Güncellenme Tarihi: 13 Haziran 2018

PAÜ HASTANESİNDE BAYRAMLAŞMA

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nde Başhekim, Başhekim Yardımcıları ve Başmüdür Ramazan Bayramı dolayısıyla personelin, hastanede tedavi görev hasta ve hasta yakınlarının bayramlarını kutladılar.

            Başhekim Prof. Dr. İbrahim Türkçüer  yaptığı açıklamada, Ramazan Bayramı dolayısıyla hastaları yalnız bırakmayarak, hem bayramlaşma hem de sohbet etme fırsatı bulduklarını,  hastanede yapılan olumlu çalışmaların bir ekip ruhu ile gerçekleştirildiğine dikkati çekerek, bu tür bayramlaşma törenlerinin çalışanlar açısından da son derece olumlu olduğunu söyledi.

Hastanede tedavi gören vatandaşları hasta gibi değil, misafir gibi gördüklerini belirten Türkçüer, " Hastalarımız burada bizlerin misafiri. Onların sağlıkları için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz. Bugün de bayram vesilesi ile odalarında ziyaretlerde bulunarak, hem bayramlaştık hem de sohbet ettik. Herkesin bayramı mübarek olsun." diye konuştu.

Hastalar da kendilerini evlerinde hissettiklerini ifade ederek, teşekkürlerini ilettiler. Bayramlaşma sırasında Pamukkale Üniversitesi Hastaneleri Merkez Müdürü Prof. Dr. İbrahim Türkçüer’e Başhekim Yardımcıları Doç. Dr. Hakan Alkan, Doç. Dr. Murat Özban, Doç. Dr. Onur Birsen, Öğretim Üyesi Erhan Uğurlu, Başmüdür Erdinç Karataş ve Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Nazlı Mumcuoğlu eşlik ettiler.

        Bu vesile ile Başhekim Prof. Dr. İbrahim Türkçüer, Denizli halkının mübarek Ramazan Bayramını kutlayarak, birlik ve beraberlik içinde sağlıklı ve huzurlu bayramlar diledi.