Kale Meslek Yüksekokulu

Menü

T.C.

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ

KALE MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ

Kale/DENİZLİ

 

 

 

 

MESLEK YÜKSEKOKULUMUZ GENEL KOMİSYONLAR LİSTESİ

Akademik Birim Akademik Değerlendirme ve Kalite Geliştirme Üyeleri

Başkan

Doç. Dr. Mustafa BEYAZIT

Üye

Öğr. Gör. Dr. Mehmet KIZILOĞLU

Üye

Öğr. Gör. Dr. Tamer BARAN

Üye

Öğr. Gör. Nagihan ÖZKANCA ANDIÇ

Üye

Y. Okl. Skr. Muammer Güngör ERDOĞAN

Öğrenci Temsilcisi

 

İdari Birimler Değerlendirme ve Kalite Geliştirme Üyeleri

Başkan

Doç. Dr. Mustafa BEYAZIT

Üye

Öğr. Gör. Dr. Tamer BARAN

Üye

Y. Okl. Skr. Muammer Güngör ERDOĞAN

Üye

Blg. İşl. Mehmet TAŞLICALI

 

Erasmus ve Farabi Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Nagihan ÖZKANCA ANDIÇ

Üye

Öğr. Gör. Dr. Mehmet KIZILOĞLU

Üye

Öğr. Gör. Dr. Tamer BARAN

 

Doğrudan Alım Satınalma Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Nagihan ÖZKANCA ANDIÇ

Üye

Hiz.Cengiz AÇIKSÖZ

Üye

Blg.İşl.Mehmet TAŞLICALI

Yedek

Öğr. Gör. Dr. Mehmet KIZILOĞLU

 

Muayene Kabul Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Ercan TUTAN

Üye

Öğr. Gör. Kazim GİRESON

Üye

Öğr. Gör. Dr. Tuncay ORAL

Yedek

Öğr. Gör. Ali ÖZCAN

 

 

 

 

 

Burs ve Kısmi Zamanlı Öğrenci Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Dr. Tamer BARAN

Üye

Öğr. Gör. Dr. Mehmet KIZILOĞLU

Üye

Öğr. Gör. Nagihan ÖZKANCA ANDIÇ

Üye

Öğr. Gör. Ertuğrul KARAKAPLAN

Üye

Y. Okl. Skr. Muammer Güngör ERDOĞAN

 

Spor, Kültür ve Sanat Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Kazim GİRESON

Üye

Öğr. Gör. Tuncay ORAL

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Serkan BAŞOL

Üye

Öğr. Gör. Hacer ŞENSÖZ

 

Stratejik Planlama ve Akreditasyon Komisyonu

Başkan

Dr. Öğr. Üyesi Serkan BAŞOL

Üye

Öğr. Gör. Ali ÖZCAN

Üye

Öğr. Gör. Ertuğrul KARAKAPLAN

Üye

Öğr. Gör. Bekir AKYÜREK

 

 

 

Web Tasarım Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Ertuğrul KARAKAPLAN

Üye

Öğr. Gör. Ali ÖZCAN

Üye

Öğr. Gör. Ercan TUTAN

MESLEK YÜKSEKOKULUMUZ BÖLÜMLERİ KOMİSYONLAR LİSTESİ

YÖNETİM VE ORGANİZASYON BÖLÜMÜ

Sınav ve Ders Programı Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Dr. Ayça KARAHAN

Üye

Öğr. Gör. Dr. Mehmet KIZILOĞLU

Üye

Öğr. Gör. Dilek ŞENEL

 

Bölüm Öğrenci Temsilciliği Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Dr. Ayça KARAHAN

Üye

Öğr. Gör. Dr. Mehmet KIZILOĞLU

Üye

Öğr. Gör. Dilek ŞENEL

 

 

 

Faaliyet Raporu Hazırlama Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Dilek ŞENEL

Üye

Öğr. Gör. Dr. Mehmet KIZILOĞLU

Üye

Öğr. Gör. Dr. Ayça KARAHAN

 

Mezuniyet-İntibak-Yatay Geçiş ve Kayıt Silme Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Dilek ŞENEL

Üye

Öğr. Gör. Dr. Mehmet KIZILOĞLU

Üye

Öğr. Gör. Dr. Ayça KARAHAN

 

Staj Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Dr. Mehmet KIZILOĞLU

Üye

Öğr. Gör. Dr. Ayça KARAHAN

Üye

Öğr. Gör. Dilek ŞENEL

 

Erasmus ve Farabi Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Dr. Mehmet KIZILOĞLU

Üye

Öğr. Gör. Dr. Ayça KARAHAN

Üye

Öğr. Gör. Dilek ŞENEL

 

 

 

 

Bologna Süreci Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Dr. Ayça KARAHAN

Üye

Öğr. Gör. Dr. Mehmet KIZILOĞLU

Üye

Öğr. Gör. Dilek ŞENEL

 

EBS Program Katalog Müfredat Değerlendirme Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Dr. Mehmet KIZILOĞLU

Üye

Öğr. Gör. Dr. Ayça KARAHAN

Üye

Öğr. Gör. Dilek ŞENEL

 

 

MADENCİLİK VE MADEN ÇIKARMA BÖLÜMÜ

Sınav ve Ders Programı Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Kazim GİRESON

Üye

Öğr. Gör. Ertuğrul KARAKAPLAN

Üye

Öğr. Gör. Hacer ŞENSÖZ

 

Bölüm Öğrenci Temsilciliği Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Kazim GİRESON

Üye

Öğr. Gör. Ertuğrul KARAKAPLAN

Üye

Öğr. Gör. Hacer ŞENSÖZ

 

Faaliyet Raporu Hazırlama Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Hacer ŞENSÖZ

Üye

Öğr. Gör. Kazim GİRESON

Üye

Öğr. Gör. Ertuğrul KARAKAPLAN

 

Mezuniyet-İntibak-Yatay Geçiş ve Kayıt Silme Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Ertuğrul KARAKAPLAN

Üye

Öğr. Gör. Kazim GİRESON

Üye

Öğr. Gör. Hacer ŞENSÖZ

 

Staj Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Kazim GİRESON

Üye

Öğr. Gör. Ertuğrul KARAKAPLAN

Üye

Öğr. Gör. Hacer ŞENSÖZ

 

 

Erasmus ve Farabi Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Ertuğrul KARAKAPLAN

Üye

Öğr. Gör. Kazim GİRESON

Üye

Öğr. Gör. Hacer ŞENSÖZ

 

 

 

 

Bologna Süreci Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Kazim GİRESON

Üye

Öğr. Gör. Ertuğrul KARAKAPLAN

Üye

Öğr. Gör. Hacer ŞENSÖZ

 

EBS Program Katalog Müfredat Değerlendirme Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Hacer ŞENSÖZ

Üye

Öğr. Gör. Kazim GİRESON

Üye

Öğr. Gör. Ertuğrul KARAKAPLAN

 

 

SEYAHAT-TURİZM VE EĞLENCE HİZMETLERİ BÖLÜMÜ

Sınav ve Ders Programı Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Dr. Tamer BARAN

Üye

Dr.Öğr. Üyesi Serkan BAŞOL

Üye

Öğr. Gör. Ercan TUTAN

 

Bölüm Öğrenci Temsilciliği Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Ercan TUTAN

Üye

Dr.Öğr. Üyesi Serkan BAŞOL

Üye

Öğr. Gör. Dr. Tamer BARAN

 

Faaliyet Raporu Hazırlama Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Ercan TUTAN

Üye

Öğr. Gör. Dr. Tamer BARAN

Üye

Dr.Öğr. Üyesi Serkan BAŞOL

 

Mezuniyet-İntibak-Yatay Geçiş ve Kayıt Silme Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Ercan TUTAN

Üye

Öğr. Gör. Dr. Tamer BARAN

Üye

Dr.Öğr. Üyesi Serkan BAŞOL

 

Staj Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Dr. Tamer BARAN

Üye

Dr.Öğr. Üyesi Serkan BAŞOL

Üye

Öğr. Gör. Ercan TUTAN

 

Erasmus ve Farabi Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Dr. Tamer BARAN

Üye

Dr.Öğr. Üyesi Serkan BAŞOL

Üye

Öğr. Gör. Ercan TUTAN

 

 

 

Bologna Süreci Komisyonu

Başkan

Dr.Öğr. Üyesi Serkan BAŞOL

Üye

Öğr. Gör. Dr. Tamer BARAN

Üye

Öğr. Gör. Ercan TUTAN

 

EBS Program Katalog Müfredat Değerlendirme Komisyonu

Başkan

Dr.Öğr. Üyesi Serkan BAŞOL

Üye

Öğr. Gör. Ercan TUTAN

Üye

Öğr. Gör. Dr. Tamer BARAN

 

MUHASEBE VE VERGİ BÖLÜMÜ

Sınav ve Ders Programı Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Nagihan ÖZKANCA ANDIÇ

Üye

Öğr. Gör. Bekir AKYÜREK

Üye

 

 

Bölüm Öğrenci Temsilciliği Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Nagihan ÖZKANCA ANDIÇ

Üye

Öğr. Gör. Bekir AKYÜREK

Üye

 

 

Faaliyet Raporu Hazırlama Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Nagihan ÖZKANCA ANDIÇ

Üye

Öğr. Gör. Bekir AKYÜREK

Üye

 

 

Mezuniyet-İntibak-Yatay Geçiş ve Kayıt Silme Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Bekir AKYÜREK

Üye

Öğr. Gör. Nagihan ÖZKANCA ANDIÇ

Üye

 

 

Staj Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Nagihan ÖZKANCA ANDIÇ

Üye

Öğr. Gör. Bekir AKYÜREK

Üye

 

 

Erasmus ve Farabi Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Nagihan ÖZKANCA ANDIÇ

Üye

Öğr. Gör. Bekir AKYÜREK

Üye

 

 

 

 

 

Bologna Süreci Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Bekir AKYÜREK

Üye

Öğr. Gör. Nagihan ÖZKANCA ANDIÇ

Üye

 

 

EBS Program Katalog Müfredat Değerlendirme Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Nagihan ÖZKANCA ANDIÇ

Üye

Öğr. Gör. Bekir AKYÜREK

Üye

 

 

ÇOCUK BAKIMI VE GENÇLİK HİZMETLERİ BÖLÜMÜ

Sınav ve Ders Programı Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Ali ÖZCAN

Üye

Öğr. Gör. Dr. Tuncay ORAL

Üye

Öğr. Gör. Dilara HARMANDAR

 

Bölüm Öğrenci Temsilciliği Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Dr. Tuncay ORAL

Üye

Öğr. Gör. Ali ÖZCAN

Üye

Öğr. Gör. Dilara HARMANDAR

 

Faaliyet Raporu Hazırlama Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Dr. Tuncay ORAL

Üye

Öğr. Gör. Ali ÖZCAN

Üye

Öğr. Gör. Dilara HARMANDAR

 

Mezuniyet-İntibak-Yatay Geçiş ve Kayıt Silme Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Ali ÖZCAN

Üye

Öğr. Gör. Dr. Tuncay ORAL

Üye

Öğr. Gör. Dilara HARMANDAR

 

Staj Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Ali ÖZCAN

Üye

Öğr. Gör. Dr. Tuncay ORAL

Üye

Öğr. Gör. Dilara HARMANDAR

 

Erasmus ve Farabi Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Dr. Tuncay ORAL

Üye

Öğr. Gör. Ali ÖZCAN

Üye

Öğr. Gör. Dilara HARMANDAR

 

 

 

 

Bologna Süreci Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Ali ÖZCAN

Üye

Öğr. Gör. Dr. Tuncay ORAL

Üye

Öğr. Gör. Dilara HARMANDAR

 

EBS Program Katalog Müfredat Değerlendirme Komisyonu

Başkan

Öğr. Gör. Dr. Tuncay ORAL

Üye

Öğr. Gör. Ali ÖZCAN

Üye

Öğr. Gör. Dilara HARMANDAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

T.C.

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ

KALE MESLEK YÜKSEKOKULU

İŞ SAGLIĞI ve GÜVENLİĞİ KURULU

Kurul

Adı Soyadı

Tel

E-Mail

İşveren Vekili

Doç. Dr. Mustafa BEYAZIT (Müdür)

0 (258) 671 12 82

mbeyazıt@pau.edu.tr

İş Güvenliği Uzmanı

Öğr. Gör. Hacer ŞENSÖZ

0 (258) 671 12 82

hsensoz@pau.edu.tr

İş Yeri Hekimi

Prof. Dr. Mehmet Bülent ÖZDEMİR

0 (258) 296 16 74

mehmeto@pau.edu.tr

Çalışan Temsilci

Öğr. Gör. Dr. Mehmet KIZILOĞLU

Öğr. Gör. Ertuğrul KARAKAPLAN

0 (258) 671 12 82

mkiziloglu@pau.edu.tr

ekarakaplan@pau.edu.tr

Bulunması halinde sivil savunma uzmanı

MERKEZ

 

 

İnsan Kaynakları, Personel, Sosyal işler veya İdari ve Mali İşleri Yürütmekte Görevli kişi

Blg.İşl.Mehmet TAŞLICALI

0(258) 671 12 82

 

mtaslicali@pau.edu.tr

 

İdari Amir

Yüksekokul Sekreteri

Y.Okl.Skr.Muammer Güngör ERDOĞAN

0(258) 671 12 82

 

mgerdogan@pau.edu.tr

 

*İş Veren Vekili Fakülte/Yüksekokul/Enstitü/Merkez birimlerindeki en üst amir görevlendirilecektir.

*İş Güvenliği Uzmanı ve İş Yeri Hekimi İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulunun 24.09.2019 tarih ve 66475 sayılı yazısı gereği görevlendirme yapılmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

T.C.

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ

KALE MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ

BİRİM PROGRAM DEĞERLENDİRME KOMİTESİ

Ünvanı Adı ve Soyadı

Görevi

Doç. Dr. Mustafa BEYAZIT

Başkan

Öğr. Gör. Dr. Tamer BARAN

Üye

Öğr. Gör. Dr. Mehmet KIZILOĞLU

Üye

Öğr. Gör. Dr. Ayça KARAHAN

Üye

Yüksekokul Sekreteri Muammer Güngör ERDOĞAN

Üye

Memur Halil DELİKTAŞ

Üye

Hasan Hüseyin ÇIKRIKCI

Öğrenci Temsilcisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YÖNETİM VE ORGANİSAZYON BÖLÜMÜ-İŞLETME YÖNETİMİ PROGRAMI

ÖZ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

Ünvanı Adı ve Soyadı

Görevi

Öğr. Gör. Dr. Ayça KARAHAN

Başkan

Öğr. Gör. Dr. Mehmet KIZILOĞLU

Üye

Öğr. Gör. Dilek ŞENEL

Üye

 

Bölüm Danışma Kurulu

 

Bölüm Başkanı

Başkan

 

 

 

Sektör Temsilcisi

Üye

 

 

 

İşveren

Üye

 

 

 

Yönetici

Üye

 

 

 

Mezun

Üye

 

 

 

Meslek Odası Temsilcisi

Üye

 

 

 

Öğrenci Temsilcisi

Üye

 

 

 

Bölüm Öğretim Elemanı

Üye

 

 

 

Bölüm Öğretim Elemanı

Üye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SEYAHAT-TURİZM VE EĞLENCE HİZMETLERİ BÖLÜMÜ-TURİZM VE SEYAHAT HİZMETLERİ PROGRAMI

ÖZ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

Ünvanı Adı ve Soyadı

Görevi

Dr. Öğr. Üyesi Serkan BAŞOL

Başkan

Öğr. Gör. Dr. Tamer BARAN

Üye

Öğr. Gör. Ercan TUTAN

Üye

 

Bölüm Danışma Kurulu

 

Bölüm Başkanı

Başkan

 

 

 

Sektör Temsilcisi

Üye

 

 

 

İşveren

Üye

 

 

 

Yönetici

Üye

 

 

 

Mezun

Üye

 

 

 

Meslek Odası Temsilcisi

Üye

 

 

 

Öğrenci Temsilcisi

Üye

 

 

 

Bölüm Öğretim Elemanı

Üye

 

 

 

Bölüm Öğretim Elemanı

Üye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MADENCİLİK VE MADEN ÇIKARMA BÖLÜMÜ-MADEN TEKNOLOJİSİ PROGRAMI

ÖZ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

Ünvanı Adı ve Soyadı

Görevi

Öğr. Gör. Kazım GİRESON

Başkan

Öğr. Gör. Hacer ŞENSÖZ

Üye

Öğr. Gör. Ertuğrul KARAKAPLAN

Üye

 

Bölüm Danışma Kurulu

 

Bölüm Başkanı

Başkan

 

 

 

Sektör Temsilcisi

Üye

 

 

 

İşveren

Üye

 

 

 

Yönetici

Üye

 

 

 

Mezun

Üye

 

 

 

Meslek Odası Temsilcisi

Üye

 

 

 

Öğrenci Temsilcisi

Üye

 

 

 

Bölüm Öğretim Elemanı

Üye

 

 

 

Bölüm Öğretim Elemanı

Üye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÇOCUK BAKIMI VE GENÇLİK HİZMETLERİ BÖLÜMÜ-ÇOCUK GELİŞİMİ PROGRAMI

ÖZ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

Ünvanı Adı ve Soyadı

Görevi

Öğr. Gör. Ali ÖZCAN

Başkan

Öğr. Gör. Dr. Tuncay ORAL

Üye

Öğr. Gör. Dilara HARMANDAR

Üye

 

Bölüm Danışma Kurulu

 

Bölüm Başkanı

Başkan

 

 

 

Sektör Temsilcisi

Üye

 

 

 

İşveren

Üye

 

 

 

Yönetici

Üye

 

 

 

Mezun

Üye

 

 

 

Meslek Odası Temsilcisi

Üye

 

 

 

Öğrenci Temsilcisi

Üye

 

 

 

Bölüm Öğretim Elemanı

Üye

 

 

 

Bölüm Öğretim Elemanı

Üye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MUHASEBE VE VERGİ BÖLÜMÜ-MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARIPROGRAMI

ÖZ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

Ünvanı Adı ve Soyadı

Görevi

Öğr. Gör. Nagihan ÖZKANCA ANDIÇ

Başkan

Öğr. Gör. Bekir AKYÜREK

Üye

 

Üye

 

Bölüm Danışma Kurulu

 

Bölüm Başkanı

Başkan

 

 

 

Sektör Temsilcisi

Üye

 

 

 

İşveren

Üye

 

 

 

Yönetici

Üye

 

 

 

Mezun

Üye

 

 

 

Meslek Odası Temsilcisi

Üye

 

 

 

Öğrenci Temsilcisi

Üye

 

 

 

Bölüm Öğretim Elemanı

Üye

 

 

 

Bölüm Öğretim Elemanı

Üye

 

 

 

*Üyeler 08.11.2019 tarih ve 79218 sayılı yazı ile Genel Sekreterliğe bildirilmiştir.

Ekli Belgeler