Menü

Etkinlik Takvimi

<Şubat 2018>
PztSalÇarPerCumCmtPaz
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011
Tümünü Gör

Menü

Haberler

 

MATEMATİK EĞİTİMİ ANABİLİM DALI 2017-2018 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI

Saat

1A

2A

3A

4A

Pazartesi

08:00-08:45

 

Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı- Şube 4

Yrd. Doç. Dr. Çağlar N.Hıdıroğlu

A0233-01

 

 

08:55-09:40

 

 

 

09:50-10:35

Soyut Matematik

Yrd. Doç. Dr. Çağlar N.Hıdıroğlu

A0332-09

İşaret Dili

Öğr. Gör. Canan Alpler Yalçın

A0232-03

Geometri Öğretimi-Şube I

Arş. Gör. Dr. Emine Gaye Çontay

A0233-01

 

10:45-11:30

 

11:40-12:25

 

 

12:35-13:20

 

 

 

 

13:30-14:15

Eğitim Psikolojisi

Doç Dr. Necla Acun Kapıkıran

A0232-03

 

Geometri Öğretimi-Şube II

Arş. Gör. Dr. E. Gaye Çontay

A0233-01

Matematik Felsefesi

Öğr. Gör. Ebru Mutlu

A0332-09

14:25-15:10

 

15:20-16:05

Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı- Şube 3

Yrd. Doç. Dr. Çağlar N.Hıdıroğlu

A0233-01

 

Öğretmenlik Uygulaması

Yrd. Doç Dr. S.Kazak A0224

16:10-16:55

 

 

Salı

08:00-08:45

 

 

 

 

08:55-09:40

 

 

İnsan Hakları ve Demokrasi

Yrd. Doç. Dr. Fatma Çobanoğlu

A0332-09

 

09:50-10:35

 

Analiz -II

Öğr. Gör. Ebru Mutlu

A0232-03

Eğitimde Drama

Prof. Dr. Asuman Duatepe Paksu

A0003

10:45-11:30

 

Özel Öğretim Yöntemleri-II-Şube I

Yrd. Doç. Dr. Sibel Kazak

A0233-01

11:40-12:25

 

12:35-13:20

 

 

 

 

13:30-14:15

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-II

Okutman Veysel Çolaker

A0332-09

Lineer Cebir-II

Doç. Dr. Necdet Güner

A0232-03

 

Eğitimde Drama

Prof. Dr. Asuman Duatepe Paksu

A0003

14:25-15:10

Özel Öğretim Yöntemleri-II-Şube II

Yrd. Doç. Dr. Sibel Kazak

A0233-01

15:20-16:05

 

16:10-16:55

 

 

Topluma Hizmet Uygulamaları

Doç. Dr. Necdet Güner

A0232-03

 

Çarşamba

08:00-08:45

 

 

Topluma Hizmet Uygulamaları

Doç. Dr. Necdet Güner A0224

Ögr. Gör. Ebru Mutlu A0233-01

 

08:55-09:40

 

Çevre Bilimi

Yrd. Doç. Dr. Nazmi Durkan

A0232-03

 

09:50-10:35

Geometri

Öğr. Gör. Ebru Mutlu

A0233-01

Analitik Geometri-II

Doç. Dr. İsmet Ayhan

A0332-09

 

10:45-11:30

Öğretmenlik Uygulaması

Prof. Dr. Asuman D.Paksu-A0224

11:40-12:25

 

12:35-13:20

 

 

 

 

13:30-14:15

Bilgisayar II

Yrd. Doç. Dr. Serap Yetik

A0431-10

Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı- Şube 4

Yrd. Doç. Dr. Çağlar N.Hıdıroğlu

A0233-01

Diferansiyel Denklemler

Doç. Dr. İsmet Ayhan

A0232-03

Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi

Yrd. Doç .Dr. Gökhan Tuzcu

A0332-09

14:25-15:10

15:20-16:05

 

 

Öğretmenlik Uygulaması

Doç. Dr. Necdet Güner

A0224

16:10-16:55

 

 

Perşembe

08:00-08:45

 

 

 

Öğretmenlik Uygulaması

Öğr. Gör. Ebru Mutlu A0224

08:55-09:40

 

 

Diferansiyel Denklemler

Doç. Dr. İsmet Ayhan

A0022-10

09:50-10:35

Türkçe –II Sözlü Anlatım

Okutman Sabahattin Yaşa

A0332-09

Analiz-II

Öğr. Gör. Ebru Mutlu

A0232-03

 

10:45-11:30

Özel Öğretim Yöntemleri-II-Şube I

Yrd. Doç. Dr. Sibel Kazak

A0233-01

Öğretmenlik Uygulaması

Arş.Gör. Dr. Gaye Çontay A0224

11:40-12:25

 

12:35-13:20

 

 

Topluma Hizmet Uygulamaları

Öğr. Gör. Ebru Mutlu

A0233-01

 

13:30-14:15

 

Fizik-II

Öğr. Gör. Dr. Yüksel Çekbaş

A0332-09

 

 

14:25-15:10

İngilizce-II

Okutman Recai Çandır

A0431-01

Özel Öğretim Yöntemleri-II-Şube II

Yrd. Doç. Dr. Sibel Kazak

A0233-01

Sanat ve Estetik

Yrd. Doç. Dr. Safi Avcı

A0232-03

15:20-16:05

16:10-16:55

 

Cuma

08:00-08:45

 

 

 

 

08:55-09:40

 

 

Geometri Öğretimi-Şube I

Arş. Gör. Dr. E. Gaye Çontay

A0233-01

 

09:50-10:35

 

 

Etkili Öğrenme

Arş. Gör. Dr. Suna Çöğmen

A0332-09

10:45-11:30

 

 

Geometri Öğretimi-Şube II

Arş. Gör. Dr. E. Gaye Çontay

A0233-01

11:40-12:25

 

 

12:35-13:20

 

 

 

 

13:30-14:15

 

 

 

 

14:25-15:10

 

Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı- Şube 3

Yrd. Doç. Dr. Çağlar N.Hıdıroğlu

A0233-01

Ölçme ve Değerlendirme

Okutman Tolga Coşguner

A0332-09

 

15:20-16:05

 

 

16:10-16:55

 

 

 

 

Anabilim Dalı Başkanı

Doç. Dr. Necdet GÜNER

  

 

 

YAZ OKULU EŞDEĞERLİK VERİLEN DERSLER

 

Atatürk İlkeleri Ve İnkılap Tarihi – I

Atatürk İlkeleri Ve İnkılap Tarihi – II

Bilimsel Araştırma Yöntemleri

Eğitim Bilimine Giriş

Eğitim Psikolojisi

Rehberlik

Öğretim İlke ve Yöntemleri

Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı

Ölçme ve Değerlendirme

Sınıf Yönetimi

Türk Eğitim Sistemi Ve Okul Yönetimi

Eğitim Sosyolojisi

İngilizce–I

İngilizce-II

İnsan Hakları ve Demokrasi

Özel Eğitim

Türkçe - I Yazılı Anlatım

Türkçe – II Sözlü Anlatım

Fizik I (Eşdeğer ders: Genel Fizik I)

Fizik II (Eşdeğer ders: Genel Fizik II)

Bilim Tarihi (Eşdeğer ders: Bilim Tarihi)

 

NOT:

 

  1.             Özel Öğretim Yöntemleri Dersleri için eşdeğerlik verilmemektedir.
  2. Anabilim Dalımızdaki öğretim üyelerinin vermiş oldukları dersler fakültemiz yaz okulu kapsamında açılmamaktadır.
  3. Herhangi bir dersi başka bir fakültenin ya da üniversitenin yaz okulunda almak isteyen öğrenciler öncelikle ilgili dersin kendi programlarındaki ve diğer fakülte/üniversite programlarındaki içerik ve AKTS bilgileri ile birlikte dersi veren öğretim üyesinden onay almaları ve onay aldıktan sonra anabilim dalına dilekçe ile başvurmaları gerekmektedir.
  4. Yaz okulu kapsamında ders alınmak istenen üniversitenin İlköğretim Matematik Öğretmenliği puanının öğrencinin programa girdiği yılda Pamukkale Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği giriş puanından yüksek olması gerekmektedir.

 

Matematik Eğitimi Anabilim Dalı