Güncellenme Tarihi: 02 Ekim 2017

2017 Oryantasyon Programı

Yüksekokulumuz 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı oryantasyon programı 28 Eylül 2017 Perşembe günü saat 14:30 ile 16:30 saatleri arasında yapılmıştır.

Eğitime; Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Dündar KÖK, Çivril Emniyet Müdürlüğünden Terörle Mücadele Büro Amiri Baş Polis Servet BALCI, Çivril Belediyesinden Yazı İşleri Müdürü Hasan GÜMÜŞ ve Akdağ İzcilik Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Başkanı Erkan ATİLLA konuşmacı olarak katılmıştır.

Doç. Dr. Dündar KÖK programın açılış konuşmasında üniversiteli olmanın ayrıcalıklarına değindikten sonra Çivril Atasay Kamer Meslek Yüksekokulu’nda bugüne kadar gerçekleştirilen fiziksel şartlardaki iyileşmeleri, akademik, sosyal ve kültürel alanda yapılan çalışmaları anlattı. Öğrencilere eğitim ve öğretim ile ilgili çeşitli tavsiyelerde bulundu.

Çivril Belediyesinden Yazı İşleri Müdürü Hasan GÜMÜŞ, bölgenin tarihi dokusu, sanatsal ve kültürel aktiviteleri hakkında bilgilendirme yaptı.

Çivril Emniyet Müdürlüğünden Terörle Mücadele Büro Amiri Baş Polis Servet BALCI ise öğrencilerin can ve mal güvenliği açısından bilinmesi gereken tedbirleri anlattı.

Öğr. Gör. Serkan TAN, öğrencilere ders kaydı, ders seçimi, kayıt yenileme, danışmanlık, sınavlar, not ortalamaları, yönetmelik ve yönergeler hakkında bilgi verdi.