Menü

STRATEJİK PLAN HAZIRLAMA VE DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

Fakülte Dekan Yardımcısı

Fakülte Sekreteri

Fakülte Maaş Tahakkuk Birim Sorumlusu

Dr. Öğr. Üyesi Yıldırım ERDOĞAN

Dr. Öğr. Üyesi Fatma YILMAZ

 

ENFEKSİYON KONTROL VE STERİLİZASYON KOMİSYONU

Dr. Öğr. Üyesi Meryem KARA

Dr. Öğr. Üyesi Hilal ÖZBEY

Dr. Öğr. Üyesi Alper KIZILDAĞ

Dt. Nursen ÇALHAN

Hemşire

 

SOSYAL AKTİVİTE VE TANITIM KOMİSYONU

Fakülte Dekan Yardımcısı

Fakülte Sekreteri

Dr. Öğr. Üyesi Sezgi CİNEL ŞAHİN

Dr. Öğr. Üyesi Alper KIZILDAĞ

Arş. Gör. Dt. Rabia ADANUR

 

DÖNER SERMAYE ÖLÇME, İZLEME VE DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

Fakülte Dekan Yardımcısı

Fakülte Sekreteri

Fakülte Maaş Tahakkuk Birim Sorumlusu

Anabilim Dalı Başkanları

 

AVRUPA BİRLİĞİ EĞİTİM PROGRAMLARI AKTS VE DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU

Dr. Öğr. Üyesi Hilal ÖZBEY (Erasmus Koordinatörü)

Dr. Öğr. Üyesi Burak Kerem APAYDIN (Farabi Koordinatörü)

Dr. Öğr. Üyesi Samet TOSUN (Bologna Koordinatörü)

 

KALİTE GÜVENCESİ ve DERECELENDİRME KOMİSYONU

Doç. Dr. Fırat ÖZTÜRK

Dr. Öğr. Üyesi Üyesi İhsan Furkan ERTUĞRUL

Dr. Öğr. Üyesi Işıl KARAOKUTAN

Dr. Öğr. Üyesi Aysan LEKTEMUR ALPAN

Fakülte Sekreteri

Hemşire

 

MAVİ KOD EKİBİ (ASIL):

Dr. Öğr. Üyesi Osman Ufuk TAŞDEMİR

Cennet KARAKAŞ             

Ayşegül ŞAHİN

Güvenlik Görevlisi

                                            

MAVİ KOD EKİBİ (YEDEK):

Arş. Gör. Dt. Berrin İYİLİKCİ

Şeyda SELEK

Huriye ÜLKER

Güvenlik Görevlisi                                              

 

BEYAZ KOD EKİBİ(ASIL):   

Dekan Yardımcısı

Hemşire

Güvenlik Görevlisi

 

BEYAZ KOD EKİBİ (YEDEK):

Fakülte Sekreteri                                           

Cennet ADAK

Güvenlik Görevlisi

 

PEMBE KOD EKİBİ (ASIL): 

Dr. Öğr. Üyesi Yıldırım ERDOĞAN

Arş. Gör. Dt. Selin KOŞAR

Hemşire

Güvenlik Görevlisi

 

PEMBE KOD EKİBİ (YEDEK) :

Dr. Öğr. Üyesi Hilal ÖZBEY                                

Arş. Gör. Dt. Didem BATITÜRK

Nuriye ÇILDIR

Güvenlik Görevlisi

 

MUAYENE KABUL ve TEKNİK KOMİSYONU

Fakülte Dekan Yardımcısı

Fakülte Sekreteri

Fakülte Taşınır Mal Kayıt Yetkilisi

Dr. Öğr. Üyesi Melih ÖZDEDE

Dr. Öğr. Üyesi Ramazan KARA

 

ATANMA ve YÜKSELTİLME KRİTER DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

Fakülte Dekan Yardımcısı

Anabilim Dalı Başkanları

 

EĞİTİM ÖĞRETİM ALT KURULU

Fakülte Dekan Yardımcısı

Dr. Öğr. Üyesi Osman Ufuk TAŞDEMİR (2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Sınıf Koordinatörü)

Dr. Öğr. Üyesi İhsan Furkan ERTUĞRUL (2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Sınıf Koordinatör Yardımcısı)

Dr. Öğr. Üyesi Hilal ÖZBEY (2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı 2. Sınıf Koordinatörü)

Dr. Öğr. Üyesi Ceylan Çağıl ERTUĞRUL (2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı 2. Sınıf Koordinatör Yardımcısı)

Dr. Öğr. Üyesi Hasan Hüseyin KOCAAĞAOĞLU

Dr. Öğr. Üyesi Melih ÖZDEDE

Dr. Öğr. Üyesi Alper KIZILDAĞ

Öğr. Gör. Dr. Mukaddes MERGEN DALYANOĞLU

 

UZMANLIK EĞİTİM KOMİSYONU

Fakülte Dekan Yardımcısı

Mevcut Eğitim-Öğretim Yılı İçerisinde Uzmanlık Eğitimi Veren Fakültemiz Öğretim Üyeleri

 

YATAY GEÇİŞ, MUAFİYET VE İNTİBAK KOMİSYONU

Dr. Öğr. Üyesi Gizem TORUMTAY CİN

Dr. Öğr. Üyesi Havva Müge BALSEVEN

Dr. Öğr. Üyesi Ceylan Çağıl ERTUĞRUL

 

ARAŞTIRMA ve GELİŞTİRME (ARGE) KOMİSYONU

Doç. Dr. Fırat ÖZTÜRK

Dr. Öğr. Üyesi Meryem KARA

Dr. Öğr. Üyesi Alper KIZILDAĞ

 

HASTA HAKLARI KOMİSYONU

Hasta Hakları Kurum Temsilcisi (Fakülte Sekreteri)

Hasta İletişim Birim Sorumlusu – Derya GÖKÇE KUMRAL

Hemşire

Dr. Öğr. Üyesi Melih ÖZDEDE

Dr. Öğr. Üyesi Fatma YILMAZ

 

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KOMİSYONU

Fakülte Sekreteri

Dr. Öğr. Üyesi Burak Kerem APAYDIN

Dr. Öğr. Üyesi İhsan Furkan ERTUĞRUL

Hemşire

Huriye ÜLKER (Klinik Destek Personeli)

 

BİNA GÜVENLİĞİ KOMİSYONU

Fakülte Sekreteri

Güvenlik Görevlisi

Dr. Öğr. Üyesi Osman Ufuk TAŞDEMİR

 

ARŞİV KOMİSYONU

Fakülte Sekreteri

Öğrenci İşleri Birim Sorumlusu

Bilgi İşlem Birim Sorumlusu

Dr. Öğr. Üyesi Gizem TORUMTAY CİN

 

İHALE KOMİSYONU

Fakülte Dekan Yardımcısı

Fakülte Sekreteri

Satın Alma Birim Sorumlusu

Anabilim Dalı Başkanları

 

RADYASYON GÜVENLİĞİ KOMİSYONU

Dr. Öğr. Üyesi Burak Kerem APAYDIN

Dr. Öğr. Üyesi Melih ÖZDEDE

Süleyman DİNBİL (Radyoloji Teknikeri)

 

BURS KOMİSYONU

Dr. Öğr. Üyesi Gizem TORUMTAY CİN

Dr. Öğr. Üyesi Havva Müge BALSEVEN

Dr. Öğr. Üyesi Ceylan Çağıl ERTUĞRUL

 

AKADEMİK TEŞVİK ÖN İNCELEME KOMİSYONU

Dr. Öğr. Üyesi Serpil ÇOKAKOĞLU

Dr. Öğr. Üyesi Yıldırım ERDOĞAN

Doç. Dr. Fırat ÖZTÜRK

 

SATIN ALMA VE DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

Fakülte Sekreteri

Satın Alma Birim Sorumlusu

Dr. Öğr. Üyesi Hasan Hüseyin KOCAAĞAOĞLU

Dr. Öğr. Üyesi Samet TOSUN

 

ADLİ VAKA DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

Dr. Öğr. Üyesi Melih ÖZDEDE

Dr. Öğr. Üyesi Osman Ufuk TAŞDEMİR

Dr. Öğr. Üyesi Sezgi CİNEL ŞAHİN

 

ATIK YÖNETİMİ KOMİSYONU

Birimi

Adı Soyadı:

Görevi:

Fakülte Sekreteri

Mahmut DAL

Fakülte Sorumlusu

Restoratif A.D.

Dr. Öğr. Üyesi Başak YAZKAN

Anabilim Dalı AYK Başkanı

Dr. Öğr. Üyesi Ramazan KARA

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Fatma YILMAZ

Üye

Ortodonti A.D.

Doç. Dr. Fırat ÖZTÜRK

Anabilim Dalı AYK Başkanı

Dr. Öğr. Üyesi Serpil ÇOKAKOĞLU

Üye

Ağız Diş ve Çene Radyolojisi A.D.

Dr. Öğr. Üyesi Burak Kerem APAYDIN

Anabilim Dalı AYK Başkanı

Dr. Öğr. Üyesi Melih ÖZDEDE

Üye

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi A.D.

Dr. Öğr. Üyesi Osman Ufuk TAŞDEMİR

Anabilim Dalı AYK Başkanı

Periodontoloji A.D.

Dr. Öğr. Üyesi Alper KIZILDAĞ

Anabilim Dalı AYK Başkanı

Dr. Öğr. Üyesi Gizem TORUMTAY CİN

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Aysan LEKTEMÜR ALPAN

Üye

Endodonti A.D.

Dr. Öğr. Üyesi İhsan Furkan ERTUĞRUL

Anabilim Dalı AYK Başkanı

Dr. Öğr. Üyesi Samet TOSUN

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Meryem KARA

Üye

Protetik Diş Tedavisi A.D.

Dr. Öğr. Üyesi Hasan Hüseyin KOCAAĞAOĞLU

Anabilim Dalı AYK Başkanı

Dr. Öğr. Üyesi Işıl KARAOKUTAN

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Sezgi CİNEL ŞAHİN

Üye

Pedodonti A.D.

Dr. Öğr. Üyesi Yıldırım ERDOĞAN

Anabilim Dalı AYK Başkanı

Dr. Öğr. Üyesi Hilal ÖZBEY

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Ceylan Çağıl ERTUĞRUL

Üye