YouStartup Denizli

Proje

04 Mart 2017

Pamukkale Teknokent Konferans Salonu

YouStartup Denizli, 4 Mart Cumartesi günü Pamukkale Teknokent Konferans Salonu'nda gerçekleşecek. Denizli'de bir ilk olacak bu etkinlik için girişim başvuruları başladı.

4 Mart Cumartesi günü Pamukkale Teknokent Konferans Salonu'nda yapılacak YouStartup Denizli etkinliğine Denizli ve çevre illerdeki tüm girişimciler davetlidir. Başvuruların online olarak www.youstartup.co adresinden 20.02.2017 tarihine kadar yapılabilir.

Program 12.00'da networking ile başlayacak olup Sunum, Panel, Startup Challenge ve Elevator Challenge ile devam edecek, 17.00'da ödül töreni ile son bulacak.

Microsoft BizSpark Bulut Desteği, Projemetre Danışmanlık, Startup Hukuku Danışmanlık, Co- working Space erişim imkanı gibi fırsatlar finalistlere sunulacak olup, fikir aşamasındaki girişimlerin 1 dakikalık asansör sunumunu yapacak girişimcilerine de sürpriz hediyeler takdim edilecektir.

YouStartup, Pamukkale Üniversitesi, Pamukkale Teknokent, Pamukkale TTO ve AGirisim.org tarafından organize edilen etkinliğe katılım herkese açık ve ücretsiz olup detaylı bilgi için www.youstartup.co veya sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.