Etkinlik Takvimi

<Aralık 2018>
PztSalÇarPerCumCmtPaz
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
Tümünü Gör

DÖNEM 5

GRUP I

GRUP II

GRUP III

GRUP IV

03.09.2018

Periferik sinir kas kavşak hastalıkları

Hava Yolu Hastalıkları I

Ateş

Anestezi

Çağdaş ERDOĞAN

(C.Orhan KARA)

(Kevser ÖZDEMİR)

(Habib Atalay)

10.09.2018

SerebrovaskülerHast

Hava Yolu Hastalıkları II

Gastroenteritler

Ağrı + Yoğun Bakım

Çağatay ÖNCEL

(Neşe DURSUNOĞLU-Göksel ALTINIŞIK ERGUR) (Dönüşümlü)

(Hüseyin TURGUT)

Ercan Lütfi GÜRSES-Simay SERİN

 

 

 

17.09.2018

DemyelinizanHast.

Akciğer Enfeksiyonları

Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar

Adli Tıp

(Levent Sinan BİR)

( Sibel PEKCAN- Erhan UĞURLU) dönüşümlü

(Selda SAYIN KUTLU- Murat KUTLU) (Dönüşümlü)

 

 

 

 

(Kemalettin ACAR)

24.09.2018

Epilepsi+Enfeksiyon

Akciğer Parenkim Hastalıkları

Kulak hast-Boyunda kitle hast

Adli Tıp

(Göksemin DEMİR)

(Sevin B.ÖNCEL-Erhan UĞURLU Dönüşümlü)

 

 

 

F.Necdet ARDIÇ

(Kemalettin ACAR)

01.10.2018

Omurilik-omurga hastalıkları

Toraks-plevra mediasten hst

Makül Skuam

Dejeneratif Eklem Hastalıkları

(M.Erdal COŞKUN)

(Ümit AYDOĞMUŞ)

(Şeniz DUYGULU)

(Füsun ARDIÇ)

 

 

 

 

08.10.2018

Baş ağrısı+KİBAS

Periferik Vasküler Hastalıklar

Kitle

Romatizmal Hastalıklar

(M.Erdal COŞKUN)

( Ahmet BALTALARLI)

(Nida KAÇAR)

(Veli ÇOBANKARA)

 

 

 

 

15.10.2018

Duygudurum Bozuklukları

Dispneli Hastaya Yaklaşım

Vezikül-Bül

Kas İskelet Sistemi Yıkıcı Hastalıkları / Kas İskelet Sistemi Yaralanmaları

Figen ATEŞÇİ

(Samet YILMAZ)

(Nida KAÇAR-Şule GÖKŞİN) Dönüşümlü)

(Alp AKMAN / A.Çağdaş YÖRÜKOĞLU)

 

 

 

 

22.10.2018

Anksiyete Bozuklukları

Çarpıntılı Hastaya Yaklaşım

Kırmızı göz

Çocukluk Çağı Kas İskelet Sistemi Hastalıkları / Spor Yaralanmaları

(Selim TÜMKAYA)

(Dursun DURSUNOĞLU)

(Avni Murat AVUNDUK)

(Murat OTO / Nusret ÖK)

29.10.2018

Somatoform Bozukluklar ve Kişilik Bozuklukları

Göğüs Ağrısına Yaklaşım

İlerleyici Görme Azalması

Yüz Deformiteleri - El Hast.

(Osman ÖZDEL-Gülfizar VARMA) (Dönüşümlü)

(Tolga YAYLALI)

(Ebru Nevin ÇETİN)

(İnci GÖKALAN KARA-Hakan ÖZCAN)

 

05.11.2018

BLOK SINAVI HAFTASI

 

GRUP I

GRUP II

GRUP III

GRUP IV

DÖNEM 5

12.11.2018

Hava Yolu Hastalıkları I

Ateş

Anestezi

Periferik sinir kas kavşak hastalıkları

(C.Orhan KARA)

( Kevser ÖZDEMİR)

(Habib Atalay

Çağdaş ERDOĞAN

19.11.2018

Hava Yolu Hastalıkları II

Gastroenteritler

Ağrı + Yoğun Bakım

Serebrovasküler Hast

(Neşe DURSUNOĞLU-Göksel ALTINIŞIK ERGUR) (Dönüşümlü)

(Hüseyin TURGUT)

Ercan Lütfi GÜRSES-Simay SERİN

Çağatay ÖNCEL

26.11.2018

Akciğer Enfeksiyonları

Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar

Adli Tıp

DemyelinizanHast.

( Sibel PEKCAN Erhan UĞURLU) dönüşümlü)

(Selda SAYIN KUTLU- Murat KUTLU) (Dönüşümlü)

(Bora BOZ)

(Levent Sinan BİR)

03.12.2018

Akciğer Parenkim Hastalıkları

Kulak hast-Boyunda kitle hast

Adli Tıp

Epilepsi+Enfeksiyon

(Sevin B.ÖNCEL-Erhan UĞURLU Dönüşümlü))

(F.Necdet ARDIÇ)

(Bora BOZ)

(Göksemin DEMİR)

10.12.2018

Toraks-plevra mediasten hst

Makül Skuam

Romatizmal Hastalıklar

Baş ağrısı+KİBAS

(Ümit AYDOĞMUŞ- )

(Şeniz DUYGULU)

(Veli ÇOBANKARA)

(M.Erdal COŞKUN)

 

 

 

 

17.12.2018

PeriferikVasküler Hastalıklar

Kitle

Dejeneratif Eklem Hastalıkları

Omurilik-omurga hastalıkları

(Ahmet BALTALARLI)

(Nida KAÇAR)

(Füsun ARDIÇ)

(M.Erdal COŞKUN)

01 OCAK 2019 YILBAŞI TATİLİ

24.12.2018

Dispneli Hastaya Yaklaşım

Vezikül-Bül

Kas İskelet Sistemi Yıkıcı Hastalıkları / Kas İskelet Sistemi Yaralanmaları

Duygudurum Bozuklukları

(Samet YILMAZ)

(Nida KAÇAR-Şule GÖKŞİN) Dönüşümlü)

(Alp AKMAN / A.Çağdaş YÖRÜKOĞLU)

Figen ATEŞÇİ

31.12.2018

Çarpıntılı Hastaya Yaklaşım

Kırmızı göz

Çocukluk Çağı Kas İskelet Sistemi Hastalıkları / Spor Yaralanmaları

Anksiyete Bozuklukları

(Dursun DURSUNOĞLU)

(Avni Murat AVUNDUK)

 

(Selim TÜMKAYA)

 

 

(Murat OTO / Nusret ÖK)

 

07.01.2019

Göğüs Ağrısına Yaklaşım

İlerleyici Görme Azalması

Yüz Deformiteleri-El Hast.

Somatoform Bozukluklar ve Kişilik Bozuklukları

(Tolga YAYLALI)

(Ebru Nevin ÇETİN)

(İnci GÖKALAN KARA-Hakan ÖZCAN) (Dönüşümlü)

(Osman ÖZDEL-Gülfizar VARMA) (Dönüşümlü)

14.01.2019

BLOK SINAVI HAFTASI

21.01.2019

YARIYIL TATİLİ (21.01.2019 - 25.01.2019)

 

GRUP I

GRUP II

GRUP III

GRUP IV

DÖNEM 5

28.01.2019

Ateş

Anestezi

Periferik sinir kas kavşak hastalıkları

Hava Yolu Hastalıkları I

( Kevser ÖZDEMİR)

(Habib Atalay

Çağdaş ERDOĞAN

(C.Orhan KARA)

04.02.2019

Gastroenteritler

Ağrı + Yoğun Bakım

SerebrovaskülerHast

Hava Yolu Hastalıkları II

(Hüseyin TURGUT)

Ercan Lütfi GÜRSES-Simay SERİN

Çağatay ÖNCEL

(Neşe DURSUNOĞLU-Göksel ALTINIŞIK ERGUR) (Dönüşümlü)

11.02.2019

Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar

Adli Tıp

DemyelinizanHast.

Akciğer Enfeksiyonları

(Selda SAYIN KUTLU- Murat KUTLU) (Dönüşümlü)

 

(Levent Sinan BİR)

( Sibel PEKCAN- Erhan UĞURLU) dönüşümlü)

 

(Ayşe KURTULUŞ)

 

 

18.02.2019

Kulak hast-Boyunda kitle hast

Adli Tıp

Epilepsi+Enfeksiyon

Akciğer Parenkim Hastalıkları

F.Necdet ARDIÇ

(Ayşe KURTULUŞ)

(Göksemin DEMİR)

(Sevin B.ÖNCEL-Erhan UĞURLU Dönüşümlü)

25.02.2019

Makül Skuam

Romatizmal Hastalıklar

Baş ağrısı+KİBAS

(Şeniz DUYGULU)

(Veli ÇOBANKARA)

(M.Erdal COŞKUN)

(Ümit AYDOĞMUŞ-

04.03.2019

Kitle

Dejeneratif Eklem Hastalıkları

Omurilik-omurga hastalıkları

PeriferikVasküler Hastalıklar

(Nida KAÇAR)

(Füsun ARDIÇ)

(M.Erdal COŞKUN)

(Ahmet BALTALARLI)

11.03.2019

Vezikül-Bül

Kas İskelet Sistemi Yıkıcı Hastalıkları / Kas İskelet Sistemi Yaralanmaları

Duygudurum Bozuklukları

Dispneli Hastaya Yaklaşım

(Nida KAÇAR-Şule GÖKŞİN) Dönüşümlü

(Alp AKMAN / A.Çağdaş YÖRÜKOĞLU)

Figen ATEŞÇİ

(Samet YILMAZ)

18.03.2019

Kırmızı göz

Çocukluk Çağı Kas İskelet Sistemi Hastalıkları / Spor Yaralanmaları

Anksiyete Bozuklukları

Çarpıntılı Hastaya Yaklaşım

(Avni Murat AVUNDUK)

(Murat OTO / Nusret ÖK)

(Selim TÜMKAYA)

(Dursun DURSUNOĞLU)

25.03.2019

İlerleyici Görme Azalması

Yüz Deformiteleri -El Hast.

Somatoform Bozukluklar ve Kişilik Bozuklukları

Göğüs Ağrısına Yaklaşım

(Ebru Nevin ÇETİN)

(İnci GÖKALAN KARA-Hakan ÖZCAN)

(Osman ÖZDEL-Gülfizar VARMA) (Dönüşümlü)

(Tolga YAYLALI)

01.04.2019

BLOK SINAVI HAFTASI

DÖNEM 5

GRUP I

GRUP I

GRUP III

GRUP IV

08.04.2019

Anestezi

Periferik sinir kas kavşak hastalıkları

Hava Yolu Hastalıkları I

Ateş

(Habib Atalay)

Çağdaş ERDOĞAN)

(C.Orhan KARA)

(Kevser ÖZDEMİR)

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI TATİLİ

15.04.2019

Ağrı + Yoğun Bakım

SerebrovaskülerHast

Hava Yolu Hastalıkları II

Gastroenteritler

Ercan Lütfi GÜRSES-Simay SERİN

Çağatay ÖNCEL)

(Neşe DURSUNOĞLU-
Göksel ALTINIŞIK ERGUR)

(Hüseyin TURGUT)

 

 

 

(Dönüşümlü)

 

22.04.2019

Adli Tıp

DemyelinizanHast.

Akciğer Enfeksiyonları

Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar

(Kemalettin ACAR)

(Levent Sinan BİR)

(Sibel PEKCAN-Erhan UĞURLU)
dönüşümlü

(Selda SAYIN KUTLU- Murat KUTLU) (Dönüşümlü)

29.04.2019

Adli Tıp

Epilepsi+Enfeksiyon

Akciğer Parenkim Hastalıkları

Kulak hast-Boyunda kitle hast

(Bora BOZ)

(Göksemin DEMİR)

(Sevin B.ÖNCEL-Erhan UĞURLU Dönüşümlü)

F.Necdet ARDIÇ

06.05.2019

Romatizmal Hastalıklar

Baş ağrısı+KİBAS

Toraks-plevra mediasten hst

Makül Skuam

(Veli ÇOBANKARA)

(M.Erdal COŞKUN)

(Ümit AYDOĞMUŞ)

(Şeniz DUYGULU)

13.05.2019

Dejeneratif Eklem Hastalıkları

Omurilik-omurga hastalıkları

PeriferikVasküler Hastalıklar

Kitle

(Füsun ARDIÇ)

(M.Erdal COŞKUN)

( Ahmet BALTALARLI)

(Nida KAÇAR)

20.05.2019

Kas İskelet Sistemi Yıkıcı Hastalıkları / Kas İskelet Sistemi Yaralanmaları

Duygudurum Bozuklukları

Dispneli Hastaya Yaklaşım

Vezikül-Bül

(Alp AKMAN / A.Çağdaş YÖRÜKOĞLU)

Figen ATEŞÇİ

(Samet YILMAZ)

(Nida KAÇAR-Şule GÖKŞİN) Dönüşümlü

27.05.2019

Çocukluk Çağı Kas İskelet Sistemi Hastalıkları / Spor Yaralanmaları

Anksiyete Bozuklukları

Çarpıntılı Hastaya Yaklaşım

Kırmızı göz

(Murat OTO / Nusret ÖK)

(Selim TÜMKAYA)

(Dursun DURSUNOĞLU)

(Avni Murat AVUNDUK)

04 HAZİRAN 2019 YARIM GÜN RAMAZAN BAYRAMI ARİFESİ - 05 HAZİRAN 07 HAZİRAN 2019 RAMAZAN BAYRAMI TATİLİ

10.06.2019

Yüz Deformiteleri- El Hast.

Somatoform Bozukluklar ve Kişilik Bozuklukları

Göğüs Ağrısına Yaklaşım

İlerleyici Görme Azalması

 

(İnci GÖKALAN KARA-Hakan ÖZCAN)

(Osman ÖZDEL-Gülfizar VARMA) (dönüşümlü)

(Tolga YAYLALI)

(Ebru Nevin ÇETİN)

17.06.2019

BLOK SINAVI HAFTASI

24.06.2019

BÜTÜNLEME SINAV HAFTASI

Duyurular Tümünü Gör