Menü

Etkinlik Takvimi

<Haziran 2018>
PztSalÇarPerCumCmtPaz
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678
Tümünü Gör

 

Ders Programı Hazırlama Komisyonu-Sınav Programı Hazırlama Kurulu

Öğr. Gör. Gürol UNCU

Kurul Başkanı

Öğr. Gör. Nusret Ercan ŞENLİKCİ

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Ayten KILIÇ DEMİREL

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Fatma Nur BİLGİÇ

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Gökhan ERBİLGİN

Kurul Üyesi

 

Yatay Geçiş-İntibak-Not İnceleme-Kayıt Silme-Kayıt Dondurma-Mezuniyet Kurulu

Öğr. Gör. Aykut GÜNLÜ

Kurul Başkanı

Öğr. Gör. Figen YÜCE

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Naime Nur BOZBEYOĞLU

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Nusret Ercan ŞENLİKCİ

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Gökhan ERBİLGİN

Kurul Üyesi

 

Tavas MYO Stratejik Planlama Kurulu

Öğr. Gör. Dr. Aysun GÜNDOĞAN

Kurul Başkanı

Öğr. Gör. Aykut GÜNLÜ

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Rüveyda BAĞBOZAN

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Sinem TÜRK ASLAN

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Gökhan ERBİLGİN

Raportör

 

Tavas MYO İdari Birimler Değerlendirme ve Kalite Geliştirme Kurulu (İDEK)

Doç. Dr. Abdulvahap ÖZCAN

Kurul Başkanı

Öğr. Gör. Dr. Fikret SARI

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Levent KIRCA

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Gürol UNCU

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Betül PAK

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Sinem TÜRK ASLAN

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Naime Nur BOZBEYOĞLU

Kurul Üyesi

 

Tavas MYO Burs Komisyonu - Kısmi Zamanlı Öğrenci Komisyonu

Öğr. Gör. Figen YÜCE

Komisyon Başkanı

Öğr. Gör. Ayten KILIÇ DEMİREL

Komisyon Üyesi

Öğr. Gör. Gürol UNCU

Komisyon Üyesi

Öğr. Gör. Aykut GÜNLÜ

Komisyon Üyesi

Öğr. Gör. Naime Nur BOZBEYOĞLU

Komisyon Üyesi

Öğr. Gör. Fatma Nur BİLGİÇ

Raportör

 

Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğü (Erasmus – Mevlana)

Öğr. Gör. Levent KIRCA

Koordinatör

Öğr. Gör. Dr. Fikret SARI

Koordinatör Yardımcısı

Öğr. Gör. Naime Nur BOZBEYOĞLU

Koordinatör Yardımcısı

 

Farabi Koordinatörlüğü

Öğr. Gör. Dr. Fikret SARI

Koordinatör

Öğr. Gör. Figen YÜCE

Koordinatör Yardımcısı

Öğr. Gör. Rüveyda BAĞBOZAN

Koordinatör Yardımcısı

 

Akademik Değerlendirme ve Kalite Geliştirme Kurulu (ADEK)

Öğr. Gör. Levent KIRCA

Kurul Başkanı

Öğr. Gör. Dr. Fikret SARI

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Dr. Aysun GÜNDOĞAN

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Naime Nur BOZBEYOĞLU

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Erinç ERGENEKON

Kurul Üyesi

 

Yüksekokul Staj Koordinatörlüğü

Öğr. Gör. Levent KIRCA

Yüksekokul Staj Koordinatörü

Öğr. Gör. Hacer ŞENSÖZ

İş Sağlığı ve Güvenliği Programı Staj Koordinatörü

Öğr. Gör. Erinç ERGENEKON

Çocuk Gelişimi Programı Staj Koordinatörü

Öğr. Gör. Nusret Ercan ŞENLİKCİ

Aşçılık Programı Staj Koordinatörü

Öğr. Gör. Naime Nur BOZBEYOĞLU

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Programı Staj Koordinatörü

Öğr. Gör. Dr. Fikret SARI

Organik Tarım Programı Staj Koordinatörü

 

Sosyal Faaliyetler ve Öğrenci Koordinatörlüğü

Öğr. Gör. Figen YÜCE

Koordinatör

Öğr. Gör. Ayten KILIÇ DEMİREL

Koordinatör Yardımcısı

Öğr. Gör. Dr. Aysun GÜNDOĞAN

Koordinatör Yardımcısı

Öğr. Gör. Sinem TÜRK ASLAN

Koordinatör Yardımcısı

Öğr. Gör. Aykut GÜNLÜ

Koordinatör Yardımcısı

Öğr. Gör. Fatma Nur BİLGİÇ

Koordinatör Yardımcısı

 

Yüksekokul Bölüm Başkanları

Öğr. Gör. Gürol UNCU

Mülkiyet Koruma ve Güvenlik

Öğr. Gör. Figen YÜCE

Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri

Öğr. Gör. Aykut GÜNLÜ

Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri

Öğr. Gör. Levent KIRCA

Bitkisel ve Hayvansal Üretim

 

Yüksekokul Program Başkanları

Öğr. Gör. Hacer ŞENSÖZ

İş Sağlığı ve Güvenliği

Öğr. Gör. Naime Nur BOZBEYOĞLU

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler

Organik Tarım

Öğr. Gör. Dr. Aysun GÜNDOĞAN

Çocuk Gelişimi

Öğr. Gör. Sinem TÜRK ASLAN

Aşçılık

 

Yüksekokul Öğrenci Danışmanları

Öğr. Gör. Hacer ŞENSÖZ (1 ve 2. Sınıf) İş Sağlığı ve Güvenliği

Öğr. Gör. Naime Nur BOZBEYOĞLU

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler

Öğr. Gör. Fatma Nur BİLGİÇ

Organik Tarım

Öğr. Gör. Dr. Aysun GÜNDOĞAN (1. Sınıf)

Çocuk Gelişimi

Öğretmen Beyhan KILIÇ (2. Sınıf)

Öğr. Gör. Sinem TÜRK ASLAN (1. Sınıf)

Aşçılık

Öğr. Gör. Figen YÜCE (2. Sınıf)

 

Bologna Kurulu

Öğr. Gör. Levent KIRCA

Kurul Başkanı

Öğr. Gör. Dr. Fikret SARI

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Dr. Aysun GÜNDOĞAN

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Gürol UNCU

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Sinem TÜRK ASLAN

Kurul Üyesi

 

Müfredat Komisyonu

Öğr. Gör. Aykut GÜNLÜ

Komisyon Başkanı

Öğr. Gör. Ayten KILIÇ DEMİREL

Komisyon Üyesi

Öğr. Gör. Sinem TÜRK ASLAN

Komisyon Üyesi

Öğr. Gör. Naime Nur BOZBEYOĞLU

Komisyon Üyesi

 

Engelli Öğrenci Kurulu

Öğr. Gör. Aykut GÜNLÜ

Kurul Başkanı

Öğr. Gör. Ayten KILIÇ DEMİREL

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Sinem TÜRK ASLAN

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Gökhan ERBİLGİN

Kurul Üyesi

 

Yüksekokul ARGE Faaliyetlerini Yürütme ve Proje Hazırlama Komisyonu

Öğr. Gör. Levent KIRCA

Başkan

Öğr. Gör. Dr. Fikret SARI

Başkan Yardımcısı

Öğr. Gör. Gürol UNCU

Üye

Öğr. Gör. Naime Nur BOZBEYOĞLU

Üye

Öğr. Gör. Dr. Aysun GÜNDOĞAN

Üye

Öğr. Gör. Aykut GÜNLÜ

Üye

Öğr. Gör. Figen YÜCE

Üye

Öğr. Gör. Sinem TÜRK ASLAN

Üye