Etkinlik Takvimi

<Eylül 2019>
PztSalÇarPerCumCmtPaz
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456
Tümünü Gör
1.BLOK
DÖNEM 4 GRUP I GRUP II GRUP III GRUP IV
Kadın Doğum Bloğu Pediatri Bloğu Cerrahi Bloğu Dahiliye Bloğu
26.08.2019 Amenore Yenidoğan Cerrahiye Giriş, Şok Travma Hipofiz Hastalıkları 30 Ağustos 2019 Zafer Bayramı CUMA
(TATİL)
(Veysel FENKÇİ) (Özmert M.A. ÖZDEMİR) (Murat ÖZBAN) (Şenay TOPSAKAL)
2.09.2019 Genetik Hastalıklar Yenidoğan Sorunları Acil Diabet-Obezite
(Ozan ÇETİN) (Hacer ERGİN) (Bülent ERDUR) (Güzin Fidan YAYLALI)
9.09.2019 Doğum Fizyolojisi


(Ömer Tolga GÜLER)
Çocukluk Çağı Enfeksiyon –Nörolojik Hastalıkları Üst GIS Hastalıkları Tiroid-Paratiroid
(Olcay GÜNGÖR) (Onur BİRSEN) (Semin Melahat FENKCİ)
16.09.2019 Benign Jinekolojik Hastalıklar Çocukluk Çağı Kardiyolojik Hastalıklar

(Dolunay GÜRSES)
Alt GIS Hastalıkları Onkolojik Hastalıklar
(Özer ÖZTEKİN) (Uğur SUNGURTEKİN) (Gamze GÖKÖZ DOĞU)
23.09.2019 Riskli Gebelikler Çocukluk Çağı Böbrek Hastalıkları

(İLKNUR GİRİŞGEN)
Pankreatobiliyer Sistem Hastalıkları Hematoloji -1
(Babür KALELİ) (Mustafa ÇELİK) (Sibel HACIOĞLU)
30.09.2019 Jinekolojik Kanserler Çocukluk Çağı GIS Hastalıkları Hepatolojik Hastalıklar Hematoloji -2
(Ömer Tolga GÜLER) (Osman UZUNLU) (Mustafa YILMAZ) (Sibel HACIOĞLU)
7.10.2019 İnfertilite Çocukluk Çağı Onkolojik Hastalıklar Üriner Obstrüksiyon Böbrek Hastalıkları-1
(Erkan ALATAŞ) (Osman Uzunlu) (Ömer Levent TUNCAY) (Belda DURSUN)
14.10.2019 Meme Hastalıkları Çocukluk Çağı Endokrin Hastalıklar ve Çocuk Psikiyatrisi Penis-Skrotum Hastalıkları Böbrek Hastalıkları-2
(Ergün ERDEM) (Selda Ayça ALTINCIK-Gülşen ÜNLÜ) (Tahir TURAN) (Belda DURSUN)
21.10.2019 Seçmeli Task Çocukluk Çağı Alerji ve Solunum Yolu Hastalıkları

(Ebru ARIK YILMAZ)
Akut Karın Seçmeli Task
(Murat ÖZBAN)
28.10.2019 Blok Değerlendirme Haftası Blok Değerlendirme Haftası Blok Değerlendirme Haftası Blok Değerlendirme Haftası 29 Ekim 2019 Cumhuriyet Bayramı (1,5 gün tatil)
2.BLOK
DÖNEM 4 GRUP I GRUP II GRUP III GRUP IV
Dahiliye Bloğu Kadın Doğum Bloğu Pediatri Bloğu Cerrahi Bloğu
4.11.2019 Hipofiz Hastalıkları Amenore Yenidoğan Cerrahiye Giriş, Şok Travma
(Şenay TOPSAKAL) (Veysel FENKÇİ) (Özmert M.A. ÖZDEMİR) (Murat ÖZBAN)
11.11.2019 Diabet-Obezite Genetik Hastalıklar Yenidoğan Sorunları Acil
(Güzin Fidan YAYLALI) (Ozan ÇETİN) (Hacer ERGİN) (Bülent ERDUR)
18.11.2019 Tiroid-Paratiroid Doğum Fizyolojisi


(Ömer Tolga GÜLER)
Çocukluk Çağı Enfeksiyon –Nörolojik Hastalıkları Üst GIS Hastalıkları
(Semin Melahat FENKCİ) (Olcay GÜNGÖR) (Onur BİRSEN)
25.11.2019 Onkolojik Hastalıklar
Benign Jinekolojik Hastalıklar Çocukluk Çağı Kardiyolojik Hastalıklar

(Dolunay GÜRSES)
Alt GIS Hastalıkları
(Gamze GÖKÖZ DOĞU) (Özer ÖZTEKİN) (Uğur SUNGURTEKİN)
2.12.2019 Hematoloji -1 Riskli Gebelikler Çocukluk Çağı Böbrek Hastalıkları

(İLKNUR GİRİŞGEN)
Pankreatobiliyer Sistem Hastalıkları
(Sibel HACIOĞLU) (Babür KALELİ) (Mustafa ÇELİK)
9.12.2019 Hematoloji -2 Jinekolojik Kanserler Çocukluk Çağı GIS Hastalıkları Hepatolojik Hastalıklar
(Sibel HACIOĞLU) (Ömer Tolga GÜLER) (Osman UZUNLU) (Mustafa YILMAZ)
16.12.2019 Böbrek Hastalıkları-1 İnfertilite Çocukluk Çağı Onkolojik Hastalıklar Üriner Obstrüksiyon
(Belda DURSUN) (Erkan ALATAŞ) (Osman Uzunlu) (Ömer Levent TUNCAY)
23.12.2019 Böbrek Hastalıkları-2
Meme Hastalıkları Çocukluk Çağı Endokrin Hastalıklar ve Çocuk Psikiyatrisi Penis-Skrotum Hastalıkları
(Belda DURSUN) (Ergün ERDEM) (Selda Ayça ALTINCIK-Gülşen ÜNLÜ) (Tahir TURAN)
30.12.2019 Seçmeli Task Seçmeli Task Çocukluk Çağı Alerji ve Solunum Yolu Hastalıkları

(Ebru ARIK YILMAZ)
Akut Karın 01 Ocak 2020 (TATİL) ÇARŞAMBA
(Murat ÖZBAN)
6.01.2020 Blok Değerlendirme Haftası Blok Değerlendirme Haftası Blok Değerlendirme Haftası Blok Değerlendirme Haftası
13.01.2020 YARIYIL TATİLİ (13.01.2019 - 17.01.2019)
3.BLOK
DÖNEM 4 GRUP I GRUP II GRUP III GRUP IV
Cerrahi Bloğu Dahiliye Bloğu Kadın Doğum Bloğu Pediatri Bloğu
20.01.2020 Cerrahiye Giriş, Şok Travma Hipofiz Hastalıkları Amenore Yenidoğan
(Murat ÖZBAN) (Şenay TOPSAKAL) (Veysel FENKÇİ) (Özmert M.A. ÖZDEMİR)
27.01.2020 Acil Diabet-Obezite Genetik Hastalıklar Yenidoğan Sorunları
(Bülent ERDUR) (Güzin Fidan YAYLALI) (Ozan ÇETİN) (Hacer ERGİN)
3.02.2020 Üst GIS Hastalıkları Tiroid-Paratiroid Doğum Fizyolojisi


(Ömer Tolga GÜLER)
Çocukluk Çağı Enfeksiyon –Nörolojik Hastalıkları
(Onur BİRSEN) (Semin Melahat FENKCİ) (Olcay GÜNGÖR)
10.02.2020 Alt GIS Hastalıkları Onkolojik Hastalıklar
Benign Jinekolojik Hastalıklar Çocukluk Çağı Kardiyolojik Hastalıklar

(Dolunay GÜRSES)
(Uğur SUNGURTEKİN) (Gamze GÖKÖZ DOĞU) (Özer ÖZTEKİN)
17.02.2020 Pankreatobiliyer Sistem Hastalıkları Hematoloji -1 Riskli Gebelikler Çocukluk Çağı Böbrek Hastalıkları

(İLKNUR GİRİŞGEN)
(Mustafa ÇELİK) (Sibel HACIOĞLU) (Babür KALELİ)
24.02.2020 Hepatolojik Hastalıklar Hematoloji -2 Jinekolojik Kanserler Çocukluk Çağı GIS Hastalıkları
(Mustafa YILMAZ) (Sibel HACIOĞLU) (Ömer Tolga GÜLER) (Osman UZUNLU)
2.03.2020 Üriner Obstrüksiyon Böbrek Hastalıkları-1 İnfertilite Çocukluk Çağı Onkolojik Hastalıklar
(Ömer Levent TUNCAY) (Belda DURSUN) (Erkan ALATAŞ) (Osman Uzunlu)
9.03.2020 Penis-Skrotum Hastalıkları Böbrek Hastalıkları-2
Meme Hastalıkları Çocukluk Çağı Endokrin Hastalıklar ve Çocuk Psikiyatrisi
(Tahir TURAN) (Belda DURSUN) (Ergün ERDEM) (Selda Ayça ALTINCIK-Gülşen ÜNLÜ)
16.03.2020 Akut Karın Seçmeli Task Seçmeli Task Çocukluk Çağı Alerji ve Solunum Yolu Hastalıkları

(Ebru ARIK YILMAZ)
(Murat ÖZBAN)
23.03.2020 Blok Değerlendirme Haftası Blok Değerlendirme Haftası Blok Değerlendirme Haftası Blok Değerlendirme Haftası
4.BLOK
DÖNEM 4 GRUP I GRUP II GRUP III GRUP IV
Pediatri Bloğu Cerrahi Bloğu Dahiliye Bloğu Kadın Doğum Bloğu
30.03.2020 Yenidoğan Cerrahiye Giriş, Şok Travma Hipofiz Hastalıkları Amenore
(Özmert M.A. ÖZDEMİR) (Murat ÖZBAN) (Şenay TOPSAKAL) (Veysel FENKÇİ)
06.04.2020 Yenidoğan Sorunları Acil Diabet-Obezite Genetik Hastalıklar
(Hacer ERGİN) (Bülent ERDUR) (Güzin Fidan YAYLALI) (Ozan ÇETİN)
13.04.2020 Çocukluk Çağı Enfeksiyon –Nörolojik Hastalıkları Üst GIS Hastalıkları Tiroid-Paratiroid Doğum Fizyolojisi


(Ömer Tolga GÜLER)
(Olcay GÜNGÖR) (Onur BİRSEN) (Semin Melahat FENKCİ)
20.04.2020 Çocukluk Çağı Kardiyolojik Hastalıklar

(Dolunay GÜRSES)
Alt GIS Hastalıkları Onkolojik Hastalıklar
Benign Jinekolojik Hastalıklar 23 Nisan 2020 (TATİL) PERŞEMBE
(Uğur SUNGURTEKİN) (Gamze GÖKÖZ DOĞU) (Özer ÖZTEKİN)
27.04.2020 Çocukluk Çağı Böbrek Hastalıkları

(İLKNUR GİRİŞGEN)
Pankreatobiliyer Sistem Hastalıkları Hematoloji -1 Riskli Gebelikler 1 Mayıs 2020 (TATİL) CUMA
(Mustafa ÇELİK) (Sibel HACIOĞLU) (Babür KALELİ)
04.05.2020 Çocukluk Çağı GIS Hastalıkları Hepatolojik Hastalıklar Hematoloji -2 Jinekolojik Kanserler
(Osman UZUNLU) (Mustafa YILMAZ) (Sibel HACIOĞLU) (Ömer Tolga GÜLER)
11.05.2020 Çocukluk Çağı Onkolojik Hastalıklar Üriner Obstrüksiyon Böbrek Hastalıkları-1 İnfertilite
(Osman Uzunlu) (Ömer Levent TUNCAY) (Belda DURSUN) (Erkan ALATAŞ)
18.05.2020 Çocukluk Çağı Endokrin Hastalıklar ve Çocuk Psikiyatrisi Penis-Skrotum Hastalıkları Böbrek Hastalıkları-2
Meme Hastalıkları 19 MAYIS 2020 SALI RESMİ TATİL
(Selda Ayça ALTINCIK-Gülşen ÜNLÜ) (Tahir TURAN) (Belda DURSUN) (Ergün ERDEM)
25.05.2020 Çocukluk Çağı Alerji ve Solunum Yolu Hastalıkları

(Ebru ARIK YILMAZ)
Akut Karın Seçmeli Task Seçmeli Task İKİ GÜN RAMAZAN BAYRAMI TATİLİ
(Murat ÖZBAN)
1.06.2020 Blok Değerlendirme Haftası Blok Değerlendirme Haftası Blok Değerlendirme Haftası Blok Değerlendirme Haftası
8.06.2020 BÜTÜNLEME SINAV HAFTASI (08.06.2020-12.06 2020)

Duyurular Tümünü Gör