Kalite Komisyonu

Pamukkale Üniversitesi Kalite Koordinasyon Kurulu; Pamukkale Üniversitesi Rektörü başkanlığında, üniversitenin farklı iç paydaşlarını temsil eden, akademik, idari ve öğrenci temsilcisi üyelerden oluşmaktadır.

Adı Soyadı

Birimi

Görevi

Komisyon Üyeliği

Başlama/Bitiş Tarihi

Prof. Dr. Hüseyin Bağ

Rektörlük

Rektör/Komisyon Başkanı

09.06.2017

Prof. Dr. Rafet Kılınçarslan

Rektörlük

Rektör Yardımcısı

09.06.2017

Doç. Dr. Mehmet Ali Sarı

Rektörlük/Genel Sekreter

Doğal Üye

09.06.2017

Halime Kaplan

Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı

Doğal Üye

09.06.2017

Enes Zeytun

Öğrenci Konseyi Başkanlığı

Doğal Üye

09.06.2017

Prof. Dr. Diler Aslan

Tıp Fakültesi

Koordinatör/Üye

09.06.2017/08.06.2020

Prof. Dr. Hasan Çallıoğlu

Teknoloji Fakültesi

Üye

09.06.2017/08.06.2020

Prof. Dr. Hülya Çetin

Denizli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Üye

09.06.2017/08.06.2020

Prof. Dr. Nurten Sarıca

Fen Edebiyat Fakültesi

Üye

09.06.2017/08.06.2020

Doç. Dr. Bilal Utku Alemdaroğlu

Spor Bilimleri Fakültesi

Üye

09.06.2017/08.06.2020

Doç. Dr. Hülya Şahin Baltacı

Eğitim Fakültesi

Üye

09.06.2017/08.06.2020

Doç.Dr.Kamil Yağcı

Turizm Fakültesi

Üye

09.06.2017/08.06.2020

Doç. Dr. Turan Paker

Eğitim Fakültesi

Üye

16.02.2018/16.02.2021

Doç. Dr. Zeha Yakar

Eğitim Fakültesi

Üye

16.02.2018/16.02.2021

Doç.Dr. Özgür Mülazımoğlu Ballı

Spor Bilimleri Fakültesi

Üye

16.02.2018/16.02.2021

Dr. Öğr. Ü. İbrahim Aksel

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Üye

09.06.2017/08.06.2020

Dr. Öğr. Ü.Işıl Uçman Altınışık

Mimarlık Fakültesi

Üye

09.06.2017/08.06.2020

Dr. Öğr. Ü.Semih Coşkun

Mühendislik Fakültesi

Üye

09.06.2017/08.06.2020

Dr. Öğr. Ü.İlgün Özen Çınar

Sağlık Bilimleri Fakültesi

Üye

09.06.2017/08.06.2020

Dr. Öğr. Ü.Mesut Öncel

Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu

Üye

09.06.2017/08.06.2020

Öğr. Gör. Dr. Mehmet Kızıloğlu

Kale Meslek Yüksekokulu

Üye

16.02.2018/16.02.2021

Öğr. Gör. Cüneyt Manavoğlu

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

Üye

12.01.2018/12.01.2021

Halil Tekin

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı

Üye

12.01.2018/12.01.2021

Hüseyin Şahin

Öğrenci İşleri Daire Başkanı

Üye

12.01.2018/12.01.2021

Şerife Cihangir

Bilgi İşlem Daire Başkanı

Üye

12.01.2018/12.01.2021

Tevfik Özlüer

Yüksekokul Sekreteri

Üye

12.01.2018/12.01.2021

 

 

Güncelleme tarihi:18.04.2018


Bilgi İşlem Daire Başkanı

Bilgi İşlem Daire Başkanı

Bilgi İşlem Daire Başkanı

Bilgi İşlem Daire Başkanı

Bilgi İşlem Daire Başkanı

Üye

Duyurular Tümünü Gör