Menü

 

Üye

Üyelik Durumu

Görev Süresi (Başlayış-Bitiş)

Prof. Dr. Diler Aslan

Yönetim Kurulu Başkanı

(Merkez Müdürü)

19.11.2015 - 19.11.2018

Yrd. Doç. Dr. Ferda Esin Gülel

Seçilmiş Üye

14.12.2016 - 14.12.2019

Yrd. Doç. Dr. Semih Coşkun

Seçilmiş Üye

12.12.2015 -12.12.2018

Yrd. Doç. Dr. Bülent Arpat

Seçilmiş Üye

14.12.2016 - 14.12.2019

Genel Sekreter Yardımcısı

Doğal Üye

 Şerife Cihangir

Bilgi İşlem Daire Başkanı

Doğal Üye

Halime Kaplan

Strateji Geliştirme Daire Başkanı

Doğal Üye

 

 

Güncelleme Tarihi: 18.07.2017

Duyurular Tümünü Gör