Güncellenme Tarihi: 25 Mart 2019

HAYIRSEVERİMİZE TEŞEKKÜRLER

YENİ ÜNİTE İÇİN HAYIRSEVER İŞADAMINA TEŞEKKÜRLER

Urhan Boya Terbiye Tekstil San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Selami Urhan  ve  Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hastaneleri arasında bağış protokolü imzalandı.

Geçtiğimiz yıllarda da 3 oda bağışında bulunan Selami Urhan  60 adet kemoterapi koltuğu bağışlayarak yeni açılacak olan ayaktan kemoterapi ünitesine isminin verilmesinden dolayı mutlu olduğunu söyledi. Başhekim Prof. Dr. İbrahim Türkçüer ise hayırsever işadamına yeni açılacak olan üniteye katkılarından ve desteğinden dolayı teşekkür ederek Denizli’deki diğer işadamlarımıza örnek olmasını temenni ediyorum dedi. Açılacak olan ayaktan kemoterapi ünitesi ile ayaktan tedavi alacak hastalara erken tedavi sağlanacağını ve koltuk sayısı arttığı için de daha çok hastaya hizmet verebileceklerini belirtti.  

PAÜ Hastanesi Başhekimlik makamında gerçekleştirilen törene aynı zamanda Başhekim Yardımcıları  Genel Cerrahi AD. Öğretim Üyesi Doç. Dr. Murat Özban ve Kalp Damar Cerrahi AD. Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Çağdaş Çayır da katıldılar. Tören protokolün imzalanması ve fotoğraf çekimi sonrası sona erdi.