Üyesi

Öğr. Gör. Gürol UNCU

Komisyon Üyesi

Öğr. Gör. Aykut GÜNLÜ

Komisyon Üyesi

Öğr. Gör. Naime Nur BOZBEYOĞLU

Komisyon Üyesi

 

Satın Alma Komisyonu

Öğr. Gör. Dr. Fikret SARI

Komisyon Başkanı

Öğr. Gör. Dr. Aysun GÜNDOĞAN

Komisyon Üyesi

Öğr. Gör. Aykut GÜNLÜ

Komisyon Üyesi

Öğr. Gör. Ayten KILIÇ DEMİREL

Komisyon Üyesi

Öğr. Gör. Figen YÜCE

Komisyon Üyesi

Öğr. Gör. Gürol UNCU

Komisyon Üyesi

Öğr. Gör. Levent KIRCA

Komisyon Üyesi

Öğr. Gör. Naime Nur BOZBEYOĞLU

Komisyon Üyesi

Öğr. Gör. Nusret Ercan ŞENLİKCİ

Komisyon Üyesi

Öğr. Gör. Sinem TÜRK ASLAN

Komisyon Üyesi

Öğr. Gör. Fatma Nur BİLGİÇ

Komisyon Üyesi

 

Piyasa Fiyat Araştırma Komisyonu

Öğr. Gör. Dr. Fikret SARI

Komisyon Başkanı

Öğr. Gör. Dr. Aysun GÜNDOĞAN

Komisyon Üyesi

Öğr. Gör. Aykut GÜNLÜ

Komisyon Üyesi

Öğr. Gör. Ayten KILIÇ DEMİREL

Komisyon Üyesi

Öğr. Gör. Figen YÜCE

Komisyon Üyesi

Öğr. Gör. Gürol UNCU

Komisyon Üyesi

Öğr. Gör. Levent KIRCA

Komisyon Üyesi

Öğr. Gör. Naime Nur BOZBEYOĞLU

Komisyon Üyesi

Öğr. Gör. Nusret Ercan ŞENLİKCİ

Komisyon Üyesi

Öğr. Gör. Sinem TÜRK ASLAN

Komisyon Üyesi

Öğr. Gör. Fatma Nur BİLGİÇ

Komisyon Üyesi

 

Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğü (Erasmus – Mevlana)

Öğr. Gör. Levent KIRCA

Koordinatör

Öğr. Gör. Dr. Fikret SARI

Koordinatör Yardımcısı

Öğr. Gör. Naime Nur BOZBEYOĞLU

Koordinatör Yardımcısı

 

Farabi Koordinatörlüğü

Öğr. Gör. Dr. Fikret SARI

Koordinatör

Öğr. Gör. Figen YÜCE

Koordinatör Yardımcısı

Öğr. Gör. Rüveyda BAĞBOZAN

Koordinatör Yardımcısı

 

Akademik Değerlendirme ve Kalite Geliştirme Kurulu (ADEK)

Öğr. Gör. Levent KIRCA

Kurul Başkanı

Öğr. Gör. Dr. Fikret SARI

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Dr. Aysun GÜNDOĞAN

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Naime Nur BOZBEYOĞLU

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Erinç ERGENEKON

Kurul Üyesi

 

Yüksekokul Staj Koordinatörlüğü

Öğr. Gör. Levent KIRCA

Yüksekokul Staj Koordinatörü

Öğr. Gör. Gürol UNCU

İş Sağlığı ve Güvenliği Programı Staj Koordinatörü

Öğr. Gör. Erinç ERGENEKON

Çocuk Gelişimi Programı Staj Koordinatörü

Öğr. Gör. Nusret Ercan ŞENLİKCİ

Aşçılık Programı Staj Koordinatörü

Öğr. Gör. Naime Nur BOZBEYOĞLU

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Programı Staj Koordinatörü

Öğr. Gör. Dr. Fikret SARI

Organik Tarım Programı Staj Koordinatörü

Bilg. İşl. Ahmet BURSALI

Koordinatör

 

Yüksekokul Bölüm Başkanları

Öğr. Gör. Gürol UNCU

Mülkiyet Koruma ve Güvenlik

Öğr. Gör. Figen YÜCE

Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri

Öğr. Gör. Aykut GÜNLÜ

Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri

Öğr. Gör. Levent KIRCA

Bitkisel ve Hayvansal Üretim

 

Yüksekokul Program Başkanları

Öğr. Gör. Gürol UNCU

İş Sağlığı ve Güvenliği

Öğr. Gör. Naime Nur BOZBEYOĞLU

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler

Organik Tarım

Öğr. Gör. Erinç ERGENEKON

Çocuk Gelişimi

Öğr. Gör. Figen YÜCE

Aşçılık

 

Yüksekokul Öğrenci Danışmanları

Öğr. Gör. Gürol UNCU

İş Sağlığı ve Güvenliği

Öğr. Gör. Betül PAK

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (1. Sınıf)

Öğr. Gör. Naime Nur BOZBEYOĞLU

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (2. Sınıf)

Öğr. Gör. Rüveyda BAĞBOZAN

Organik Tarım (1. Sınıf)

Öğr. Gör. Fatma Nur BİLGİÇ

Organik Tarım (2. Sınıf)

Öğr. Gör. Dr. Aysun GÜNDOĞAN

Çocuk Gelişimi (1. Sınıf)

Öğretmen Beyhan KILIÇ

Çocuk Gelişimi (2. Sınıf)

Öğr. Gör. Nusret Ercan ŞENLİKCİ

Aşçılık (1. Sınıf)

Öğr. Gör. Figen YÜCE

Aşçılık (2. Sınıf)

 

Bologna Kurulu

Öğr. Gör. Betül PAK

Kurul Başkanı

Öğr. Gör. Dr. Aysun GÜNDOĞAN

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Gürol UNCU

Kurul Üyesi

 

Engelli Öğrenci Kurulu

Öğr. Gör. Aykut GÜNLÜ

Kurul Başkanı

Öğr. Gör. Ayten KILIÇ DEMİREL

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Erinç ERGENEKON

Kurul Üyesi