Etkinlik Takvimi

<Şubat 2019>
PztSalÇarPerCumCmtPaz
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123
45678910
Tümünü Gör
     
   Sevgili Öğrenciler,

İyi bir gelecek için yaşamınızın en önemli kararını verme aşamasındasınız. Doğru tercih yapmanız geleceğiniz konusunda atacağınız adımların belki de en önemlisini oluşturuyor.

Pamukkale Üniversitesi İletişim Fakültesi olarak 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü tercihinizle sizleri aramıza katılmaya davet ediyoruz.

Pamukkale Üniversitesi İletişim Fakültesi üniversitemizin iki ayrı yerleşkesinde konumlanmıştır. Dersler ve tüm eğitim öğretim etkinliklerimiz üniversitemizin ana yerleşkesi olan Kınıklı yerleşkesinde yürütülmektedir. Böylece öğrencilerimiz, üniversite yaşantısının sağlayabileceği tüm olanakları merkezinde ve yerinde deneyimleme olanağı bularak etkin bir üniversite yaşamına katılabilmektedir.

İletişim Fakültesi Dekanlığı ve bağlı idari birimler ise Pamukkale Üniversitesi Şemikler Yerleşkesi içinde yer almaktadır.

İletişim Fakültemizde alanında yetkin 6 öğretim üyesi ile 1 öğretim görevlisi görev yapmaktadır. Uygulamalı ve proje tabanlı öğretim etkinlikleri ile zenginleştirilmiş öğretim programımız, en güncel eğitim öğretim gereksinimlerine uygun şekilde uluslararası geçerliliği olan ölçütlere göre hazırlanmıştır. Var olan programımız, gerektiğinde değişim ve gelişmelere bağlı olarak geleceğin iletişimcilerini yetiştirmek üzere yenilenip güncellenmektedir.

Fotoğrafçılık, grafik tasarım, halkla ilişkiler ve reklam ortam ve araçlarına yönelik anlatımlar, tamamen uygulamalı olarak yapılmaktadır. Özellikle tasarım dersleri bilgisayar laboratuvarlarında gerçekleştirilmektedir.  Halkla ilişkiler ve reklamcılık alanına yönelik tüm proje derslerinde öğrencilerimiz, iletişim sektörünün beklentilerine uygun içerik öğrenimini gerçekleştirmekte ve gerekli uygulama bilgisine sahip olarak mezun olmaktadır. 

Yabancı dil hazırlık sınıfı okumayı tercih edecek öğrencilerimiz isteğe bağlı olarak zorunlu olmaksızın bir yıl süre ile Pamukkale Üniversitesi Yabancı Diller Eğitimi biriminde İngilizce Hazırlık sınıfı okuyabilirler.

Barınma, ulaşım, kütüphane, sosyal tesisler ve öğrencilerin her an gereksinim duyacağı her türlü olanağın sağlanmış olduğu Pamukkale Üniversitesi‘nde yetişecek siz şanslı iletişimcileri aramızda görmeyi arzuluyoruz. Vereceğiniz her türlü kararın, size mutluluk ve başarı dolu bir gelecek getirmesini diliyoruz.

 

 

 

                                                                                                                                                 Pamukkale Üniversitesi İletişim Fakültesi