Final : 07.03.2019 Perşembe günü
            1 Nolu sahada saat 16:00 da başlayacaktır.                                      

3.lük Maçı : 07.03.2019 Perşembe günü
                      2 nolu sahada saat 16:00 da başlayacaktır.

Yarı Final : Yarı Final müsabakaları çeyrek finalde başarı gösteren takımlar                                     arasında çekilecek kura ile belirlenecektir.                                                                             Yarı Final müsabakaları 28.02.2019  Perşembe günü oynanacaktır.



Çeyrek Final : 25.02.2019 Pazartesi günü   
                          (A1-B4) 1 nolu sahada saat 16:00 da başlayacaktır.
                          (B1-A4) 2 nolu sahada saat 16:00 da başlayacaktır.
                          (A2-B3) 1 nolu sahada saat 15:00 da başlayacaktır.
                          (B2-A3) 2 nolu sahada saat 15:00 da başlayacaktır.

 

                                 

ÖĞRENCİ TURNUVASI

 

A GRUBU


  
PUAN DURUMU
SIRA TAKIM O G B M A Y AV P
1
TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ   7  7 -  - 39 9 30 21 
 2 ÇİVRİL MYO. 6  5  - 1 55 12 43 15
3   DENİZLİ SOSYAL BİLİMLER  6 5 -   1 21 15 6 15
4   SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ  6 3  -  3  26 16  10  9
 5 ACIPAYAM MYO. 6 3 -   3 33 33 0 9
6  FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ 6  1 -  5  19 50  -31 3 
7  MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 7  1 -  6  14 54  -40 3 
8  SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ   -  - -   -  - -  - - 






1. HAFTA

SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ 0 - 3
 
DENİZLİ SOSYAL BİLİMLER 
 SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ  9 - 4 FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ 
 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 2 - 10 ACIPAYAM MYO. 
 TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ 4 - 3 ÇİVRİL MYO.

           

 

2. HAFTA

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ  5 - 4 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 
 DENİZLİ SOSYAL BİLİMLER 3 - 2  SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ 
 ACIPAYAM MYO. 2 -8  TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ 
 ÇİVRİL MYO.  3 - 0 SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ 

           

 

3. HAFTA
 SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
 3 - 0 SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ 
 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ   1 - 5 DENİZLİ SOSYAL BİLİMLER 
  TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ 11 - 3 FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ 
  ACIPAYAM MYO.  4 - 11     ÇİVRİL MYO. 

 

 

 

4. HAFTA 
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
6 - 9    ACIPAYAM MYO.
 DENİZLİ SOSYAL BİLİMLER  1  - 7   TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ 
SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ  0 - 3 
 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 
 ÇİVRİL MYO.   4 - 1  SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

 

 

 

5. HAFTA
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 
2 - 11 SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ 
 ACIPAYAM MYO 5 - 6  DENİZLİ SOSYAL BİLİMLER
TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ   3 - 0  SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
  ÇİVRİL MYO. 14 - 1 FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ 

 

 

 

6. HAFTA

DENİZLİ SOSYAL BİLİMLER
3 - 0 FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ  
 SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ   0 - 3  ACIPAYAM MYO. 
 SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ  0 - 3   TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ 
 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ  2 - 20  ÇİVRİL MYO. 

 

 

           


7. HAFTA

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ ----  SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ 
  TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ  3 - 0  MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 
 ACIPAYAM MYO.   21.02.2019
15:00/16:00
 SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ 
 ÇİVRİL MYO.  22.02.2019
15:00/16:00
 
DENİZLİ SOSYAL BİLİMLER 

 

                          

                                       GOL KRALLIĞI:

                                        

                                        HAKAN DEMİRKAYA                       16

                                        RAMAZAN KATAR                            15 

                                        OSMAN NASSAN                              10

                                                                             

                                         

                                          

 

 

 

 

B GRUBU


PUAN DURUMU
SIRA TAKIM O G B M A Y AV P
1
TIP FAKÜLTESİ 7  6 -  1  52 23  29 18 
 2 İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER  7  5  1 1 39 15 24  16
3  BULDAN MYO. 7 5 1  1 33 22 11 16
4  FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON F.  6  3  1 2  40  15 25  10
5  MİMARLIK FAKÜLTESİ 7  3 -   4 22 48 -26 9
6   SAĞLIK HİZ. MYO.  6  2 1 3  26  27 -1 7
7   EĞİTİM FAKÜLTESİ 6  - -  6 15   37 -22 - 
 8 TAVAS MYO. 6 -   - 6 12 50 -38 - 

1. HAFTA
BULDAN MYO.  4 - 2 TAVAS MYO. 
 SAĞLIK HİZ. MYO. 1 - 11 MİMARLIK FAKÜLTESİ
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER F.  2 - 2 FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON F. 
 TIP FAKÜLTESİ 9 -5 EĞİTİM FAKÜLTESİ 




2. HAFTA
MİMARLIK FAKÜLTESİ
1 - 10  İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER F. 
 TAVAS MYO.   3 - 7  SAĞLIK HİZ. MYO. 
 FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON F. 3 - 4   TIP FAKÜLTESİ 
 EĞİTİM FAKÜLTESİ   2 -3 BULDAN MYO.  




3. HAFTA
SAĞLIK HİZ. MYO.
 4 -4 BULDAN MYO.   
 İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER F.   13 - 2   TAVAS MYO.  
 TIP FAKÜLTESİ  12 - 0 MİMARLIK FAKÜLTESİ 
  FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON F.  6 - 2  EĞİTİM FAKÜLTESİ 




4. HAFTA
MİMARLIK FAKÜLTESİ
0 - 12  FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON F. 
 TAVAS MYO.   2 - 9   TIP FAKÜLTESİ 
 BULDAN MYO.   2 - 5   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER F. 
 EĞİTİM FAKÜLTESİ 2 -11 SAĞLIK HİZ. MYO. 




5. HAFTA
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER F. 
3 - 0   SAĞLIK HİZ. MYO. 
 TIP FAKÜLTESİ  4 - 7   BULDAN MYO.  
 FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON F. 14 - 3   TAVAS MYO.  
  EĞİTİM FAKÜLTESİ 4 - 5 MİMARLIK FAKÜLTESİ 




6. HAFTA
TAVAS MYO.
0 - 3 MİMARLIK FAKÜLTESİ 
BULDAN MYO
 4 - 3  FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON F. 
  SAĞLIK HİZ. MYO.  3 - 6  TIP FAKÜLTESİ 
 İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER F.  3 - 0  EĞİTİM FAKÜLTESİ 




7. HAFTA
MİMARLIK FAKÜLTESİ 
2 - 9  BULDAN MYO 
 TIP FAKÜLTESİ 

8-3 

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER F. 
 FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON F.  21.02.2019
15:00/16:00
 SAĞLIK HİZ. MYO. 
 EĞİTİM FAKÜLTESİ   22.02.2019
15:00/16:00
TAVAS MYO. 






 

 

                                                  

                                               GOL KRALLIĞI

 

 

              1) UĞUR ŞAHİN                               18

               2) GÖKÇEN ŞAHİNLER                   15

              3)  AHMET BÜYÜKDERE                 9

                   SADIK GÜREL                              9                     

     

    


2. HAFTA

   
     
     
     
     

2. HAFTA

   
     
     
     
     


İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

YABANCI DİLLER YO   

1. HAFTA

ÇAL MYO

 6 - 7

DENİZLİ TEKNİK BİLİMLER MYO 
 TIP FAKÜLTESİ

 4 - 7

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ 
İLAHİYAT FAKÜLTESİ  6 - 2    MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
 FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ 3 - 7  BULDAN MYO
 SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ 12 - 11  ÇİVRİL MYO

1. HAFTA

ÇAL MYO

 6 - 7

DENİZLİ TEKNİK BİLİMLER MYO 
 TIP FAKÜLTESİ

 4 - 7

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ 
İLAHİYAT FAKÜLTESİ  6 - 2    MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
 FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ 3 - 7  BULDAN MYO
 SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ 12 - 11  ÇİVRİL MYO

1. HAFTA

ÇAL MYO

 6 - 7

DENİZLİ TEKNİK BİLİMLER MYO 
 TIP FAKÜLTESİ

 4 - 7

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ 
İLAHİYAT FAKÜLTESİ  6 - 2    MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
 FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ 3 - 7  BULDAN MYO
 SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ 12 - 11  ÇİVRİL MYO

ÇİVRİL MYO
BULDAN MYO
MİMARLIK VE TASARIM FAKÜLTESİ 

 03.12.2018
15:00/16:00
 03.12.2018
15:00/16:00
 03.12.2018
15:00/16:00

Duyurular Tümünü Gör