Bizi Takip Edin

Güncellenme Tarihi: 29 Ağustos 2019

Ders Kaydı İçin Yapılacak İşlemler

 

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Dönemi yeni yerleşen ve  ders kaydı yenileyecek öğrencilerimizin yapması gereken işlemler aşağıda belirtilmiştir.

 

E-kayıt ya da Manuel kayıt yaptıktan sonra Cep telefonlarınıza gelen kullanıcı adı ve şifreniz ile https://pusula.pau.edu.tr/ adresten sisteme giriş yaparak, Pamukkale Üniversitesi Akademik Takvimde belirlenen ders kayıt işlemlerini 09-15 Eylül 2019 tarihleri arasında yapmaları gerekmektedir.  

Akademik Takvim için tıklayınız !...

Öğrencilerimizin ders kaydı işlemlerinde mağdur olmamaları için sistemin (DERS KAYDINIZ TAMAMLANDI) uyarısını verene kadar işleminizi devam etmeniz gerekmektedir. Bu uyarıyı almayan öğrencilerimizin eksik işlemden dolayı kayıt işlemi yapılmamış olur.  

Kayıt işlemi tamamlanmayan öğrenciler Ekle/Sil haftasında derslerini onaylama işlemi yapamazlar. PAÜ Önlisans Lisans Eğitim Ve Öğretim Yönetmeliği Uygulama Esasları Yönetmeliği, ve PAÜ Önlisans Lisans Eğitim Ve Öğretim Yönetmeliği Uygulama Esasları Yönergesinde konular detaylı olarak anlatılmıştır.

Pamukkale Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı “Mevzuat” kısmında yer alan Yönetmelik ve Yönerge için tıklayınız!...