Sürekli değişim günümüzün değişmeyen gerçeğidir.  Bilgi çağında, bilginin yenilenmesi ya da baştan üretilmesi bu süreci sadece hızlandırmaktadır.

 

Genç yaşlarda edinilen bilgiler zaman içinde eskiyor ve unutuluyor. Ülkemizde insan ömrünün ortalama uzunluğu 70 yaş sınırına dayanmıştır. 20-30 yaşlarında eğitimini tamamlayan bir insan 30 yıl değişime ve yeni bilgilere sırtını dönerek yaşayabilir mi..? Dünyaya uyum sağlamak, kendimizi ulusal boyuttan uluslararası boyuta taşımak ve evrensel olabilmek artık kendimizi güncel bilgi ve becerilerle donatarak başarılıyor.Ayrıca kullanmadığımız eğitim ve öğretim potansiyelini kullanarak kendimizi yüceltebiliriz.

Yeteneklerimizi, güncel ve çağdaş bilgilerle donatarak becerilerimizi kaliteli eğitmenlerle geliştirerek topluma daha iyi hizmet verebilir ve çevremizle bütünleşmeyi kolaylaştırabiliriz.

Bütün bu nedenlerle,

Herkese kaliteli eğitim, her yaşta ve sürekli eğitim, bireylerin dolaşımı “  Bugün Avrupa Topluluğunun Avrupa kıtasında uygulamaya koyduğu temel prensiplerdir.

 Siz de bize katılın ve “ Herkese Her Yaşta, Her Zaman Kaliteli Eğitim “ programının bir parçası olun.

 

         
         
    PAÜSEM Müdürü    
 
 Doç. Dr. Mehmet Ali SARI


 
 
 Paüsem İdari Bölüm 

 Muhasebe : Ömer KARAGÖZ

Bilgi İşlem : Mehmet Ali ÇİMEN

Eğitim Danışmanı : Şahika DENERİ

 Eğitim Danışmanı : Goncagül EGÜREL


 

 Paüsem İş Güvenliği  Hizmet Binası

İş Güvenliği Sorumlu Müdürü : Öğr.Gör. Veysel BÜYÜKTUNA

 İş Güvenliği Danışmanı  : Ebru ARVAS

İş Güvenliği Danışmanı  : Emine DURSUN


 
         
         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Duyurular Tümünü Gör