Menü

Duyurular

Tümünü Gör

PAÜSEM

Pamukkale Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Program Geliştirme Merkezi “Yaşamboyu Öğrenme” sloganıyla, öğrenmenin en temel gereksinim olduğuna inanmakta ve eğitim gereksinimi olan herkese Genel ve Mesleki eğitimler vermektedir. Toplumun her kesimine eğitim hizmeti vermeyi amaçlayan PAÜSEM 2002 yılında kurulduğundan bu yana, her geçen gün eğitim kalitesini arttırarak, marka olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir.


Üniversitemizde yürütülen Erasmus Öğrenci hareketliliği programı kapsamında, yurt dışındaki üniversitelerde öğrenim görecek öğrencilerimize PAÜSEM tarafından İngilizce, Almanca, İtalyanca ve Fransızca yabancı dil eğitimleri verilmektedir.


Paydaşlarla işbirliğine önem veren PAÜSEM, kamu kurumları ve özel sektör kuruluşlarıyla yürüttüğü çalışmalarla, yaşamboyu öğrenme etkinliklerini gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda İŞKUR ile yürüttüğü eğitim hizmetleri kapsamında çeşitli sektörlere yönelik mesleki eğitimleri planlayıp, yürütmektedir.


PAÜSEM eğitim etkinlikleri Uzmanlık, Mesleki, Bilişim Teknolojileri, Yabancı Dil, Genel ve Sınavlara Hazırlık olmak üzere altı kategori başlığında sunulmaktadır. Ayrıca, çeviri hizmeti de verilmektedir.


  • Uzmanlık Eğitimleri; İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı, Uygulamalı Dış Ticaret Uzmanlığı, Klinik Eğitimi Uzmanlığı.
  • Mesleki Eğitimler; Emlak Danışmanlığı, Muhasebe, Tıbbi Sekreterlik, Pazarlama, Sigortacılık, Yönetici Asistanı, Kalite Yönetimi, Üretim Planlama (Tekstil), Elektronik PCB (Baskı Devre), Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Yaşlı ve Hasta Bakımı,  Bakıcı Anne, Aşçılık, Seracılık, Organik Tarım,  Bahçıvanlık, Bağcılık.
  • Bilişim Teknolojileri Eğitimleri; Bilgisayar İşletmenliği, EXCEL, Web Tasarım, Web Programlama (ASP.NET) ve (PHP 5.0), C#, AUTOCAD, Teknik Çizim 3D, 3D MAX, Photoshop ve Corel Draw, SAP 2000, Visual Basic, Delphi, SSPS, CİSCO.
  • Yabancı Dil Eğitimleri; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Japonca, İngilizce Akademik Okuma-Yazma-Konuşma, İngilizce Pratik Konuşma.
  • Genel Eğitimler; Ana Baba Okulu, Doğum Öncesi ve Doğum Sonrası Hazırlık, Temel İlk Yardım, Fotoğrafçılık, Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri, Satranç, Karate, Şarap Kültürü.
  • Sınavlara hazırlık Eğitimleri; ÜDS, KPDS, TUS, ALES, DGS, KPSS.

 

Tel : 241 19 60 - 241 9081
Web : http://pau.edu.tr/pausem
Adres : Çaybaşı Mah. Mimar Sinan Caddesi No:3 DENİZLİ