Etkinlik Takvimi

<Eylül 2018>
PztSalÇarPerCumCmtPaz
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567
Tümünü Gör
DÖNEM 4 GRUP I GRUP II GRUP III GRUP IV GRUP V GRUP VI
27.08.2018 Amenore Yenidoğan Cerrahiye Giriş, Şok Travma Onkolojik Hastalıklar
Riskli Gebelikler Pankreatobiliyer Sistem Hastalıkları 30 Ağustos 2018 Zafer Bayramı (TATİL)
(Veysel FENKÇİ) (Özmert M.A. ÖZDEMİR) (Murat ÖZBAN) (Gamze GÖKÖZ DOĞU) (Babür KALELİ) (Nadir YÖNETÇİ)
03.09.2018 Genetik Hastalıklar Yenidoğan Sorunları Acil Hipofiz Hastalıkları (Şenay TOPSAKAL) Jinekolojik Kanserler Hepatolojik Hastalıklar
(Ozan ÇETİN) (Hacer ERGİN) (Bülent ERDUR) (Ömer Tolga GÜLER) (Mustafa YILMAZ)
10.09.2018 Doğum Fizyolojisi


(Ömer Tolga GÜLER)
Çocukluk Çağı Enfeksiyon –Nörolojik Hastalıkları Üst GIS Hastalıkları Diabet-Obezite İnfertilite Üriner Obstrüksiyon
(Meltem POLAT) (Onur BİRSEN) (Güzin Fidan YAYLALI) (Erkan ALATAŞ) (Ömer Levent TUNCAY)
17.09.2018 Benign Jinekolojik Hastalıklar Çocukluk Çağı Kardiyolojik Hastalıklar

(Dolunay GÜRSES)
Alt GIS Hastalıkları Tiroid-Paratiroid Meme Hastalıkları Penis-Skrotum Hastalıkları
(Özer ÖZTEKİN) (Uğur SUNGURTEKİN) (Semin Melahat FENKCİ) (Ergün ERDEM) (Tahir TURAN)
24.09.2018 Riskli Gebelikler Çocukluk Çağı Böbrek Hastalıkları
(İLKNUR GİRİŞGEN)
Pankreatobiliyer Sistem Hastalıkları Böbrek Hastalıkları-1 Seçmeli Task Akut Karın
(Babür KALELİ) (Nadir YÖNETÇİ) (Belda DURSUN) (Ali Kağan GÖKAKIN)
01.10.2018 Jinekolojik Kanserler Çocukluk Çağı GIS Hastalıkları Hepatolojik Hastalıklar Böbrek Hastalıkları-2
Amenore Cerrahiye Giriş, Şok Travma
(Ömer Tolga GÜLER) (Osman UZUNLU) (Mustafa YILMAZ) (Belda DURSUN) (Veysel FENKÇİ) (Murat ÖZBAN)
08.10.2018 İnfertilite Çocukluk Çağı Onkolojik Hastalıklar Üriner Obstrüksiyon Hematoloji -1 Genetik Hastalıklar Acil
(Erkan ALATAŞ) (Özkan HEREK) (Ömer Levent TUNCAY) (Başak ÜNVER KOLUMAN) (Ozan ÇETİN) (Bülent ERDUR)
15.10.2018 Meme Hastalıkları Çocukluk Çağı Endokrin Hastalıklar ve Çocuk Psikiyatrisi Penis-Skrotum Hastalıkları Hematoloji -2 Doğum Fizyolojisi


(Ömer Tolga GÜLER)
Üst GIS Hastalıkları
(Ergün ERDEM) (Selda Ayça ALTINCIK-Burcu Çakaloz) (Tahir TURAN) (Nil GÜLER) (Onur BİRSEN)
22.10.2018 Seçmeli Task Çocukluk Çağı Alerji ve Solunum Yolu Hastalıkları
(Ebru ARIK YILMAZ)
Akut Karın Seçmeli Task Benign Jinekolojik Hastalıklar Alt GIS Hastalıkları
(Ali Kağan GÖKAKIN) (Özer ÖZTEKİN) (Uğur SUNGURTEKİN)
30.10.2018 Blok Değerlendirme Haftası Blok Değerlendirme Haftası Blok Değerlendirme Haftası Blok Değerlendirme Haftası Blok Değerlendirme Haftası Blok Değerlendirme Haftası 29 Ekim 2018 Cumhuriyet Bayramı (1,5 gün tatil)
DÖNEM 4 GRUP I GRUP II GRUP III GRUP IV GRUP V GRUP VI
05.11.2018 Onkolojik Hastalıklar
Amenore Yenidoğan Cerrahiye Giriş, Şok Travma Çocukluk Çağı Böbrek Hastalıkları
(Selçuk YÜKSEL)
Böbrek Hastalıkları-1
(Gamze GÖKÖZ DOĞU) (Veysel FENKÇİ) (Özmert M.A. ÖZDEMİR) (Murat ÖZBAN) (Belda DURSUN)
12.11.2018 Hipofiz Hastalıkları (Şenay TOPSAKAL) Genetik Hastalıklar Yenidoğan Sorunları Acil Çocukluk Çağı GIS Hastalıkları Böbrek Hastalıkları-2
(Ozan ÇETİN) (Hacer ERGİN) (Bülent ERDUR) (Osman UZUNLU) (Belda DURSUN)
19.11.2018 Diabet-Obezite Doğum Fizyolojisi


(Ömer Tolga GÜLER)
Çocukluk Çağı Enfeksiyon –Nörolojik Hastalıkları Üst GIS Hastalıkları Çocukluk Çağı Onkolojik Hastalıklar Hematoloji -1
(Güzin Fidan YAYLALI) (Meltem POLAT) (Onur BİRSEN) (Özkan HEREK) (Sibel KABUKÇU)
26.11.2018 Tiroid-Paratiroid Benign Jinekolojik Hastalıklar Çocukluk Çağı Kardiyolojik Hastalıklar

(Dolunay GÜRSES)
Alt GIS Hastalıkları Çocukluk Çağı Endokrin Hastalıklar ve Çocuk Psikiyatrisi Hematoloji -2
(Semin Melahat FENKCİ) (Özer ÖZTEKİN) (Uğur SUNGURTEKİN) (Selda Ayça ALTINCIK-Burcu Çakaloz) (Nil GÜLER)
03.12.2018 Böbrek Hastalıkları-1 Riskli Gebelikler Çocukluk Çağı Böbrek Hastalıkları
(İLKNUR GİRİŞGEN)
Pankreatobiliyer Sistem Hastalıkları Çocukluk Çağı Alerji ve Solunum Yolu Hastalıkları
(Ebru ARIK YILMAZ)
Seçmeli Task
(Belda DURSUN) (Babür KALELİ) (Nadir YÖNETÇİ)
10.12.2018 Böbrek Hastalıkları-2
Jinekolojik Kanserler Çocukluk Çağı GIS Hastalıkları Hepatolojik Hastalıklar Yenidoğan Onkolojik Hastalıklar
(Belda DURSUN) (Ömer Tolga GÜLER) (Osman UZUNLU) (Mustafa YILMAZ) (Özmert M.A. ÖZDEMİR) (Gamze GÖKÖZ DOĞU)
17.12.2018 Hematoloji -1 İnfertilite Çocukluk Çağı Onkolojik Hastalıklar Üriner Obstrüksiyon Yenidoğan Sorunları Hipofiz Hastalıkları (Şenay TOPSAKAL)
(Başak ÜNVER KOLUMAN) (Erkan ALATAŞ) (Özkan HEREK) (Ömer Levent TUNCAY) (Hacer ERGİN)
24.12.2018 Hematoloji -2 Meme Hastalıkları Çocukluk Çağı Endokrin Hastalıklar ve Çocuk Psikiyatrisi Penis-Skrotum Hastalıkları Çocukluk Çağı Enfeksiyon –Nörolojik Hastalıkları Diabet-Obezite
(Nil GÜLER) (Ergün ERDEM) (Selda Ayça ALTINCIK-Burcu Çakaloz) (Tahir TURAN) (Meltem POLAT) (Güzin Fidan YAYLALI)
31.12.2018 Seçmeli Task Seçmeli Task Çocukluk Çağı Alerji ve Solunum Yolu Hastalıkları
(Ebru ARIK YILMAZ)
Akut Karın Çocukluk Çağı Kardiyolojik Hastalıklar

(Dolunay GÜRSES)
Tiroid-Paratiroid 01 Ocak 2019 (TATİL) SALI
(Ali Kağan GÖKAKIN) (Semin Melahat FENKCİ)
07.01.2019 Blok Değerlendirme Haftası Blok Değerlendirme Haftası Blok Değerlendirme Haftası Blok Değerlendirme Haftası Blok Değerlendirme Haftası Blok Değerlendirme Haftası
14.01.2019 YARIYIL TATİLİ (14.01.2019 - 18.01.2019)
DÖNEM 4 GRUP I GRUP II GRUP III GRUP IV GRUP V GRUP VI
21.01.2019 Cerrahiye Giriş, Şok Travma Onkolojik Hastalıklar
Amenore Yenidoğan Pankreatobiliyer Sistem Hastalıkları Riskli Gebelikler
(Murat ÖZBAN) (Gamze GÖKÖZ DOĞU) (Veysel FENKÇİ) (Özmert M.A. ÖZDEMİR) (Nadir YÖNETÇİ) (Babür KALELİ)
28.01.2019 Acil Hipofiz Hastalıkları (Şenay TOPSAKAL) Genetik Hastalıklar Yenidoğan Sorunları Hepatolojik Hastalıklar Jinekolojik Kanserler
(Bülent ERDUR) (Ozan ÇETİN) (Hacer ERGİN) (Mustafa YILMAZ) (Ömer Tolga GÜLER)
04.02.2019 Üst GIS Hastalıkları Diabet-Obezite Doğum Fizyolojisi


(Ömer Tolga GÜLER)
Çocukluk Çağı Enfeksiyon –Nörolojik Hastalıkları Üriner Obstrüksiyon İnfertilite
(Onur BİRSEN) (Güzin Fidan YAYLALI) (Meltem POLAT) (Ömer Levent TUNCAY) (Erkan ALATAŞ)
11.02.2019 Alt GIS Hastalıkları Tiroid-Paratiroid Benign Jinekolojik Hastalıklar Çocukluk Çağı Kardiyolojik Hastalıklar

(Dolunay GÜRSES)
Penis-Skrotum Hastalıkları Meme Hastalıkları
(Uğur SUNGURTEKİN) (Semin Melahat FENKCİ) (Özer ÖZTEKİN) (Tahir TURAN) (Ergün ERDEM)
18.02.2019 Pankreatobiliyer Sistem Hastalıkları Böbrek Hastalıkları-1 Riskli Gebelikler Çocukluk Çağı Böbrek Hastalıkları
(İLKNUR GİRİŞGEN)
Akut Karın Seçmeli Task
(Nadir YÖNETÇİ) (Belda DURSUN) (Babür KALELİ) (Ali Kağan GÖKAKIN)
25.02.2019 Hepatolojik Hastalıklar Böbrek Hastalıkları-2
Jinekolojik Kanserler Çocukluk Çağı GIS Hastalıkları Cerrahiye Giriş, Şok Travma Amenore
(Mustafa YILMAZ) (Belda DURSUN) (Ömer Tolga GÜLER) (Osman UZUNLU) (Murat ÖZBAN) (Veysel FENKÇİ)
04.03.2019 Üriner Obstrüksiyon Hematoloji -1 İnfertilite Çocukluk Çağı Onkolojik Hastalıklar Acil Genetik Hastalıklar
(Ömer Levent TUNCAY) (Başak ÜNVER KOLUMAN) (Erkan ALATAŞ) (Özkan HEREK) (Bülent ERDUR) (Ozan ÇETİN)
11.03.2019 Penis-Skrotum Hastalıkları Hematoloji -2 Meme Hastalıkları Çocukluk Çağı Endokrin Hastalıklar ve Çocuk Psikiyatrisi Üst GIS Hastalıkları Doğum Fizyolojisi


(Ömer Tolga GÜLER)
(Tahir TURAN) (Nil GÜLER) (Ergün ERDEM) (Selda Ayça ALTINCIK-Burcu Çakaloz) (Onur BİRSEN)
18.03.2019 Akut Karın Seçmeli Task Seçmeli Task Çocukluk Çağı Alerji ve Solunum Yolu Hastalıkları
(Ebru ARIK YILMAZ)
Alt GIS Hastalıkları Benign Jinekolojik Hastalıklar
(Ali Kağan GÖKAKIN) (Uğur SUNGURTEKİN) (Özer ÖZTEKİN)
25.03.2019 Blok Değerlendirme Haftası Blok Değerlendirme Haftası Blok Değerlendirme Haftası Blok Değerlendirme Haftası Blok Değerlendirme Haftası Blok Değerlendirme Haftası
DÖNEM 4 GRUP I GRUP II GRUP III GRUP IV GRUP V GRUP VI
01.04.2019 Yenidoğan Cerrahiye Giriş, Şok Travma Onkolojik Hastalıklar
Amenore Böbrek Hastalıkları-1 Çocukluk Çağı Böbrek Hastalıkları
(Selçuk YÜKSEL)
(Özmert M.A. ÖZDEMİR) (Murat ÖZBAN) (Gamze GÖKÖZ DOĞU) (Veysel FENKÇİ) (Belda DURSUN)
08.04.2019 Yenidoğan Sorunları Acil Hipofiz Hastalıkları (Şenay TOPSAKAL) Genetik Hastalıklar Böbrek Hastalıkları-2
Çocukluk Çağı GIS Hastalıkları
(Hacer ERGİN) (Bülent ERDUR) (Ozan ÇETİN) (Belda DURSUN) (Osman UZUNLU)
15.04.2019 Çocukluk Çağı Enfeksiyon –Nörolojik Hastalıkları Üst GIS Hastalıkları Diabet-Obezite Doğum Fizyolojisi


(Ömer Tolga GÜLER)
Hematoloji -1 Çocukluk Çağı Onkolojik Hastalıklar
(Meltem POLAT) (Onur BİRSEN) (Güzin Fidan YAYLALI) (Başak ÜNVER KOLUMAN) (Özkan HEREK)
22.04.2019 Çocukluk Çağı Kardiyolojik Hastalıklar

(Dolunay GÜRSES)
Alt GIS Hastalıkları Tiroid-Paratiroid Benign Jinekolojik Hastalıklar Hematoloji -2 Çocukluk Çağı Endokrin Hastalıklar ve Çocuk Psikiyatrisi 23 Nisan 2019 (TATİL) SALI
(Uğur SUNGURTEKİN) (Semin Melahat FENKCİ) (Özer ÖZTEKİN) (Nil GÜLER) (Selda Ayça ALTINCIK-Burcu Çakaloz)
29.04.2019 Çocukluk Çağı Böbrek Hastalıkları
(İLKNUR GİRİŞGEN)
Pankreatobiliyer Sistem Hastalıkları Böbrek Hastalıkları-1 Riskli Gebelikler Seçmeli Task Çocukluk Çağı Alerji ve Solunum Yolu Hastalıkları
(Ebru ARIK YILMAZ)
1 Mayıs 2019 (TATİL) ÇARŞAMBA
(Nadir YÖNETÇİ) (Belda DURSUN) (Babür KALELİ)
06.05.2019 Çocukluk Çağı GIS Hastalıkları Hepatolojik Hastalıklar Böbrek Hastalıkları-2
Jinekolojik Kanserler Onkolojik Hastalıklar
Yenidoğan
(Osman UZUNLU) (Mustafa YILMAZ) (Belda DURSUN) (Ömer Tolga GÜLER) (Gamze GÖKÖZ DOĞU) (Özmert M.A. ÖZDEMİR)
13.05.2019 Çocukluk Çağı Onkolojik Hastalıklar Üriner Obstrüksiyon Hematoloji -1 İnfertilite Hipofiz Hastalıkları (Şenay TOPSAKAL) Yenidoğan Sorunları
(Özkan HEREK) (Ömer Levent TUNCAY) (Başak ÜNVER KOLUMAN) (Erkan ALATAŞ) (Hacer ERGİN)
20.05.2019 Çocukluk Çağı Endokrin Hastalıklar ve Çocuk Psikiyatrisi Penis-Skrotum Hastalıkları Hematoloji -2 Meme Hastalıkları Diabet-Obezite Çocukluk Çağı Enfeksiyon –Nörolojik Hastalıkları
(Selda Ayça ALTINCIK-Burcu Çakaloz) (Tahir TURAN) (Nil GÜLER) (Ergün ERDEM) (Güzin Fidan YAYLALI) (Meltem POLAT)
27.05.2019 Çocukluk Çağı Alerji ve Solunum Yolu Hastalıkları
(Ebru ARIK YILMAZ)
Akut Karın Seçmeli Task Seçmeli Task Tiroid-Paratiroid Çocukluk Çağı Kardiyolojik Hastalıklar

(Dolunay GÜRSES)
(Ali Kağan GÖKAKIN) (Semin Melahat FENKCİ)
03.06.2019 RAMAZAN BAYRAMI TATİLİ RAMAZAN BAYRAMI TATİLİ RAMAZAN BAYRAMI TATİLİ RAMAZAN BAYRAMI TATİLİ RAMAZAN BAYRAMI TATİLİ RAMAZAN BAYRAMI TATİLİ
10.06.2019 Blok Değerlendirme Haftası Blok Değerlendirme Haftası Blok Değerlendirme Haftası Blok Değerlendirme Haftası Blok Değerlendirme Haftası Blok Değerlendirme Haftası
17.06.2019 BÜTÜNLEME SINAV HAFTASI (17.06.2019-21.06 2019)

Duyurular Tümünü Gör