Güncellenme Tarihi: 03 Mart 2016

PAÜ PROGRAM VE BÖLÜM TEMSİLCİLERİ

Ens.

Fen BE

1181  Elektrik - Elektronik Mühendisliği

TAYFUN UNUK

Ens.

Sağlık BE

3201  Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon

RECEP ERDAL

Ens.

Sağlık BE

3281  Fizyoloji ABD.

ÖZGEN KILIÇERKEK

Ens.

Sağlık BE

3341  Histoloji Ve Embriyoloji

FATİH TIRAŞ

Ens.

Sosyal BE

2405  Ekonometri

OĞUZHAN YILDIRIM

Fak.

Eğitim Fak.

111-2 Okul Öncesi Öğretmenliği

MERYEM KESKİNOĞLU

Fak.

Eğitim Fak.

113-4 Sınıf Öğretmenliği

HİKMET YELMER

Fak.

Eğitim Fak.

115-6 Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

ÖMER BOLAT

Fak.

Eğitim Fak.

117-8 Fen Bilgisi Öğretmenliği

HÜSEYİN ŞAHİNER

Fak.

Eğitim Fak.

119-0 Türkçe Öğretmenliği

HÜDAVERDİ YILMAZ

Fak.

Eğitim Fak.

121    Müzik Öğretmenliği

TEMSİLCİ YOK

Fak.

Eğitim Fak.

123-4 Resim İş Öğretmenliği

TEMSİLCİ YOK

Fak.

Eğitim Fak.

129-0 Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık

FARUK DURAMAN

Fak.

Eğitim Fak.

131    İngilizce Öğretmenliği

ORHAN YILMAZ

Fak.

Eğitim Fak.

133-4 İlköğretim Matematik Öğretmenliği

ERDEM TUNA

Fak.

Eğitim Fak.

135-6 Bilgisayar Ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

AHMET ÇALIŞKAN

Fak.

Fen Edebiyat Fak.

147-8 Çağdaş Türk Lehçeleri Ve Edebiyatları

TEMSİLCİ YOK

Fak.

Fen Edebiyat Fak.

149    Coğrafya

ALİ ERBAY

Fak.

Fen Edebiyat Fak.

151    Fizik

YASEMİN TAVŞAN

Fak.

Fen Edebiyat Fak.

153-4 Kimya

TEMSİLCİ YOK

Fak.

Fen Edebiyat Fak.

155-6 Matematik

GÖKHAN SARICAN

Fak.

Fen Edebiyat Fak.

157-8 Tarih

EMRE ÇOLAK

 

Fak.

Fen Edebiyat Fak.

159-0 Türk Dili Ve Edebiyatı

HÜMEYRA TINŞ

Fak.

Fen Edebiyat Fak.

161-2 Biyoloji

MEVLÜT YİĞİT

Fak.

Fen Edebiyat Fak.

163-4 Felsefe

YUNUS ÖZYAVUZER

Fak.

Fen Edebiyat Fak.

165-6 Sosyoloji

ABDULHAMİT YILDIRIM

Fak.

Fen Edebiyat Fak.

167-8 İngiliz Dili Ve Edebiyatı

FATİH EMRE ÇAĞLAR

Fak.

Fen Edebiyat Fak.

169-0 Arkeoloji

BAHRİ TEPE

Fak.

Fen Edebiyat Fak.

171-2 Sanat Tarihi

VEYSEL ESEN

Fak.

Fen Edebiyat Fak.

173    Fransız Dili Ve Edebiyatı

LEYLA EKİCİ

Fak.

Fizik Tedavi

 

281    Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon

NURİ USTA

Fak.

Honaz MYO

385-6 Bankacılık Ve Sigortacılık

YELİZ YARDIMCI

Fak.

Honaz MYO

387-8 Pazarlama

RAMAZAN YÜKSEL

Fak.

Honaz MYO

393-4 Halkla İlişkiler Ve Tanıtım

MERVE ACAR

Fak.

Honaz MYO

395-6 Menkul Kıymetler Ve Sermaye Piyasası

ÖMER GÜNEL

Fak.

Honaz MYO

397-8 İş Sağlığı Ve Güvenliği

CİHAN BİLGİÇ

Fak.

Honaz MYO

399-0 Lojistik

TEMSİLCİ YOK

Fak.

İİB Fak.

201-2 İşletme

VOLKAN ÇETİNKAYA

Fak.

İİB Fak.

203-4 İktisat (İngilizce)

ELİF ARZU DİREK

Fak.

İİB Fak.

205-6 Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi

BURAK MERTOĞLU

Fak.

İİB Fak.

207-8 Maliye

RECEP CİHAN

Fak.

İİB Fak.

209-0 Çalışma Ekonomisi Ve Endüstri İlişkileri

HASAN ALİ TOSUN

Fak.

İİB Fak.

211    Ekonometri

EMRE KILIÇ

Fak.

İİB Fak.

213    İşletme-İngilizce

FEVZİ ÖLMEZ

Fak.

İİB Fak.

215-6 Uluslararası Ticaret Ve Finansman

ALPER ÖZGÖREN

Fak.

İİB Fak.

217-8 İktisat

METİN KAYHAN

Fak.

İlahiyat Fak.

441    İlahiyat

TAHA YİĞİT

Fak.

İletişim Fak.

411    Halkla İlişkiler Ve Tanıtım

ENSAR GÜNAYDIN

Fak.

Kale MYO

563    Muhasebe Ve Vergi Uygulamaları

İSMAİL KAYA

Fak.

Kale MYO

773-4 Turizm Ve Seyahat Hizmetleri

HASAN YURTSEVER

Fak.

MimTas Fak.

651    Mimarlık

BURCU SERİN

Fak.

MimTas Fak.

653    Şehir Ve Bölge Planlama

AYŞENUR KÜÇÜK

Fak.

Mühendislik Fak.

241-2 İnşaat Mühendisliği

HARUN KARAGÖZ

Fak.

Mühendislik Fak.

243-4 Makine Mühendisliği

ERDİNÇ ERKAN

Fak.

Mühendislik Fak.

247-8 Elektrik-Elektronik Mühendisliği

ALPGİRAY ÖZETEMEL

Fak.

Mühendislik Fak.

249-0 Gıda Mühendisliği

BATUHAN KIZILGÜN

Fak.

Mühendislik Fak.

253    Bilgisayar Mühendisliği

KURTULUŞ TEMEL

Fak.

Mühendislik Fak.

257-8 Çevre Mühendisliği

GİZEM BELDEK

Fak.

Teknoloji Fak.

177-8 Otomotiv Mühendisliği

HÜSEYİN YILMAZ ŞAHİNER

Fak.

Teknoloji Fak.

179-0 Otomotiv Mühendisliği (M.T.O.K)

HÜSEYİN ŞENER

Fak.

Teknoloji Fak.

183-4 Mekatronik Mühendisliği

MÜCAHİT YEŞİLYURT

Fak.

Tıp Fak.

270    Tıp Doktorluğu

BİLGE TÜRKMENOĞLU

Fak.

Teknoloji Fak.

191-2 İmalat Mühendisliği (M.T.O.K)

TUNAY ARI

Fak.

Turizm Fak.

607    Turizm İşletmeciliği

YAĞMEN SEZEN

MYO

Acıpayam MYO

747    Özel Güvenlik Ve Koruma

ABDULHAMİT YILDIZ

MYO

Acıpayam MYO

741    Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanlığı

KADRİYE ALPARSLAN

MYO

Acıpayam MYO

743    Maliye

MEHMET EMİN AĞIRMAN

MYO

Buldan MYO

511    Mimari Restorasyon

DENİZ BURÇ

MYO

Buldan MYO

513    Giyim Üretim Teknolojisi

VADET KUYRUKÇU

MYO

Buldan MYO

503-4 Dış Ticaret

BURAK SİPAHİ

MYO

Buldan MYO

507-8 Pazarlama

SELMA YASAK

MYO

ÇivAtaKam MYO

317-8 Dış Ticaret

MUSTAFA AKBAŞLI

MYO

ÇivAtaKam MYO

753-4 Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanlığı

SELMA ARSLAN

MYO

ÇivAtaKam MYO

755-6 Bankacılık Ve Sigortacılık

VELİ GİVDİ

MYO

ÇivAtaKam MYO

757    Emlak Ve Emlak Yönetimi

NAZAN UÇANKALE

MYO

ÇivAtaKam MYO

759-0 Bilgisayar Programcılığı

BİLGEHAN ER

MYO

DenSağBilFak.

301    Hemşirelik

NURGÜL AYMAZ

MYO

DenSağHiz MYO

351    İlk Ve Acil Yardım

MUSTAFA BAŞTEKE

MYO

DenSağHiz MYO

353    Anestezi

LADEN BAYRAK

MYO

DenSağHiz MYO

355    Tıbbi Dokümantasyon Ve Sekreterlik

HACI ZORLU

MYO

DenSağHiz MYO

357    Tıbbi Laboratuvar Teknikleri

ÇİĞDEM TUYJİ

MYO

DenSağHiz MYO

361    Diyaliz

ESMA HATİCE TOKAT

MYO

DenSağHiz MYO

367    Çocuk Gelişimi

BURCU AKIŞ

MYO

DenSağHiz MYO

369    Fizyoterapi

FEYZA GENÇ

MYO

DenSağHiz MYO

379    Tıbbi Görüntüleme Teknikleri

HÜSEYİN GÖNÜLAÇAR

MYO

DenSosBil MYO

329-0 Turizm Ve Otel İşletmeciliği

MUHAMMED GÜNEY

MYO

DenSosBil MYO

337-8 Turizm Ve Seyahat Hizmetleri

KAZIM CABAROĞLU

MYO

DenSosBil MYO

339-0 Dış Ticaret

MAHİR ÇELİK

MYO

DenTekBil MYO

321-2 Elektrik

ORHAN ELİTAŞ

MYO

DenTekBil MYO

769-0 Moda Tasarımı

AYŞEN AYYILDIZ

MYO

Tavas MYO

781-2 İş Sağlığı Ve Güvenliği

VEYSİ TOSUN

MYO

DenTekBil MYO

331-2 Bilgisayar Programcılığı

HATİCE YÜKSEL

YO

SBT YO

261    Antrenörlük Eğitimi

LEYLA TARLAN

MYO

DenTekBil MYO

335-6 Kimya Teknolojisi

GÜNAY POLAT

YO

UygBil YO

423-4 Sermaye Piyasası

AHMET YAĞLICI

 

Yorumlar

Duyurular Tümünü Gör