Ekonomi Yaz Seminerleri

Menü

  Bizi Takip Edin

  facebook twitter instagram

  Güncelleme: 19.06.2019

  Ulaşım

  Pamukkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kınıklı Kampüs bölgesi içindedir.

  Şehirlerarası otobüs terminali ve tren garı karşılıklı olup yakın bir noktadan kampüsümüze her 5 dakikada bir sefer yapan ticari minibüsler ve şehir içi otobüsler ile ulaşılabilmektedir.

  Hava yoluyla gelecek katılımcılarımız havaalanından merkeze gelen servislerle veya Pamukkale Havaalanı Taksi’nin dolmuş taksileri ile kampüsümüze ulaşım sağlanabilmektedir.

   

  Konaklama

  Katılımcıların konaklama ihtiyaçlarını karşılamak üzere Kredi Yurtlar Kurumu ile anlaşma yapılmıştır.  Yeni hizmete sunulan yurt binalarındaki odalarda (2-3 Kişilik) konaklama rezervasyonu yapmak için Ders Onay Formu’ndaki ilgili alanların doldurulması gerekmektedir. Katılımcıların konaklayacakları yurtların isimleri: Kadın katılımcılarımız için KYK Harezmi Yurdu (gecelik 18 TL), erkek katılımcılarımız için KYK İbn Haldun Yurdu (gecelik 19 TL).

  Yurt tercihi dışında okulun giriş kapısının karşısında Polis evi, 15 dakikalık mesafede öğretmen evi ve ayrıca kampüs çevresi boyunca günlük veya haftalık olarak kiralanabilecek bir çok apart bulunmaktadır. Apart daireler için internetten Denizli Kınıklı semtindeki gayrimenkul sitelerinden bilgi alınabilir.

  Harezmi Kız Öğrenci Yurdu iletişim: 0258 212 32 30

  İbn Haldun Erkek Öğrenci Yurdu İletişim: 0258 266 20 75

   

  HAREZMİ KIZ ÖĞRENCİ YURDU

   

   

   

  İBN HALDUN ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

   

   

   

  Duyurular Tümünü Gör