Değerli Velilerimiz,

                    "Oyuncak Araba(STEM)" etkinliğimiz yeterli sayıya ulaşmadığı için açılamamıştır. Pau Çocuk Üniversitesine gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz. 

                    "Paleontolog  Olalım" etkinlikliğimiz Aralık ayında tekrar açılacaktır. 

                     PAU Çocuk Üniversitesi Güz Dönemi Etkinliklerine devam ediyor.Etkinlikler hakkında bilgi almak ve kayıt yaptırmak için tıklayınız. 

 

 

ÇOCUK VE GENÇLİK EĞİTİMİ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ GÜZ DÖNEMİ ETKİNLİK ÇAĞRISI (ÖĞRETİM ELEMANLARI İÇİN) 

 

Çocuk ve Gençlik Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (PAÜÇGEM) , akademisyenler rehberliğinde 5-18 yaş grubu çocukların gelişimine katkı sağlamayı hedefleyen, bu çerçevede anne-babalara ve eğitimcilere de ihtiyaç duydukları alanlarda eğitim ve destek hizmetleri veren yapıdır.

Merkez bünyesinde çocuk ve gençlere yönelik sanat, spor, sosyal bilimler, teknoloji, matematik ve fen bilimleri alanlarında eğitimler devam etmektedir. Eğitimler akademisyenlerin çalışmak istediği yaş grubu ve belirleyeceği saatler çerçevesinde Üniversite mekânlarında yürütülmektedir. Etkinlikler http://www.pau.edu.tr/paucgem/tr/sayfa/uygulamalara-iliskin-aciklamalar  linkinde yer alan uygulama esasları çerçevesinde gerçekleştirilmektedir.

Eğitim vermek isteyen akademisyenler http://www.pau.edu.tr/paucgem/tr web adresinde bulunan “Başvuru” bölümünde yer alan “Öğretim Elemanı Başvuru Formu”nu doldurarak başvuru yapabilirler.

İletişim: paucgem@gmail.com

Duyurular Tümünü Gör