Güncellenme Tarihi: 28 Mayıs 2019

İftar Programı

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ

GELENEKSEL DENİZLİ ŞEHİR İFTARI

Denizli İlahiyat Fakültesi Yaptırma ve Yaşatma Derneği ile birlikte düzenlediğimiz PAÜ İlâhiyat Fakültesi II. Geleneksel İftar Programı 27 Mayıs 2019 Pazartesi günü Pamukkale Üniversitesi tesislerinde 200’ü aşkın davetlinin katılımı ile gerçekleşti.

İftar programımıza Denizli Valimiz Hasan KARAHAN, Garnizon Komutanı ve Tugay Komutan Vekili P. Albay Bilal ÖZTÜRK, İl Jandarma Komutanı J. Albay Metin DÜZ, Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Ali DEĞİRMENCİ, Rektör Prof.Dr. Hüseyin BAĞ, İl Müftüsü Mehmet AŞIK, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut OĞUZ, Pamukkale Kaymakamı Hayrettin BALCIOĞLU, Rektör Yardımcıları Prof.Dr. Erdinç DURU, Prof.Dr. Rafet KILINÇARSLAN, Prof.Dr. Osman ÇİFTÇİ, Ticaret Borsası Başkanı İbrahim TEFENLİLİ, Ticaret Odası Başkanı Uğur ERDOĞAN, Sanayi Odası Başkanı Müjdat KEÇECİ, Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Hüseyin MEMİŞOĞLU, Esnaf Odaları Birliği Başkanı Mehmet Ali ERBEĞİ, Denizli’deki Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkan ve Temsilcileri, Dekanlarımız, Enstitü Müdürlerimiz, Eski Milletvekili Av. Salih ERDOĞAN, Denizli Belediyesi Eski Başkanı Ali AYGÖREN, Pamukkale Belediyesi Eski Başkanı Hüseyin GÜRLESİN, Merkezefendi Belediyesi Eski Başkanı Muhammet SUBAŞIOĞLU, Fakültemiz Öğretim Elemanları, Fakültemiz Öğrencileri ve diğer davetliler katıldılar.

Üniversitemiz yemekhaneleri Turuncu Salonunda gerçekleşen toplantı iftar öncesindeki canlı tasavvuf musikisi dinletisi ile başladı, Kur'ân-ı Kerîm okunmasının ardından iftar yapıldı. İftardan sonra Denizli Milletvekillerimizin gönderdiği telgrafların okunmasının ardından Denizli İlahiyat Fakültesi Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanımız Halil PEKDEMİR, Dekanımız Prof.Dr. Abdulhamit BİRIŞIK, Rektörümüz Prof.Dr. Hüseyin BAĞ ve Valimiz Hasan KARAHAN birer konuşma yaparak Dernek, Fakültemiz, Üniversitemiz ve Şehrimiz ile ilgili konulara temas ettiler.

Fakülte olarak Başta Valimiz Hasan KARAHAN ve Rektörümüz Prof.Dr. Hüseyin BAĞ olmak üzere tüm davetlilere ve iftar programının hazırlanmasında emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz.

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ DEKANLIĞI