Değerli Velilerimiz,

 

        21-22 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek olan "Çevreci Sanat Atölyesi" etkinliğimiz yeterli kayıt olmadığı için açılamayacaktır. 

 

 

        Etkinliğimize kesin kayıt için;

         Etkinlik ücretini Halk Bankası Pamukkale Üniversitesi Şubesine online veya bankadan yatırınız. Online ödemelerde dekontu paucgem@gmail.com adresine gönderiniz. 

         Hesap Adı: Pamukkale Üniversitesi

         IBAN       : TR07 0001 2001 4630 0044 0000 06

         Vergi No: 7210667872

         Dekontun açıklama bölümüne Katılımcının/Öğrencinin Adı Soyadı ve TC Kimlik Numarası yazdırınız. 

  • Web sayfasının başvuru kısmında yer alan “Kesin Kayıt Formunu” doldurunuz.
  • Etkinliğin ilk günü Kesin Kayıt Formunu ve bankadan yapılan ödemelerde dekontu öğretim elemanına teslim ediniz.

             

                      PAU Çocuk Üniversitesi Güz Dönemi Etkinliklerine devam ediyor.Etkinlikler hakkında bilgi almak ve kayıt yaptırmak için tıklayınız. 

 

 

ÇOCUK VE GENÇLİK EĞİTİMİ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ GÜZ DÖNEMİ ETKİNLİK ÇAĞRISI (ÖĞRETİM ELEMANLARI İÇİN) 

 

Çocuk ve Gençlik Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (PAÜÇGEM) , akademisyenler rehberliğinde 5-18 yaş grubu çocukların gelişimine katkı sağlamayı hedefleyen, bu çerçevede anne-babalara ve eğitimcilere de ihtiyaç duydukları alanlarda eğitim ve destek hizmetleri veren yapıdır.

Merkez bünyesinde çocuk ve gençlere yönelik sanat, spor, sosyal bilimler, teknoloji, matematik ve fen bilimleri alanlarında eğitimler devam etmektedir. Eğitimler akademisyenlerin çalışmak istediği yaş grubu ve belirleyeceği saatler çerçevesinde Üniversite mekânlarında yürütülmektedir. Etkinlikler http://www.pau.edu.tr/paucgem/tr/sayfa/uygulamalara-iliskin-aciklamalar  linkinde yer alan uygulama esasları çerçevesinde gerçekleştirilmektedir.

Eğitim vermek isteyen akademisyenler http://www.pau.edu.tr/paucgem/tr web adresinde bulunan “Başvuru” bölümünde yer alan “Öğretim Elemanı Başvuru Formu”nu doldurarak başvuru yapabilirler.

İletişim: paucgem@gmail.com

Duyurular Tümünü Gör