Etkinlik Takvimi

<Ekim 2019>
PztSalÇarPerCumCmtPaz
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910
Tümünü Gör

 

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ GÜZEL SANATLAR EĞİTİMİ BÖLÜMÜ RESİM-İŞ EĞİTİMİ ANABİLİM DALI
2017- 2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI
GÜN SAATLER I.SINIF II.SINIF III.SINIF IV.SINIF
PAZARTESİ 1R1 1R2 2R1 RESİM 2R2 RESİM 2R3 HEYKEL 2R4 GRAFİK 3R1 RESİM 3R2 RESİM 3R3 HEYKEL 3R4 GRAFİK 4R1 RESİM 4R2 RESİM 4R4 HEYKEL 4R4 GRAFİK
08.00-08.45 ASA RESİM I Öğr. Gör. Yüksel Hancıoğu A0133-11
ASA Heykel III 3 Yrd. Doç. Dr. Safi Avcı A0133-03 OKUL DENEYİMİ Öğr. Gör. G. Turgut A0112
08.55-09.40 RSO 101 TEMEL TASARIM I Doç.Dr. N.Mamur
A0133-10

ANASANAT ATL. RESİM V
Öğr. Gör. A. Özer
A0133-01


09.50-10.35
10.45-11.30
11.40-12.25
12.35-13.20
13.30-14.15
SEÇ. SAN ATL HEYKELI
Yrd.Doç. Dr. S. Avcı A0133-03 / SEÇ. SAN. ATL
RESİM I
Öğr. Gör. G. Turgut
A0133-11
14.25-15.10 TÜRK SANATI TARİHİ
Öğr. Gör. Y. Hancıoğlu
A0232-02
15.20-16.05
16.15-17.00 OKUL DENEYİMİ Öğr. Gör. S. Yerli
GÜN SAATLER 1R1 1R2 2R1 2R2 2R3 HEYKEL 2R4 GRAFİK 3R1 3R2 3R3 HEYKEL 3R3 GRAFİK 4R1 RESİM 4R2 RESİM 4R4 HEYKEL 4R4 GRAFİK
SALI 08.00-08.45 RSO 101 TEMEL TASARIM I Yrd. Doç.Dr. Bekir İnce
A0133-10
Yazı Öğr. Gör. Gülsen Turgut A02201 ASA RESİM III Öğr. Gör. Serdal Yerli A0133-02 ASA Grafik III Öğr. Gör. B. Bozok A0133-06
08.55-09.40 RSO 197 DESEN I Öğr. Gör. Ahmet Özer A0133-01
MÜZE EĞİTİMİ VE UYG.
Doç. Dr. N. Mamur
A0232-02
09.50-10.35
10.45-11.30
11.40-12.25 Yazı Öğr. Gör. Gülsen Turgut A0133-10
12.35-13.20 OKUL DENEYİMİ Doç. Dr. N. Mamur A0147
13.30-14.15 BİLİMSEL ARAŞTIRMA
Yrd. Doç. Dr. Ömür Kaya Kalkan A0232-02
Endüstriyel Tasarım Öğr. Gör. Ahmet Özer A0133-01
14.25-15.10 RSO 105 PERSPEKTİF Yrd. Doç.Dr. B. İnce A0133-10
15.20-16.05 SNT.EĞT.GÖRSEL KLTR Doç.Dr.N.Mamur A0232-02
SINIF YÖNETİMİ
Yrd. Doç. Dr. M. Kunt A0232-11
16.15-17.00
GÜN SAATLER 1R1 1R2 2R1 2R2 2R3 HEYKEL 2R4 GRAFİK 3R1 3R2 3R3 HEYKEL 3R3 GRAFİK 4R1 RESİM 4R2 RESİM 4R4 HEYKEL 4R4 GRAFİK
ÇARŞAMBA 08.00-08.45 Atatürk İlke ve İnkılap Tarihi
Okt. Veysel Çolaker A0232-02
SSA I FOTOĞRAF
Yrd. Doç. Dr. B. İnce A0133-10
ANASANAT ATL. RESİM V Feryal Beykal Orhun A0133-11
08.55-09.40 SSA Özgün Baskı III Doç. Dr. Nuray Mamur A0133-09 ASA Heykel V Yrd. Doç. Dr. Safi Avcı A0133-03 ANASANAT ATL. Grafik V Barış Bozok A0133-06
09.50-10.35 TÜRKÇE I YAZILI ANLATIM Okt. Sabahattin Yaşa A0232-02
10.45-11.30
11.40-12.25 ÖĞRETİM İLKE VE YÖN.
Yrd.Doç.Z.A.Tuncel A0232-02
12.35-13.20 PERSPEKTİF Yrd. Doç. Dr. Bekir İnce A0133-10
13.30-14.15 RSO 197 DESEN I Öğr. Gör. S. Yerli A0133-02 SSA Geleneksel Türk Sanatları III Öğr. Gör. Gülsen Turgut A0133-09
14.25-15.10
15.20-16.05 SANAT ÖĞT. UYG. I
Yrd.Doç.Dr.F.B.Orhun
A0133-10
16.15-17.00
GÜN SAATLER 1R1 1R2 2R1 2R2 2R3 HEYKEL 2R4 GRAFİK 3R1 3R2 3R3 HEYKEL 3R3 GRAFİK 4R1 RESİM 4R2 RESİM 4R4 HEYKEL 4R4 GRAFİK
PERŞEMBE 08.00-08.45
ÖZEL ÖĞR. YÖN.
Yrd. Doç. Dr. Esin Turan Güllaç
A0022-10 / Doç. Dr. Birsen Doğan A0232-02
SSA Grafik Öğr. Gör. Barış Bozok A0431-10
08.55-09.40 RSO 101 TEMEL TASARIM I Yrd. Doç.Dr. Bekir İnce
A0133-10
BATI SANATI TARİHİ
Yrd. Doç. Dr. Feryal B. Orhun
A0332-11
09.50-10.35
10.45-11.30
11.40-12.25 ASA RESİM I Öğr. Gör. Y. Hancıoğlu
A0133-11
ASA Heykel I
Yrd. Doç. Dr. S. Avcı
A0133-03
ASA GRAFİK T. I Öğr. Gör. B.Bozok
A0133-06
EĞİTİM FELSEFESİ
Öğr. Gör. Hasret Kökten A0232-02
12.35-13.20
13.30-14.15 RSO 101 TEMEL TASARIM I Doç.Dr. N.Mamur
A0133-10
14.25-15.10 REHBERLİK
Öğr. Gör. N. C. Güzel
A0232-02
15.20-16.05
16.15-17.00
GÜN SAATLER 1R1 1R2 2R1 2R2 2R3 HEYKEL 2R4 GRAFİK 3R1 3R2 3R3 HEYKEL 3R3 GRAFİK 4R1 RESİM 4R2 RESİM 4R4 HEYKEL 4R4 GRAFİK
CUMA 08.00-08.45 BİLGİSAYAR I
Öğr. Gör. Osman Sinecen
A0431-11
ASA Resim III Serdal Yerli A0133-02
08.55-09.40
YABANCI DİL (İngilizce)
Okt. Gülsen Gültekin Çakar A0232-02
09.50-10.35
10.45-11.30
11.40-12.25
12.35-13.20
13.30-14.15
14.25-15.10 EĞİTİM BİLİMİNE GİRİŞ
Yrd. Doç. Dr. Aysun Doğutaş
A0232-02
ASA Resim III Serdal Yerli A0133-02
15.20-16.05 Türk Mit. Ve İkon
Öğr.Gör. B. Bozok A0132-02
16.15-17.00